Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zarząd KOD wzywa Kijowskiego do ustąpienia! "NIE ZWRÓCIŁ PIENIĘDZY ZA FAKTURY"

196
Podziel się

"Środki finansowe nie zostały zwrócone do Stowarzyszenia". Twierdził, że przelał je sobie "przez pomyłkę"...

Zarząd KOD wzywa Kijowskiego do ustąpienia! "NIE ZWRÓCIŁ PIENIĘDZY ZA FAKTURY"
bDorkRWZ

Od początku stycznia kariera polityczna Mateusza Kijowskiego stoi pod dużym znakiem zapytania. Dwa tygodnie temu wyszło na jaw, że przelał na konto swojej prywatnej firmy 90 (później okazało się, że aż 120) tysięcy złotych pod pretekstem "wynagrodzenia za usługi informatyczne".

Pieniądze pochodziły od sympatyków Komitetu Obrony Demokracji i były przelewane na konto firmy żony, by ukryć je przed byłą żoną i komornikiem, ścigającym Kijowskiego za długi alimentacyjne wobec trójki dzieci.

bDorkRXb

Ponieważ lider KOD idzie w zaparte i powtarza, że mimo kompromitacji nie zamierza ustąpić z funkcji, Zarząd Komitetu Obrony Demokracji opublikował właśnie oficjalny komunikat, w którym wzywa go do natychmiastowej dymisji i potwierdza, że nie zwrócił on pieniędzy za dwie wystawione KOD-owi faktury.

Zarząd stwierdził, że środki finansowe wypłacone spółce MKM Studio tytułem faktur nie zostały zwrócone do Stowarzyszenia do dnia 16.01.2017 - brzmi jeden z punktów oficjalnego pisma opublikowanego przez Biuro Prasowe Komitetu Obrony Demokracji. Zarząd podjął uchwałę, wyrażającą brak zaufania do przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji Mateusza Kijowskiego i wzywającą go do niezwłocznego ustąpienia z funkcji przewodniczącego Zarządu.

Oznacza to, że Mateusz Kijowski nie wywiązał się swojego zapewnienia o przelaniu wynagrodzenia za usługi informatyczne, które według jego tłumaczeń "pomyłkowo" wpłynęły na konto spółki za faktury wystawione we wrześniu i październiku 2016. Zarząd zapowiedział również rozwiązanie umowy z obecnym biurem rachunkowym i wdrożenie programu naprawczego, połączonego z kompleksowym audytem. Nad działaniami Komitetu od dzisiaj ma czuwać Krzysztof Łoziński.

bDorkRXh
bDorkRXi
Zobacz także: Kijowski pod Sejmem: "Żaden mój błąd nie powinien mieć wpływu na waszą wiarę!"
Zobacz także: Zobacz też:
bDorkRXj
bDorkRXC
KOMENTARZE
(196)
gość
4 lata temu
s***o juz nie kompromituj siebie i tych idiotow co ci uwierzyli
Gość
4 lata temu
Nie odda nigdy tej kasy jak nie oddał dzieciom !ten człowiek ma zero honoru !
Gość
4 lata temu
On iphony, a na jego dzieci trzeba komornika...:(
bDorkRXD
agugu
4 lata temu
Ha, ha,ha. Ale ciemnotę zrobił w h....a! :)
gość
4 lata temu
kończ waść, wstydu oszczędź!
Najnowsze komentarze (196)
gość
4 lata temu
powinien zamienic kolorowe na metalowe brasoletki
Lech Walesa
4 lata temu
"Bo robić ludzi w balona, Kiju, to ty siem jeszcze musisz nauczyć"
gość
4 lata temu
chcieli sobie znależć drugiego Wałęsę to mają
gość
4 lata temu
ma swoje pięć minut, to co się dziwić ,źe kurczowo trzyma się koryta...
gośc
4 lata temu
Doborowe towarzycho ,nie ma co Kijowski ,Petru no i Nowacka cud ,miód.Zawsze wiedziałam,że Grzegorz Schetyna jest najporządniejszym z nich wszystkich .no i intuicja jak zawsze mnie nie zaodzi.
Gość
4 lata temu
Żenada !!!!
gość
4 lata temu
on i tak jest jednym z najprzyzwoitszych w kodzie
gość
4 lata temu
obrona demokracji kosztuje
bDorkRXv
gość
4 lata temu
żenada ,brak przyzwoitości o honorze czy ambicji to już nawet nie wspomnę ,przekręt z******j ,zero nic nie warty ,bo co może być wart ktoś kto kombinuje żeby tylko nie płacić na własne dzieci no i chciał się dorobić ale tak żeby tylko on miał korzyści a dla dzieci to dalej biedny bo przecież społecznik nic nie zarabia i może kiedyś leń będzie żądał alimentów od swoich dzieci wcale by mnie to ni zdziwiło , człowieku przynosisz wstyd KOD-owi ,uczciwym ludziom i całemu krajowi ty nie powinieneś być nawet zwykłym członkiem KOD gdybyś miał choć krztę przyzwoitości to byś po prostu zniknął ,zmienił wizerunek umył się,ogolił, ostrzygł się i nie pokazywał się więcej publicznie bo ty już z wyglądu ie budziłeś zaufania ,wstyd i hańba no ale co ty możesz o tym wiedzieć
gość
4 lata temu
No i pokazał zdjęciem wilka, jakie ma szacunek do baranów, którzy uwierzyli alimenciarzowi.
gość
4 lata temu
a za co ma zwracać, praca została wykonana, podatki popłacone, czemu się tak wszyscy plujecie ? o jego dzieci to się nie martwcie, maja się dobrze !!! Sami hipokryci , a Jarek się cieszy :) to już koniec KOD-u
Gość
4 lata temu
Żałosny typek...
gość
4 lata temu
Z******j i alimenciarz, mam nadzieję, że prokuratura się nim zajmie.
gość
4 lata temu
spadaj dziadu-ja czuje się oszukana przez MK
...
Następna strona
bDorkRXX