Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Artur Orzech uderza w Jacka Kurskiego i zapowiada: "Skomentuję Eurowizję, jak będę chciał. Pan mi w tym NIE PRZESZKODZI!"

442
Podziel się

Artur Orzech wraz z utratą posady w TVP stracił możliwość komentowania Eurowizji. Jak się jednak okazuje, nie zamierza się poddać bez walki. Ma już nawet pewien pomysł... Jacek Kurski powinien czuć się zagrożony?

Artur Orzech uderza w Jacka Kurskiego i zapowiada: "Skomentuję Eurowizję, jak będę chciał. Pan mi w tym NIE PRZESZKODZI!"
Artur Orzech wbija szpilę Jackowi Kurskiemu i zapowiada, że skomentuje Eurowizję (East News)
bEhROtHF

Wciąż nie milkną echa głośnego rozstania Artura Orzecha z Telewizją Polską. O tym, że dziennikarza nie zobaczymy już w roli prowadzącego Szansy na sukces, dowiedzieliśmy się pod koniec marca. Sądząc po wpisach 57-latka, nie ma wątpliwości, że zakończenie współpracy ze stacją nie przebiegło w przyjacielskich stosunkach.

Zobacz także: Kasia Moś i Artur Orzech o kulisach konkursu Eurowizji
bEhROtHH

Choć minęło już trochę czasu, Orzech najwyraźniej wciąż nie może przełknąć końca przygody z TVP. Mężczyzna nie tylko twierdzi, że to on sam (wbrew temu, co ogłosiła telewizja publiczna) zadecydował, że odchodzi ze stacji, ale i najwyraźniej nie zamierza rezygnować z komentowania tegorocznej Eurowizji.

Na facebookowym profilu Artura pojawił się wpis, w którym oznajmił, że... założył własny kanał w serwisie YouTube. Poinformował jednocześnie, że to tam zamierza się teraz sprawdzać w swojej dawnej roli, czyli komentować Konkurs Piosenki Eurowizji, robiąc konkurencję Telewizji Polskiej. Przy okazji ogłoszenia, że został youtuberem, dziennikarz nie omieszkał wbić szpili prezesowi stacji.

Panie Kurski. Zatrzymał się Pan w czasie. Skomentuję Eurowizję, jak będę chciał. Pan mi w tym nie przeszkodzi - napisał z zaskakującą pewnością siebie Orzech.

bEhROtHN

W opisie kanału byłego pracownika TVP możemy zaś przeczytać: "Wyprzedź prezesa, zanim Ci oświadczy, że nie skomentujesz Eurowizji!".

Jacek Kurski ma się o co martwić?

bEhROtHO
bEhROtHP
bEhROtIi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(442)
Gdańsk
2 miesiące temu
Bardzo dobry prezenter wielki błąd Panie kurski
Fafik
2 miesiące temu
Kurski wskoczy i sam będzie komentował! Cud życia!
Aaaaaaa
2 miesiące temu
Bardzo dobrze będziemy oglądać komentarz Orzecha, a kurski niech ogląda sobie sam. Przestanie się chwalić znikomą oglądalnością
bEhROtIj
bronek176
2 miesiące temu
Kurskiemu się wydaje, " że Pan Orzech miał też dziadka w Wermachcie". Ten twardy Orzech to krskiemu w gardle stanie
Jab
2 miesiące temu
Jeśli Orzech jest tak wielki to pewnie wszystkie stacje radiowe i telewizyjne toczą zażarty bój o jego zatrudnienie .
Najnowsze komentarze (442)
12;59 29
miesiąc temu
STARE
Fafik.
2 miesiące temu
Konkubinat w głowie przewraca
kaszel
2 miesiące temu
raczej nikt mu nie zamierza przeszkadzać, chce niech działa. Ale po co jeszcze miesza Kurskiego? O nim takie coś źle świadczy a nie o Kurskim. Bo człowiek zwolniony wiadomo nie myśli obiektywnie...
Sa.in70
2 miesiące temu
Artur nie zniżaj się do poziomu Kurskiego i nie wdawaj się w jakąkolwiek polemikę.Kurski to facet DISCO POLO,CZŁOWIEK WSI,jego przekaz w TVPIS kierowany jest do odbiorców korzystających z dobrodziejstw tak zwanej DOBREJ ZMIANY. Kurski to gość który będzie pilnował ogryzionej kości jego mocodawców do upadłego.Dlatego Artur szanuj swój autorytet bo jesteś PANEM z jajami w przeciwieństwie do tego tam.
Miklosz
2 miesiące temu
Mnie to zawsze dziwi że jak ludzie pracują w tvp to nic im nie przeszkadza, a jak tylko zostaną zwolnieni i tu sam jest sobie winny, bo tak się nie powinien był zachować. To wtedy zaczynają swoje dogryzanie, oczernianie i nagle się okazuje, ze im się krzywda działa. No jak ci się chłopie taka krzywda działa to trzeba było odejść!
Hanka
2 miesiące temu
Chyba kogoś zabolało, ale niestety jest pan sam sobie winien, zachowanie nieprofesjonalne.
Felka
2 miesiące temu
W sumie to ja się cieszę ze on nie prowadzi tego programu, nie wiem kiedy on zacząl w TVP prowadzić te muzyczne programy, ale on był strasznie drętwy, moze kiedyś to i było dobre ale teraz? Raczej nie Sierocki ma tysiąckroć więcej werwy niż on.
sojka22
2 miesiące temu
ale jego komentarzy nikt nie będzie chciał słuchać bo Orzech jest zawistny i nic merytorycznego nie wnosi do życia.
bEhROtIb
urą
2 miesiące temu
Orzech już pokazał brak klasy, gdy zrezygnował z godziny na godzinę z programu w tvp nawet nikogo o tym nie informując.
lala
2 miesiące temu
Komentować każdy może! Wielkie rzeczy! A Orzech niech sięnie sadzi, bo takie komentowanie to żadne wyżyny dziennikarstwa. Ot, tu coś powie, tam skomentuje, może jeszcze teleturniej poprowadzi albo festiwalik, i zaraz nietykalna gwiazda? No dajcie spokój tym samozwańczym guru od komentowania muzyczki i opowiadania jej durnej publice
lolo
2 miesiące temu
Panie Kurski, zmień pan kurs
jj3
2 miesiące temu
bunczuczny orzech, czasami twardy orzech trzeba wyrzucic
Mmmmm
2 miesiące temu
Nie lubię Kurskiego, ale pan panie Orzech to..... no cóż porażka. Mam nadzieję, że medialnie już Pana nie będzie
miron
2 miesiące temu
Jest piosenka że: "trzeba wiedzieć kiedy odejść", teraz trzeba napisać: jak odejść z klasą. Lubiłem jak pan Orzech prowadził "szansę na sukces" ale po odejściu mądry człowiek nie pali za sobą mostów, nigdy nie wiadomo czy się nie wróci.
...
Następna strona
bEhROtID