Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojciech Cejrowski o ośmieszeniu Frytki: "To był czyn zalecony przez Pismo Święte"

232
Podziel się:

W swoim programie wiele lat temu nazwał ją "sprzedajną portową dziwką".

Wojciech Cejrowski o ośmieszeniu Frytki: "To był czyn zalecony przez Pismo Święte"
bEKgoGVx

Wojciech Cejrowski w chwieli największej "sławy" Mai Frykowskiej, która wówczas miała na imię Agnieszka, zaprosił ją do swojego programu Z kamerą wśród ludzi. W odcinku wyemitowanym w 2003 roku doszło do słynnej kłótni między celebrytką a prowadzącym, który nazywał ją "sprzedajną portową dziwką". Cejrowski ostro atakował Frytkę, zarzucając jej, że "w reality show puściła się z pierwszym lepszym w wannie". Frykowska tłumaczyła, że "jest kobietą wyzwoloną", ale poczuła, że została publicznie ośmieszona i wyszła ze studia zalana łzami.

Uczestniczka trzeciej edycji Big Brothera oraz trzeciej i czwartej edycji Baru przeżyła potem nawrócenie, o którym opowiedziała wszystkim w wideo opublikowanym w sieci. Siedząc na ławce wyznała, że doświadczyła "prawdziwego cudu". Niedawno w wywiadzie zapewniła, że opanował ją demon, który "wykręcał jej ciało". Zobacz: Frytka o opętaniu przez diabła i egzorcyzmach: "Miałam ATAKI DEMONICZNE, wykręcało mnie, WRZESZCZAŁAM"

bEKgoGVz

Dziś Cejrowski uważa, że zaatakował Frytkę, bo tak zaleca mu Pismo Święte. W ostatnim odcinku programu Skandaliści Agnieszki Gozdyry dowiedział się, że Frykowska wybaczyła mu "poniżenie przed kamerami".

Czyli te bęcki, które dostałem wielokrotnie w internecie za poniżenie biednej Frykowskiej okazuje się, że to był czyn zalecony przez Pismo Święte. Jak się okazało skuteczny. "Po owocach je poznacie. Mój okazał się owocny - powiedział, a na pytanie prowadzącej, czy to on nawrócił Frytkę, odpowiedział: Nie, to Bóg ją nawrócił.

bEKgoGVF
bEKgoGVG
Zobacz także: "Chomik Rutowicz": "Nie utrzymuję kontaktu z Jolantą R. i Agnieszką F."
Zobacz także: Zobacz też:
bEKgoGWa
KOMENTARZE
(232)
Gość
5 lata temu
Absolutnie nie popietam tego co zrobiła frytka, ale taki k***l(ik) jak cejrowski powinien pamiętać o miłości wobec bliźniego swego, a nie kogoś poniżać i oceniać.
gość
5 lata temu
ona mądra nie była, ale wyszła na prostą.On jak był obrzydliwym katolo gnojem, takim pozostał.
Gość
5 lata temu
Dajcie spokój Frytce niech rzuci kamieniem ten co jest bez winy, włącznie z Panem C.
bEKgoGWb
gość
5 lata temu
a ja myślałam, że raczej "nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni" i 'kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem'....
gość
5 lata temu
Nie cierpię tego gostka !
Najnowsze komentarze (232)
gość
4 lata temu
rura
Gość
4 lata temu
Czasami trzeba dostać przysłowiowego "kopa w tyłek " żeby się obudzić z letargu.
gość
4 lata temu
cejrowski to prostacki fanatyk.
gość
5 lata temu
Czubek i tyle...
gość
5 lata temu
ten facet (o ile nim jest) to jakś pissdda
gość
5 lata temu
katolski łajdak i lider świętej inkwizycji co z lubością łamałby kości innowiercom. Brzydzę się tego faceta o głosie starej kurtyzany !!!
gość
5 lata temu
to był agresywny i łajdacki wyczyn w świetle kamer.Od tego czasu gardzę tym oszołomskim talibem. Dono dna!!!!!! I wypraszam sobie tłumaczenie barbarzyńskich zagrywek Pismem Swietym przez zakłamanego gnojka
gość
5 lata temu
tak byl zaangazowany w osmieszenie frytki,i tak sie zaangazowal ,w jej niemoralne zachowanie,ze niedowidzial jak jego zona puszcza sie na prawo i lewo po czym po miesiacu rozwiodl sie,ze swoja zona otoz prosze panstwa nalezy zawsze pamietac ze sie ma troche blizej osoby,o ktore trzeba dbac i o ich moralne zachowanie,bo mozecie skonczyc tak jak cejrowski stary po rozwodzie wywleczony
bEKgoGVT
szerszeń
5 lata temu
To było zwyczajne chamstwo!!!
gość
5 lata temu
Cejrowski to samotny, starzejący się, zdziwaczały pan, na którego wszyscy patrzą z politowaniem, a on myśli, że to zachwyt i że ludzie słuchają tego, co ma do powiedzenia. Oderwany od rzeczywistości ignorant. Panie Cejrowski - jak mawiają w USA - no one gives a s**t!
gość
5 lata temu
Cejrowski zazdrości, że nie którzy ludzie seks uprawiają.
gość
5 lata temu
A Cejrowski słyszał o Marii Magdalenie? O ile mi wiadomo Frytka nigdy k***ą nie była. A Jezus głosił: ktokolwiek z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień. Świętojebliwy Cejrowski wyznaje własną religię ale na pewno nie jest to katolicyzm. Rozumiem, że Cejrowski nie sypia z kobietami bo jako rozwodnik nie może sypiać z kimś z kim nie jest w związku małżeńskim, bo jest to grzech przeciwko jednemu z 10 przykazań Bożych.
gość
5 lata temu
Co za k****n? Dlaczego ta dziewczyna była sprzedajną dziwką? Bo się przespała z chłopakiem, który jej się podobał? Nie wzięła za to pieniędzy. A pan wszechz******ty całe życie rozumiem na ręcznym jedzie, no bo przecież żony nie ma, ślubu nie ma - no to przecież takie pójście z kimś do łóżka bez ślubu to istny k***izm. A więc o ile Cejrowski nie jest abstynentem seksualnym to jest zwykłym k****arzem. W najnowszym programie śmieszyła mnie jego wypowiedź o tym, że wyjeżdża do Arizony bo tam się czuje wolny i państwo mu nie dyktuje jak mu żyć. A w Polsce ten m***ł uzurpuje sobie prawo do narzucania swojej woli innym. Taki gej czy lesbijka panie Cejrowski też chcą żyć. Też chcą wolności, też chcą kochać. Dlaczego pan wp*****la się w ich życie i mówi im że ma pan monopol na jedyną prawdę o świecie? Przeczy Pan sam sobie. Bo jest wyznawcą wolności i oswobodzenia obywatela z pod jarzma państwa, a sam chce pan zakładać kajdany poprzez zapisy ustawowe, które tej wolności zabraniają ludziom myślącym inaczej niż pan.
gość
5 lata temu
to co ona kiedys zrobila to byl pikus przy tym co dzis robia te k***y z warsaw show itd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKgoGWM
bEKgoGWN
bEKgoGWO
bEKgoGWP
bEKgoGWQ
bEKgoGWv