Łepkowska broni pośladków Dody: "Większą obrazą dla inteligencji prezydenta były skecze kabaretowe!"

209
Podziel się

"To było gorsze niż występ Dody i jej skąpa kreacja" - krytykuje Łepkowska. "Doda przejęła inicjatywę, bo jest energiczna kobietą, która nie pęka".

Łepkowska broni pośladków Dody: "Większą obrazą dla inteligencji prezydenta były skecze kabaretowe!"

O gali 25-lecia Super Expressu było głośno za sprawą wypinającej się Dody, która, świecąc gołymi pośladkami w koronkowym kombinezonie, wręczyła prezydentowi kawałek tortu. Sama celebrytka przekonywała, że był to "serdeczny i ciepły gest": Doda o wypiętej pupie do Dudy: "Jest to ciepły gest w kierunku Głowy Państwa".

Goła pupa piosenkarki wzbudziła spore zainteresowanie. Kilka dni temu Krzysztof Gojdź, "chirurg gwiazd TVN-u", pokusił się o ocenę kondycji pośladków, które jego zdaniem "w tym wieku powinny już obwisać". Dorota spodobała się też sympatycznemu Kamilowi Durczokowi.

Swoje zdanie postanowiła wyrazić także Ilona Łepkowska, scenarzystka M jak miłość, która też była gościem Super Expressu.

Uważam, że większą obrazą dla prezydenta, dla jego inteligencji i dobrego smaku były skecze kabaretowe, które tam wcześniej były - oceniła w wywiadzie dla Onet Radio. To było gorsze niż występ Dody i jej skąpa kreacja.

Przy okazji Łepkowska zdradziła kulisy całego zamieszania. Według niej, ta część imprezy nie była zaplanowana, a Doda "przejęła inicjatywę, bo jest energiczną kobietą, która nie pęka".

Dostałam tę statuetkę więc też stałam na scenie, akurat obok Dody i wjechał ten tort i konsternacja, co dalej właściwie zrobić - przyznała. Doda patrzy na Jastrzębowskiego, obok stoi kelner i nie wiadomo co robić. Doda na to powiedziała "no to pokrójmy". Przejęła inicjatywę, bo jest energiczna kobietą, która nie pęka. Stoi z tym talerzykiem i wiadomo, że trzeba poczęstować najważniejszą osobę w państwie. I wtedy zrobiono to nieszczęsne zdjęcie. Potem jednak Doda wróciła i dała drugi kawałek tortu Pierwszej Damie, ale tego już nie pokazywano (...) Dla mnie to żenujące, że cała Polska się zajmuje od kilku dni właśnie tym. Poprzedni prezydent też był stawiany w niezręcznych sytuacjach i wszyscy poprzedni też. Trudno jest wszystko przewidzieć.

KOMENTARZE
(209)
gość
3 lata temu
Nie ma nic więcej do zaoferowania niż d**ę, to i co miała innego pokazać?
gość
3 lata temu
no i co dodon myżli, że jak zaświeci gołą przerąbaną d**ą to sobie załatwi etacik u dudy?
gość
3 lata temu
znowu obleśna d**a transa
Gość
3 lata temu
D**a jak u faceta
Gość
3 lata temu
Żenujące było, że prezydent pojawił się na tej imprezie szmatławca prasowego.
Najnowsze komentarze (209)
gość
3 lata temu
A pani Ilona co raz mlodsza, co raz modniejsza. Permanentne brwi - proszę kucać
Mad Marx
3 lata temu
Wyobrażacie sobie Królową Angielską na gali "Daily Mirror "???? Jeżeli w Pałacu prezydenckim jest stanowisko Szefa Protokołu to tenże szef powinien wytłumaczyć Prezydentowi, który jest inteligentem w drugim pokoleniu, na jakich imprezach wypada głowie państwa bywać, bo zwyczajnie On tego może nie wiedzieć, za co trudno mieć do Niego pretensje
gość
3 lata temu
Jesli dobrze pamietam , to jej partner jest pro pisowski, ona nie!!! Pamietam sprzed kilku lat ich wystep w tv i o tym mowili...
gość
3 lata temu
Jaka uroczystosc, tacy goscie...
anka
3 lata temu
Łepkowska juz sie kończy i na siłe chce cos jeszcze wyszarpać dla siebie..jej seriale i te aktorzyny pożal sie Boże też
gość
3 lata temu
Niech przytoczy te poprzednie sytuacje, skoro je pamięta. Taka polityczna się zrobiła, pewnie żałuje, że Kożuch skończył w kartonach, teraz byłyby przyjaciółeczkami.
gość
3 lata temu
Ojciec Belzebub jej nie odpuści ! Stara Pisowska r*****a !
gość
3 lata temu
pani jest pisowskim chłamem i zacznij się odchudzać bo wkrótce pękniesz jak bomba
gość
3 lata temu
nikt normalny nie ma wątpliwosci kim jest nasz pseudoprezydent. nic tego nie zmieni a jaki poziom takie towarzystwo.
gość
3 lata temu
Żenujące było,że głowa państwa przychodzi na taką imprezę, niech zajmie się poważnymi sprawami dla Polski.
Gość
3 lata temu
Gratulacje dla Dody!!!! Inteligentny odczyta co to miało znaczyć!!! A Ona jest bardzo inteligentna, chociaż nie przepadam za nią!!!! Brawo!!!!! Tez bym mu swoje cztery litery pokazała!!!
gość
3 lata temu
popatrzyłam chwilę i akurat był ten kabaret, to brak słów!!!! Duda też się nie śmiał a mnie się szkoda go zrobiło a potem pomyślałam, co go naszło na to żeby iśc na imprezę SE????
gość
3 lata temu
krysia pawlowicz d**e pokazuje tylko swoim pisowskim szczurom
gość
3 lata temu
lepkowska podlizuje sie pisowskim szczurom mysli ze ta wypowiedzia zadowoli dudow
...
Następna strona