Kwiatkowski dostał od fanek szampana Piccolo (ZDJĘCIA)

Idol nastolatek rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Wypije prezent w Sylwestra?

Obraz

Dawid Kwiatkowski był gościem w studio Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadał o Sylwestrowych planach. Po wyjściu z budynku stacji spotkał się z czekającym na niego tłumem fanek. Idol nastolatek chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Na swoim Instagramie zamieścił fotkę z fankami oraz opublikował wideo z życzeniami na Nowy Rok.

W prezencie Kwiatkowski dostał szampana… Piccolo. Myślicie, że go wypije w Sylwestra?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Kwiatkowski chwali się nową płytą: "Zmieniłem cały gatunek muzyczny!"

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą