Tess Holliday: "Mój mąż zabronił mi się odchudzać"

Modelka XXL reklamuje swoją najnowszą kolekcję koronkowej bielizny. "Najważniejsza jest umiejętność uwodzenia".

Obraz

Tess Holliday stała się gwiazdą i idolką wielu kobiet na świecie dzięki bardzo odważnym zdjęciom. Jedna z najlepiej zarabiających i najpopularniejszych "modelek XXL" na świecie twierdzi, że dieta nie wyleczy kompleksów i należy zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Przeciwnicy jej tezy atakują natomiast, że Tess propaguje otyłość.

Holliday opublikowała właśnie nową serię zdjęć w skąpej bieliźnie ze swojej najnowszej kolekcji dla kobiet w rozmiarze plus. Przy okazji udzieliła także wywiadu Plus Model Magazine, w którym ujawniła, że najwięcej pytań od fanek dotyczy jej życia erotycznego.

Grube kobiety uważają, że nie mogą być seksowne i podniecać mężczyzn. Moim zdaniem jednak najważniejsza jest pewność siebie i umiejętność uwodzenia. Szczupła kobieta może być zupełnie niepociągająca - powiedziała Tess. Mój mąż zabronił mi się odchudzać. Podniecam go taka jak jestem.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Tess. Seksowne?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą