Victoria Beckham w pomarańczowych spodniach

Przyjechała do Paryża na tydzień mody. Ładnie wyglądała?

Obraz

Victoria Beckham, zanim została cenioną projektantką, miała nieco inny gust. Jako "Posh Spice" preferowała za krótkie sukienki, głębokie dekolty i błyszczące kozaki, które uzupełniała za mocna opalenizna. Sama celebrytka w jednym z wywiadów uznała jednak, że miała tylko "kilka wpadek"...

Dziś Victoria uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych gwiazd, pretendującą do miana największej ikony stylu. Media zachwycają się wszystkimi jej stylizacjami, szczególnie tymi, w których prezentuje się na ulicach. Dziś paparazzi spotkali ją w Paryżu, gdzie odbywa się tydzień mody haute couture. Na jeden z pokazów Victoria wybrała się w pomarańczowych spodniach i błękitnej koszuli z własnej kolekcji.

Ładnie?

Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews
Obraz
© fot. EastNews

Ulubienica Victorii Beckham. Będzie supermodelką?

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą