Piątek 17.02.2017 15:15

Szafiarki na tygodniu mody: Maffashion czy Jessica Mercedes? (ZDJĘCIA)

fashion week tydzień mody tydzień mody w Nowym Jorku modapudelek Jessica Mercedes Jessica Mercedes Kirschner Maffashion Julia "Maffashion" Kuczyńska Julia Kuczyńska

Dziś w Nowym Jorku kończy się kolejny tydzień mody. Oprócz projektantów, modelek i celebrytek na pokazach w jednej ze "stolic mody" pojawiły się też blogerki i youtuberki z całego świata. Polskę "reprezentowały" oczywiście dwie najpopularniejsze szafiarki: Julia "Maffashion" Kuczyńska i Jessica Mercedes.

Zobacz: Jessica Mercedes chwali się publikacją w "Vogue'u". "Przyleciałam do Nowego Jorku na specjalne zaproszenie Victorii Beckham"

Całą wycieczkę, jak zwykle, zrelacjonowały na Snapchacie i Instagramie. Czas spędzały głównie na ulicach, gdzie prezentowały swoje drogie i dziwne stylizacje, próbując załapać się na kolejne publikacje w Vogue'u. Ważnym elementem wyjazdu było też zebranie kolejnych zdjęć z celebrytami. Na "selfie safari" zarówno Julii jak i Jessice udało upolować się Davida Beckhama, Maff pokazała też zdjęcia z Doutzen Kroes i Magdą Frąckowiak.

Zobaczcie ich zdjęcia z Nowego Jorku. Która wypadła lepiej?

« Poprzednie 1/12

Polskie szafiarki na tygodniu mody

2Polskie szafiarki na tygodniu mody