Tom Ford apeluje: "Każdy mężczyzna powinien być SPENETROWANY chociaż raz"

370
Podziel się

"Każdy mężczyzna powinien zrobić to z kimś, kogo lubi. Może to być przyjaciel. Przecież to takie proste i przyjemne, a przede wszystkim normalne".

Tom Ford apeluje: "Każdy mężczyzna powinien być SPENETROWANY chociaż raz"

Tom Ford znalazł się na ustach wszystkich, gdy zdecydował się głośno powiedzieć o tym, że nie chce ubierać przyszłej pierwszej damy, Melanii Trump. Tłumaczył, że jego ubrania są "za drogie", a poza tym zarzucił żonie Donalda Trumpa, że jest "panią do towarzystwa" i "złodziejką przemówień".

Niedawno 55-latek udzielił wywiadu magazynowi GQ, w którym zachęca wszystkich mężczyzn, żeby dali się "spenetrować". Ford otwarcie mówi o tym, że jest gejem, od 1986 roku żyje w związku z dziennikarzem Richardem Buckley'em, z którym wychowuje 4-letniego syna. Projektant uważa, że "penetracja w formie masażu" prowadzi do odkrycia nowego ja, a fizyczny dotyk pozwoli na "bliższe poznanie się". Według niego ta forma bliskości pomoże mężczyznom zrozumieć zarówno kobiety, jak i innych mężczyzn.

Dotykanie się nie może być wymuszone - wyjaśnia Ford. Penetracja powinna być jak masaż, nie ma w tym zbyt dużej różnicy. W końcu to też skóra, która przyjmuje inne doznania. Każdy mężczyzna powinien zrobić to z kimś, kogo lubi. Może to być przyjaciel. Przecież to takie proste i przyjemne, a przede wszystkim normalne. Dzięki temu można odkryć nowego siebie**.**

Przypomnijmy, że dwa lata temu Ford wypuścił na rynek "najbrzydszą biżuterię świata", czyli wisiorki w kształcie... krzyży i penisów. Zobacz: NAJBRZYDSZA BIŻUTERIA ŚWIATA? Znany projektant szokuje: Sprzedaje złote krzyże z penisów!

KOMENTARZE
(370)
gość
3 lata temu
Dlaczego przeglądając stronę główną pudelka portal cofa mnie do góry? Nie zdążę przeczytać strony do połowy, a już cofa stronę :/ Ktoś też tak ma??
Gość
3 lata temu
Żaden facet świadomy swojej orientacji tego nie zrobi
Gość
3 lata temu
Haha dobre! Dokładnie panowie dajcie się spenetrowac!
Gość
3 lata temu
Ja to bym nie chciał żeby ktoś taki ubierał moja żonę.Nie jestem homofobem,jakby ktoś mowił ,że każda kobieta powinna sobie przynajmniej raz dać włożyć w tyłek to też byłoby nie na miejscu.
gość
3 lata temu
Każdy tak naprawdę wie, że homoseksualizm jest nienormalny, ale udaje, że tak nie jest bo boi się, że inni naprawdę w to wierzą :) Zmowa milcznia.
Najnowsze komentarze (370)
pan andżej
3 lata temu
obleśny zezowaty p****l z nutellą na k********sie
gość
3 lata temu
To teraz niech sie lepiej przebada! Patrzac na jego partnera to zjada go choroba z Afryki przenoszona droga plciowa...
gość
3 lata temu
Obrzydliwy p*******a , nie powinno sie promowac takich wypowiedzi , to zalosne !
gość
3 lata temu
ktos mu mozg spenetrował?
gość
3 lata temu
precz z pedalstwem. powinien być zakaz promocji tego zboczenia.
gość
3 lata temu
Przecież w miłości d"dotykanie" jest tylko jednym z jej poziomów ,nastepnym powinno być rodzenie dzieci i KAŻDY mężczyzna powonien siegnąć po takie doznania aby poznać siebie .To powinno wszystkich pederastów uswiadomic ze dzieci nie biora sie z jajek - tak jak i on- ze jest błedem natury ,facetem o kobiecym mózgu .W tej chwili jako penetrant jest jak dojna krowa ,dostawca luszu samozadowolonym prymitywem do towarzystwa.
gość
3 lata temu
chory przygłup z dziadkiem wstyd
Polak
3 lata temu
obyś z****ł na AIDS
gość
3 lata temu
niech projektuje ale wypowiadanie się publicznie mógłby sobie darować
Gość
3 lata temu
On chyba spenetrowal wszystkie dziury w swoim ciele. Najbardziej zaszkodziło mu władanie k****a przez ucho. Zrobiło mu sieczke z mózgu
Gość
3 lata temu
Czemu taki przystojniak tak mówi... :-(
gość
3 lata temu
ostatnie stadium kiły sie u niego uwidocznilo i juz z lbem nie halo
gość
3 lata temu
Haha aż mi łzy poleciały ze śmiechu :D Wszyscy faceci teraz powinni dać się penetrować jakiemuś przyjacielowi żeby odkryć swoje JA. W końcu to tylko skóra :D
cynick
3 lata temu
P**********y, j****y p***ł. Niech wsadzi sobie w d**ę rozrzażoną rurę.
...
Następna strona