Kwiatkowski dostał od fanek szampana Piccolo (ZDJĘCIA)
Idol nastolatek rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Wypije prezent w Sylwestra?
Dawid Kwiatkowski był gościem w studio Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadał o Sylwestrowych planach. Po wyjściu z budynku stacji spotkał się z czekającym na niego tłumem fanek. Idol nastolatek chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Na swoim Instagramie zamieścił fotkę z fankami oraz opublikował wideo z życzeniami na Nowy Rok.
W prezencie Kwiatkowski dostał szampana… Piccolo. Myślicie, że go wypije w Sylwestra?