Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska zaprzyjaźniła się z Kozidrak. "Rozmawiały o życiu, karierze, mężczyznach"...

53
Podziel się

"Nim Natasza podpisała umowę z nową menedżerką, Janusz długo z nią rozmawiał". Wyjdzie jak zwykle?

Urbańska zaprzyjaźniła się z Kozidrak. "Rozmawiały o życiu, karierze, mężczyznach"...
bEgZMSbp

Natasza Urbańska od lat zapowiada, że tym razem już naprawdę dojrzała do "wolności" i nie pozwoli mężowi wtrącać się w prace nad nową płytą. Ostatnio ogłosiła to trzy lata temu. Skończyło się kompromitacją, gdy tabloidy odkryły, że pod pseudonimem Zofii Kondrackiej, którą Natasza przedstawiała jako autorkę tekstów, kryje się nie kto inny jak Janusz Józefowicz...

Nikogo nawet nie zaskoczyło to, że znów skorzystała z jego rad, choć do tej pory nie pomogły jej one zrobić kariery. Natasza wykonuje polecenia Janusza od 16. roku życia, gdy zaczynała pod jego okiem szkolenie w Teatrze Buffo. Nic dziwnego, że się przyzwyczaiła.

bEgZMSbr

Ostatnio jednak zaczęła baczniej przyglądać się karierze Beaty Kozidrak, która wyraźnie rozkwitła po rozstaniu, prywatnym i zawodowym, z Andrzejem Pietrasem, który kierował jej życiem i karierą od liceum. Na przykładzie Beaty Natasza zrozumiała, że jest to jednak możliwe. A przynajmniej niektórym się udaje. Urbańska tak się zachwyciła sukcesem Kozidrak, że postanowiła zaangażować jej menedżerkę. Wcześniej jednak zapytała Kozidrak, czy nie ma nic przeciwko temu.

Rozmawiały o życiu, karierze, mężczyznach - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajoma Urbańskiej. Natasza od dawna pragnie uniezależnić się od partnera. Dlatego skontaktowała się z Beatą i zapytała, czy mogłaby skorzystać z porad jej nowej menedżerki. Beata zgodziła się, by Monika Kordowicz wzięła młodszą koleżankę pod skrzydła.

Jednak zanim doszło do podpisania umowy, wtrącił się, jak zwykle, Janusz. Jak donosi tabloid, od razu wyjaśnił nowej menedżerce, kto tu naprawdę rządzi.

Nim Natasza podpisała umowę w Moniką Kordowicz, Janusz zaprosił ją do posiadłości w Jajkowicach i długo z nią rozmawiał - ujawnia informator. Zastrzegł, by nie próbowała dokonać totalnej rewolucji w planach żony.

bEgZMSbx

Ciekawe, jak układać będzie się ta współpraca. I co stanie się, jeżeli z pomocą nowej menedżerki Natasza odniesie sukces, który był dla niej nieosiągalny, kiedy władał nią Janusz.

bEgZMSby
Zobacz także: Urbańska: "Kobiety powinny dawkować erotyzm"
bEgZMSbz
Zobacz także: Zobacz też:
bEgZMSbS
KOMENTARZE
(53)
gość
4 lata temu
Stary będzie się tak wtrącał, że menadżerka nie wytrzyma i sama zrezygnuje.
gość
4 lata temu
Ja nie mam zadnych przyjaciolek,od kad maz zrobil sobie naloznice z mojej pseudo przyjaciolki.Gonce te samotne s**i nawet z progu domu,bo pozniej czeka psychiatryk ,jak sie czlowiek dowie...
Bbb
4 lata temu
Nie rozumiem tych, którzy zamieszczają tu - na forum pudelka, wulgarne komentarze, niezwiązane z tematem (newsem).
bEgZMSbT
Gość
4 lata temu
Rozmawiały o pijanym mężu Szulim Starak
gość
4 lata temu
Najbardziej pani Urbańskiej pomoże rozmowa z panią Kozidrak. Rewelacyjna informacja Pudelka!
Najnowsze komentarze (53)
gość
4 lata temu
Tatus sie znalazl powininen dac jej spokoj i pozwolic dziewczynie sie usamodzielnic
Gość
4 lata temu
Założę się że duża część osób krytykujących Nataszę nigdy nie widziała musicalu z jej udziałem. To naprawdę zdolna kobieta. A przy okazji piękna.
Gość
4 lata temu
Natasza piękna i utalentowana która z nich jej dorówna żadna.
gość
4 lata temu
myszków staruchy w brylach napadają na dobrze widzących, wariatki z zalatującymi ryjami również, anemiczni ślepi kolesie z głowami jak jajo z wyspy wielkanocnej , nic tu nie ma, pracy odpowiedniej nie ma za to jest duż dziwnych trzęsących się bo kibla w dzieciństwie nie miały i w ruderach się wychowały na ulicach, nie warto za to płacić, nie warto aby syfny pracownik z wiochy który ma klatę kurczaka próbował cię ośmieszać swoją gów…. wartą załatwioną karierą, życze staruchom żeby ich syfne matki oraz ich samych objechano po wiejsku i żeby gów… mieli, bo jak się jak gów…. wygląda to też trzeba się liczyć z odbiorem ale to własnej idiotycznej zdeformowanej chorej rodziny dorabiającej się na państwowych posadkach
gość
4 lata temu
^ I po co powielasz też żenujące tłumaczenia mężczyzn? Nie masz własnego rozumu? Faceci nie są psami, bo w przeciwieństwie do nich mogą panować nad swoim instynktem i nikt ich nie zmusza do tego, by z pokusy korzystali. Zawsze może się znaleźć kobieta zainteresowana Twoim mężem czy chłopakiem, ale to w jego obowiązku jest ukrócenie tych zalotów. Nie mów, że te kobiety odebrały męża i ojca, bo to tyko i wyłącznie on zdecydował się opuścić rodzinę dla innej. To świadoma decyzja mężczyzny a nie jakaś kradzież, litości.. Dopóki będą tak naiwne l***i jak Ty, dopóty mężczyźni zawsze za swoje zdrady będą obwiniać kobiety.
Gość
4 lata temu
A mi jest szkoda Nataszy. Jest piękną, utalentowaną kobietą, tylko na przeszkodzie stoi jej walnięty mężulek, który tak ją zmanipulował, ze na dobrą sprawę robi z niej błazna. Smutne to trochę...
gość
4 lata temu
Natasza ma wszystko zeby odnieść sukces,jest piękna i zdolna,tylko życzyć powodzenia
pani
4 lata temu
Natasza jest wspaniała iJanusz również
bEgZMSbL
gość
4 lata temu
pudell a co tam u marusia konrada i tosi turnauówny słychac czy jet może ciąża albo coś ?
Gość
4 lata temu
Szkoda mi tej Nataszy. Niby blask, kasa, główna gwiazda jego teatru, a twarz zawsze taka smutna, nieszczęśliwa. Ja mam wrażenie, że ona panicznie się go boi
Gość
4 lata temu
Rozejdą się to widać ..
Gość
4 lata temu
Kozidrak sie brzydko starzeje. Zaraz bedzie przypominać Mamę Świnkę.
gość
4 lata temu
Ona może i zdolna, ale nie ma tego czegoś, co by wzrok przykuwało
Gość
4 lata temu
Polacy skrzywdziliscie ta Nataszę-nie zaslugiwala na tyle negatywnych komentarzy i emocji!
bEgZMScn