Niemiecka policja zatrzymała imigrantów, którzy molestowali nastolatki na basenie!

107
Podziel się

Dwóch mężczyzn o "wyglądzie południowców" dotykało pod wodą kąpiące się nastolatki. Zatrzymani mają 23 i 34 lata.

Niemiecka policja zatrzymała imigrantów, którzy molestowali nastolatki na basenie!

Ku zaskoczeniu niemieckiego rządu i samej Angeli Merkel, asymilacja imigrantów w Niemczech nie przebiega tak, jak na to liczono. Problemem jest zwłaszcza tworzenie się zamkniętych grup, które nie potrafią odnaleźć się w europejskiej kulturze i przysparzają niemieckim władzom coraz więcej poważnych problemów.

W ubiegłym roku opinią publiczną wstrząsnęły informacje o tym, że Sylwester 2016 dla ponad 600 (!) Niemek zakończył się brutalną napaścią lub gwałtem. Niedługo później głośno było również o próbach molestowania, jakich imigranci dopuszczali się na użytkowniczkach niemieckich basenów. Przypomnijmy: Imigranci dostali zakaz wstępu na basen: "Molestowali kobiety. Mamy dowody!"

Teraz temat znów stał się głośny. Niemiecka policja zatrzymała właśnie dwóch mężczyzn w wieku 23 i 34 lat, po tym jak zgłoszono, że napadali na kobiety i dzieci na jednym z basenów w miejscowości Bad Oldesloe, w północnej części kraju Schleswig-Holstein. Imigranci mieszkali w okolicy. Postawiono im zarzut molestowania pięciu dziewcząt w wieku od 12 do 14 lat.

Jak podają niemieckie media, incydent zgłosili ratownicy, którzy zauważyli, że dwóch mężczyzn o "wyglądzie południowców" dotyka nastolatki pod wodą. Zanim o sprawie powiadomili policję, najpierw sami wyprosili ich z basenu.

Ponoć wśród funkcjonariuszy niemieckiej policji, zwłaszcza tych na wysokich szczeblach, panuje "zmowa milczenia" w sprawie rosnącej liczby napaści na tle seksualnym wśród imigrantów, korzystających z publicznych obiektów pływackich. Federalne Stowarzyszenie Niemieckich Pływaków (BDS) stwierdziło, że ilość napaści można by zmniejszyć poprzez... wytrenowanie imigrantów na ratowników. Członkowie stowarzyszenia argumentują, że takie rozwiązanie "opłaciłoby się wszystkim".

Tymczasem zgłoszenia o przypadkach molestowania oraz o gwałtach ze strony obcokrajowców pojawiają się już nie tylko w Niemczech, ale również w sąsiedniej Austrii.

KOMENTARZE
(107)
gość
3 lata temu
Dzikusy zawsze będą dzikusami
Anne Elisabet...
3 lata temu
Łapy i jaja im urżnąć żeby już więcej do kobiet nie wyciągali!!!
Gość
3 lata temu
Toż to dzicz
Gość
3 lata temu
Robią co chcą, a policja jak zwykle nie widzi problemu, nie rozumiem tego...
Gość
3 lata temu
Niech Europa wpuszcza degeneratów dalej
Najnowsze komentarze (107)
Gość12
3 lata temu
Kastrować i deportować na bezludne wyspy
Gość
3 lata temu
Niestety władze nie chcą widzieć problemu
Gość
3 lata temu
Na pal z ciapatymi ch...mi!!!
gość
3 lata temu
od razu spakowac zboczencow i wyslac skad przybyli
gość
3 lata temu
Ciooo, podręczniczek zachowań cywilizowanych nie pomógł? Ach, biedni upsochodźcy!
gość
3 lata temu
Wytrenowanie imigrantów na ratowników, o czym Oni mówią. Dopiero będzie swawola, ile tylko będą chcieli swoich przecież nie będą oskarżali.
gość
3 lata temu
Taaa, będą ich trenować na ratowników... Może lepiej zamknąć granice?
gość
3 lata temu
"w miejscowości Bad Oldesloe, w północnej części kraju Schleswig-Holstein" - ok, północna część kraju, ale Bad Oldesloe leży na południu Schleswig-Holstein
gość
3 lata temu
Brawo merkel!!! Pewnie o to ci chodziło.
gość
3 lata temu
Moi znajomi mieszkający w Niemczech nie chodzą już na basen, ponieważ imigranci oblegają takie miejsca, gapią się na kobiety. Tragedia.
gość
3 lata temu
plan merkelowej sie udaje - destabilizacja europy pełną parą. Ciekawe ile za to dostała... szm___ta
gość
3 lata temu
co na to Franciszek?
gość
3 lata temu
12 latka to jeszcze dziecko..
Gość
3 lata temu
fajne napisane zrobić ich ratownika a potem? może odrazu do rządu naprawdę idiotyzm, oni są i będą problemem ci ludzie to inny wymiar nie przystosujom się nigdy do ludzi w UE myślałem że NIEMY majom coś w głowie ale widzę że tylko śieczke łeb na karku i nic po zatem, zobaczymy co dalej będzie hehe
...
Następna strona