Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brad Pitt chce zagrać geja

0
Podziel się

Do brytyjskiego dziennika "The Sun" przedostała się informacja z obozu Brada Pitta, że hollywoodzki gwiazdor pragnie zagrać geja. Poinstruował już swoich agentów, że za taką rolą mają się dla niego rozglądać.

bDzWiuCZ

Do brytyjskiego dziennika "The Sun" przedostała się informacja z obozu Brada Pitta, że hollywoodzki gwiazdor pragnie zagrać geja. Poinstruował już swoich agentów, że za taką rolą mają się dla niego rozglądać.

W tegorocznym wyścigu do Oscarów, największe szanse na statuetkę mają odtwórcy postaci o orientacji homoseksualnej: Tajemnica Brokeback Mountain nominowana aż w ośmiu kategoriach, w tym za główną rolę męską dla Heatha Ledgera i drugoplanową rolę męską dla Jake'a Gyllenhaala, to love story o dwóch kowbojach-gejach; film Capote z silną nominacją dla Philipa Saymoura Hoffmana, który wcielił się w rolę tytułowego bohatera, pisarza Trumana Capote znanego ze swojej orientacji homoseksualnej; Feliecity Huffman za rolę transseksualisty w dramacie Transamerica otrzymała nominację do Oscara w kategorii główna rola żeńska.

Brad Pitt chce, żeby film, w którym ma zagrać geja przemawiał zarówno do mężczyzn, jaki i kobiet. Ponadto marzy mu się, aby ta rola była najostrzejszą, jaką kiedykolwiek dostał.

bDzWiuDb

Myślę, że Brad bynajmniej nie daje nam do zrozumienia, że zmienił orientację, a cały ten romans z Angeliną Jolie to zasłona dymna. Po prostu stuknęły mu 42 lata, a Oscara na horyzoncie nie widać. W tym roku wydaje się, że zagranie homoseksualisty to oznacza prawie pewną nominację.

Był czas, gdy Oscary trafiały wyłącznie do wrażliwych morderców i mrocznych mafiosów, gdy to się znudziło, złote statuetki zgarniali ci, którzy grali opóźnionych w rozwoju, potem przyszedł czas na aktorów wcielających się w ofiary Holocaustu, ale i to się wkrótce przejadło. W tym roku serca jury podbił więc temat homoseksualizmu. Możliwe jednak, że gdy Brad Pitt zacznie intensywnie promować swój nowy film, na topie znajdą się dziennikarze walczący z korupcją, samotni ojcowie, albo cokolwiek innego.

bDzWiuDC
KOMENTARZE
(0)
bDzWiuDX