Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kanye West: "Beyonce, skrzywdziłaś mnie! Jay, pogadaj ze mną jak facet!"

145
Podziel się:

Raper wpadł w histerię podczas koncertu w Sacramento. "Zostałem tu zesłany, by dawać wam moją prawdę - nawet ryzykując własne życie, własny sukces, własną karierę"...

Kanye West: "Beyonce, skrzywdziłaś mnie! Jay, pogadaj ze mną jak facet!"

O tym, dlaczego Beyonce nie chce przyjaźnić się z Kim Kardashian, mówi się już od kilku lat. Sytuacja jest skomplikowana, bo trudne relacje obu pań wpłynęły na przyjaźń między Kanye i Jayem-Z. Podczas imprez, na których Bey i Kim pojawiały się jednocześnie, zazwyczaj siadali między nimi ich mężowie, by nie miały ze sobą bezpośredniego kontaktu.

Choć raperzy próbowali podobno załagodzić stosunki między żonami, Beyonce nie dała się przekonać do "przyjaźni" z Kardashian. Cała sytuacja wyraźnie boli Westa, który już raz podkreślił głośno, że nie podoba mu się fakt, że ich dzieci nie bawią się razem.

Kanye postanowił wrócić do tematu podczas swojego ostatniego koncertu. West nie jest chyba ostatnio w najlepszej formie, czego dowiódł swoim dziwnym występem w Sacramento. Raper, który zagrał tylko trzy utwory i pożegnał się z fanami, sporą część swojego show postanowił poświęcić żaleniu się na swoje relacje z małżeństwem Carterów oraz, oczywiście, swojemu boskiemu pierwiastkowi:

Beyonce, skrzywdziłaś mnie! Słyszałem, że powiedziałaś, że nie wystąpisz, jeśli nie wygrasz ze mną w kategorii Wideo Roku. Słuchajcie, nie dissujcie Beyonce, ona jest super, tak samo jak Taylor Swift. Wszyscy jesteśmy super, jesteśmy równi. Czasem za bardzo zajmujemy się polityką i zapominamy, kim jesteśmy, po to, by wygrać. Pieprzyć wygrywanie! Pieprzyć super wygląd. Zostałem tu zesłany, by dawać wam moją prawdę - nawet ryzykując własne życie, własny sukces, własną karierę. Jay-Z, zadzwoń do mnie, bracie! Wciąż do mnie nie dzwonisz! Zadzwoń! Wiem, że masz zabójców, nie przystawiaj mi ich do głowy. Zadzwoń do mnie! Pogadaj ze mną jak facet!

Głos w sprawie tych oskarżeń zabrało już MTV, które zapewnia, że występ Beyonce potwierdzony był wcześniej, bez względu na rezultat konkursu.

Jak bardzo Kanye oderwał się już od rzeczywistości? Przypomnijmy, że natchniony raper-projektant chce startować w wyborach na prezydenta USA już za cztery lata...

Skłóconych artystów posłuchasz w Hip-Hop Stacji w Open FM!

Zobacz także: Kim Kardashian z córką w Nowym Jorku
Zobacz także: Zobacz też:
KOMENTARZE
(145)
Gość
5 lata temu
Wciąga dobry towar
gość
5 lata temu
Ci bogaci celebryci niby tyle kasy mają, a szczęścia za bardzo nie widać w ich życiu.
gość
5 lata temu
brak kontaktu z rzeczywistością kanye
Gość
5 lata temu
On powinien się leczyć na przerost formy nad treścią😂
gość
5 lata temu
Jak sie ma babe z sekstasma,to nikt normalny nie chce takich za znajomych.
Najnowsze komentarze (145)
Gość
5 lata temu
Žygać mi się chce na tych m******w
Gość
5 lata temu
Mialam podobny problem. Odbilo mi bo przyjaciolka sie wypiela. A jak mi odbilo to reszta tez sie wypiela. Teskni zwyczajnie. I nie moze sie pogodzic. Dlugo pewnie mial nadzieje. I teraz peka. I co szczerze. To ostatnie objawy mojej glupoty to.pisanie na pudelku :) A wy jakie macie usprawiedliwienie? :)
gość
5 lata temu
maSZ BIELSZA ZONE ODEMNIE -NIE GADAM Z TOBA BRO!
gość
5 lata temu
tak kończą illuminaci :D
Gość
5 lata temu
Nie wiem dlaczego kim i kanye tak zalezy na tej beyonsi jay z obaj wyglądają jak malpy puste lby ćpuny i pijaki iglupcy tylko ktos ich wypromowal i tloczy w nich kasę kanye s**j na to murzynice beyonsei zrytego jej zeja
gość
5 lata temu
Raczej przejrzał na oczy i doszło do niego, że " wszyscy "artyści" to prostytutki" jak śpiewa Kazik, małpy na gumce które tyrają dla swoich zleceniodawców
gość
5 lata temu
Kim jest nikim...
gość
5 lata temu
Dissujcie???? WTF?
Gość
5 lata temu
Skrzuwdzila go? Zapanowała mu w*******a że tak beczy?
Gość
5 lata temu
No małpki w cyrku:)))) nie jestem rasistką ale bogate małpki wariują 🙈🐵🙊
Gość
5 lata temu
Wcale nie dziwi mnie fakt ze Beyonce nie lubi Kim... I dobrze, z reszta przecież wcale nie musi jej lubić
gość
5 lata temu
West, zwróć sie z tym do psychiatry.....
gość
5 lata temu
Powinien odstawić to co bierze, albo zmniejszyć dawki...
gość
5 lata temu
Patologia Tyle ze z kasa!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie