Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tom Hanks chce osobiście odebrać malucha z Bielska-Białej! "Moglibyśmy razem przekręcić kluczyki"

155
Podziel się

Aktor chce też pomóc tamtejszemu szpitalowi. "Jestem szczęśliwy, gdy też pomogę zebrać pieniądze dla waszego szpitala. Może będę mógł przyjechać do Polski. Nigdy nie wiesz, co się może wydarzyć".

Tom Hanks chce osobiście odebrać malucha z Bielska-Białej! "Moglibyśmy razem przekręcić kluczyki"
bEhcTZxN

Pod koniec ubiegłego roku mieszkańcy Bielska-Białej zorganizowali akcję poszukiwania popularnego "malucha" dla Toma Hanksa, który jest też miłośnikiem starych aut. Aktor otrzymał już jednego Fiata 126p, którym pochwalił się na Facebooku.

bEhcTZxP

Na pomysł zmobilizowania internautów wpadła Monika Jaskólska z Bielska-Białej, która zadeklarowała, że przyjedzie maluchem pod dom aktora. Nadwyżka pieniędzy z internetowej zbiórki miała zostać przeznaczona na pomoc szpitalowi pediatrycznemu w Bielsku-Białej. Akcja cieszyła się dużym odzewem, a kupno fiata sfinansował ostatecznie Rafał Sonik. Wiadomość o "maluchu dla Hanksa" dotarła do samego aktora, który bardzo ucieszył się z pomysłu bielszczan i napisał do Moniki Jaskólskiej list.

Zrobiłem wszystkie te zdjęcia w Budapeszcie podczas spacerów, widząc Fiaty 126p jeden po drugim, żartując, że chciałbym kupić jednego, ale po prostu chciałem być w pobliżu takiego samochodu - pisze Hanks. Nigdy nie pomyślałbym, że ktoś mógłby podjąć taką inicjatywę. Fantastiche-nia! Napisałem tak przypuszczając, że może to w ten sposób poprawnie wyglądać po polsku. Nauczyłem się tego będąc we Wrocławiu kręcąc "Most szpiegów". To mój stopień znajomości polskiego...

Jestem szczęśliwy, gdy też pomogę zebrać pieniądze dla waszego szpitala. Nigdy o to nie pytałaś, ale dałaś wszystkim piękny przykład. Może będziemy mogli zorganizować Twój przyjazd samochodem do USA? Moglibyśmy się spotkać, razem przekręcić kluczyki w stacyjce i sprawdzić: 1. czy samochód odpali; 2. czy legalnie można nim jeździć po Stanach.

W liście do Moniki Jaskólskiej Tom Hanks zasugerował też, że... może odebrać auto osobiście.

bEhcTZxV

W zależności od mojego grafiku, może będę mógł przyjechać do Polski. Nigdy nie wiesz, co się może wydarzyć - dodał aktor.

Malucha dla Toma Hanksa wyprodukowano 43 lata temu. Teraz auto przechodzi remont a z warsztatu ma wyjechać już w maju. Polskie Linie Lotnicze LOT zadeklarowały, że bezpłatnie przetransportują samochód do USA.

bEhcTZxW
bEhcTZxX
bEhcTZyq
KOMENTARZE
(155)
Gość
4 lata temu
Super facet!
Gość
4 lata temu
Dzięki takim wiadomościom dzień od razu przyjemniejszy ☺
Gość
4 lata temu
nie wiem co ten gościu ma z tymi maluchami i miłościa do Polski, ale jest z******ty! Uwielbiam go
bEhcTZyr
gość
4 lata temu
pozytywny człowiek, takich lubimy!!
gość
4 lata temu
luuuubię go
Najnowsze komentarze (155)
gość
4 lata temu
Genialna akcja, która moim zdaniem powinna byc bardziej nagłośniona :) brawa dla jadezabiore, którzy zaoferowali darmowy przejazd samochodu. Do takich akcji potrzebne jest bardzo duże zaangażowanie i determinacja, ekstra!
gość
4 lata temu
Najlepszy
gość
4 lata temu
polecam :)
Gość
4 lata temu
Jego radocha jest zaraźliwa a to, że odpowiedział Pani Monice - chwała Mu za to. Jest bardzo pozytywnym gościem.
gość
4 lata temu
Zrobil zdjecia dla zartu ze niby kupił hahahah
Gość
4 lata temu
Kocham tego faceta.
gość
4 lata temu
Jakoś zawsze mnie irytował, choć wiedziałam, że jest dobrym aktorem. Ale teraz kiedy pokazał się ze strony ludzkiej to normalnie podbił moje serce!
Gość
4 lata temu
Super gość
bEhcTZyj
gość
4 lata temu
Przecież on się nabijał z kaszlaków. A ktoś zrozumiał to jako zachwyty. Przecież on ten szmelc wywali na złom. Żałosne podlizuchy.
gość
4 lata temu
Zakompleksieni Polacy chcą pokazać jacy są fajni i jak zwykle wchodzą komuś w d**ę.
loveyiu
4 lata temu
jest super z******ty
gość
4 lata temu
Polacy! jestescie cudownym narodem pelnym ludzi niezwyklych i wspanialych pieknych i madrych ... nie dajcie spobie wmowic ze jest inaczej silom ktore prubuja was zniszczyc , sklocic europa i ameryka nie dorasta wam do kostek. ..
Gość
4 lata temu
Problem w tym, że akurat ten maluch odpalany jest z linki, a nie stracyjki ;)
gość
4 lata temu
Wow jaka akcja, super!
...
Następna strona
bEhcTZyL