Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kanye West cierpiał na "tymczasową psychozę"… "Jego stan psychiczny jest zły"

168
Podziel się

Rodzina rapera chciała, żeby wrócił do domu na Święto Dziękczynienia. Musi spędzić w szpitalu jeszcze kilka dni.

Kanye West cierpiał na "tymczasową psychozę"… "Jego stan psychiczny jest zły"
bDfApgrp

Kanye West od czterech dni przebywa w szpitalu psychiatrycznym w Los Angeles. Trafił tam w następstwie "załamania nerwowego i skrajnego wyczerpania" po nieudanym koncercie. Jego bliscy od dłuższego czasu podejrzewali u niego problemy psychiczne. Gwiazdor dawał ku temu duże powody, przerywając swoje występy, wychodząc z koncertów po kilku utworach, czy w niezrozumiałych monologach, które wygłaszał do fanów. W ostatnich dniach najwięcej kontrowersji i podejrzeń wzbudziło jego zachowanie podczas koncertu w Sacramento, gdy w dziwacznym apelu zaczął żalić się na swoje relacje z Beyonce i Jay Z.

Jak podają tabloidy za oceanem, rodzina Westa miała nadzieję, że wróci do domu na Święto Dziękczynienia. Choć raper może liczyć na wsparcie żony i najbliższych, wciąż "nie może wrócić do siebie" i musi pozostać na obserwacji psychiatrycznej przez kilka kolejnych dni. Niedawno przedstawiciele Westa ogłosili, że odwołują pozostałe koncerty w ramach trasy Saint Pablo Tour. Jako oficjalny powód podali "przemęczenie" rapera i konieczność odpoczynku. Według lekarzy kliniki UCLA jego problemy są znacznie poważniejsze.

bDfApgrr

Psychiatra kliniczny powiedział policjantom, że Kanye cierpiał na tymczasową psychozę, wywołaną przez brak snu i skrajnego odwodnienia - donosi serwis TMZ. Jednak jego problemy sięgają o wiele głębiej. Jego stan psychiczny lekarze oceniają jako zły.

Z kolei bliski znajomy rapera twierdzi, że jego problemy psychiczne są na tyle poważne, że obejmie je polisa ubezpieczeniowa, która zawiera zapis o pokryciu utraconych korzyści majątkowych i zobowiązań finansowych wywołanych odwołaniem koncertów z powodu choroby.

Przynajmniej jeśli chodzi o pieniądze, gwiazdor może spać spokojnie. Jego polisa ubezpieczeniowa pokryje wszystkie koszty 21 odwołanych koncertów. Ciekawe tylko co na to fani, którzy zamiast muzyki usłyszeli ze sceny jego manifesty wyborcze i deklaracje poparcia dla Donalda Trumpa.

bDfApgrx
bDfApgry
bDfApgrz

Fani Westa ustawiają się w kolejce po jego ubrania

Zobacz też:

bDfApgrS
KOMENTARZE
(168)
WrednyDzienni...
4 lata temu
Nie wytrzymał tego, że Kim ma mniejszy tyłek.
UK
4 lata temu
Tu lekarz nie był potrzebny żeby postawić diagnozę,wystarczy na niego spojrzeć
gość
4 lata temu
a kto normalny żeni się z Kardaszianką?
bDfApgrT
gość
4 lata temu
Mimo wszystko życzę zdrowia :)
Gość
4 lata temu
Dragi, dragi, dragi Rozjeebal sobie psyche
Najnowsze komentarze (168)
Gość
2 lata temu
To straszne pod jaką presją żyją tacy znani ludzie w USA.. podziwiam Kim, że jest twarda i wspiera Kanye z całych sił. Życzę im wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia dla Kanye.
Gość
2 lata temu
Od razu widać, że tu sami wyborcy PiSu się wypowiadają... i eksperci z psychiatrii😞
MM
4 lata temu
Twój Jarosław jest BELZEBUBEM i wszystko co czyni ze swoją diabelską świtą doprowadzi Polskę do upadku nieświadomy wyznawco szatana
Gość
4 lata temu
A na początku swojej 'kariery' był taaaaak spoko.. Dobrze zaczął, ale się coś s*******il lekko j****iutki.
Gość
4 lata temu
Fajny Gosciu ale cpanie i śpiewanie to zły temat dużo tak kończy
gość
4 lata temu
Tymczasowe to raczej w duzym zabarwieniu i ogromna nadzieja .
gość
4 lata temu
"Kanye cierpiał na tymczasową psychozę, wywołaną przez brak snu i skrajnego odwodnienia" popracujcie nad gramatyką bo jest dno
gość
4 lata temu
ludzie przestańcie hejtować depresja to poważny problem, są osoby które przez to że nie mogą udźwignąć problemów odbierają sobie życie!!! np Whitney Houston :( oby mu pomogli ŻYCZĘ MU ZDROWIA!!!
bDfApgrL
gość
4 lata temu
moja propozycja: przedluzyc pobyt na czas nieokreslony!!!
gość
4 lata temu
Drogi Pudelku, dotąd można było na Was liczyć, czemu nie napiszecie prawdy? Kto stoi za przemysłem muzycznym, kto kontroluje metodami mind control tzw Gwiazdy, teledyski Beyonce jej męża są przepełnione symboliką, dlaczego Prince "zmarł" przypadkowo po tym jak wypowiadał się między innymi o #chemtrials , 2pac M. Jackson, Jim Carrey ( sprawdzając numerologicznie w kwestii finansów posiada 111 (co oznacza patalogiczną chęć gormadzenia pieniędzy) tak jak David Rocefeller ;))
Gość
4 lata temu
Bycie czarnym Jezusem w końcu go przytłoczyło
gość
4 lata temu
Od zawsze był nienormalny. Na dowód - zdjęcia wyżej
gość
4 lata temu
ale cwaniak ,nic nie będzie robił ,a forsa sama wpłynie
gość
4 lata temu
njakby go ta jego zona kochala to juzby go dawno do psychiatry zaprowadzila ale zona woli kase od meza i tak to potem jest
...
Następna strona
bDfApgsn