Trwa ładowanie...

Pogrzeb Danuty Szaflarskiej: Komorowscy, Stenka, Gronkiewicz-Waltz, Agnieszka Holland (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się w warszawskim Lasku Bielańskim, zakończyły na Powązkach.

1
 / 18
Anna i Bronisław Komorowscy
Anna i Bronisław Komorowscy
0
0

Dzisiaj po południu w warszawskim kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Lasku Bielańskim odbył się pogrzeb Danuty Szaflarskiej. Ikona polskiego teatru i kina zmarła 19 lutego w wieku 102 lat.

W ostatniej drodze towarzyszyli Szaflarskiej krewni oraz znajomi z pracy, między innymi Maja Komorowska, Danuta Stenka i Agnieszka Holland. Pojawili się też politycy, w tym Anna i Bronisław Komorowscy oraz Hanna Gronkiewicz-Waltz. Zamiast kwiatów podczas pogrzebu zbierano datki na rzecz Fundacji Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Danuta Szaflarska została pochowana w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach Wojskowych.

2
 / 18
Hanna Gronkiewicz-Waltz
3
 / 18
Marzena Rogalska
4
 / 18
Małgorzata Kidawa-Błońska
5
 / 18
Janusz Gajos
6
 / 18
Agnieszka Holland i Magdalena Łazarkiewicz
7
 / 18
Agnieszka Holland
8
 / 18
Danuta Stenka
9
 / 18
Maja Komorowska
10
 / 18
Pogrzeb Danuty Szaflarskiej
11
 / 18
Pogrzeb Danuty Szaflarskiej
12
 / 18
Pogrzeb Danuty Szaflarskiej
13
 / 18
Pogrzeb Danuty Szaflarskiej
14
 / 18
Pogrzeb Danuty Szaflarskiej
15
 / 18
Pogrzeb Danuty Szaflarskiej
16
 / 18
Pogrzeb Danuty Szaflarskiej
17
 / 18
Krzysztof Mieszkowski
18
 / 18
Danuta Szaflarska (1915-2017)
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Odchudzona Aneta Zając relacjonuje wczasy na Teneryfie z nastoletnimi synami (ZDJĘCIA)

Aneta Zając zafundowała sobie rodzinne ferie na Teneryfie. Aktorka podzieliła się relacją z pobytu na wyspie. Przy okazji pokazała synów, którzy rzadko goszczą na jej Instagramie.
9.

Gwiazdy świecą dekoltami na imprezie przed Grammy: odmieniona Demi Lovato, lżejsza o 30 kg Lizzo, Heidi Klum (ZDJĘCIA)

Impreza poprzedzająca ceremonię rozdania nagród Grammy jak co roku przyciągnęła tłum gwiazd i celebrytów. W blasku fleszy ogrzały się m.in. Heidi Klum, Paris Hilton, a także Demi Lovato i Lizzo, które w ostatnim czasie zaskoczyły fanów metamorfozami.
8.

Maffashion pochwaliła się pocztówkami z wakacji w Tajlandii: fotki w bikini, eksplorowanie miasta i harce Bastka w basenie (ZDJĘCIA)

Podczas gdy w kraju pogoda raczej nie rozpieszcza, Maffashion mogła liczyć na sporo słońca podczas wakacji w Tajlandii. Właśnie pochwaliła się serią zdjęć z zagranicznego wypadu, na który zabrała także syna.
7.

Kwiat polskiego show-biznesu lansuje się na czerwonym dywanie FAME Awards 2025: Laluna, Marta Linkiewicz, Robert Karaś... (ZDJĘCIA)

Właśnie jesteśmy świadkami kolejnego przełomu w świecie freak fightów. Tym razem organizatorzy zgromadzili dość osobliwy miks celebrytów i to nie w oktagonie, lecz na... rozdaniu nagród. Zobaczcie, kto się zjawił.
6.

56-letnia Mariah Carey w prześwitującej sukience i z doczepami wdzięczy się na czerwonym dywanie. Nadal zachwyca? (ZDJĘCIA)

Mariah Carey została uhonorowana nagrodą za swoją działalność artystyczną i filantropijną, a na czerwonym dywanie zaprezentowała się w odważnej prześwitującej kreacji, pod którą miała tylko stanik i majtki. Kreacja godna wielkiej gali?
5.

Zamaskowana pod drogimi okularami Julia Wieniawa opuszcza studio "DDTVN", wymachując torebką za 10 TYS. ZŁ (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa odwiedziła w sobotni poranek studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o zawodowych nowościach. Po nagraniu czekali już na nią paparazzi, przed którymi celebrytka zaprezentowała się w długim płaszczu i stylowych dodatkach - markowych okularach i z torebką Prady w ręku. Zobaczcie, jak wyglądała.
4.

Kaja Kajuth z "Projektu Lady" już tak NIE WYGLĄDA. Dokonała coming outu i przeszła ogromną METAMORFOZĘ (FOTO)

Kaja Kajuth zasłynęła w mediach jako jedna z uczestniczek drugiego sezonu "Projektu Lady". Dała się poznać jako "chłopczyca", która lubiła chodzić w dresach. Na nowych zdjęciach ciężko ją poznać. Zmiana na plus?
3.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji Klaudii El Dursi. Wyrobiła się modowo z biegiem lat?

Bohaterką cyklu poświęconemu najlepszym i najgorszym stylizacjom gwiazd według Pudelka została tym razem Klaudia El Dursi. Zajrzyjcie do naszego cotygodniowego zestawienia. Przemawia do Was jej zmysł estetyczny ?
2.

Tak wygląda wiejska chata Piotra Pręgowskiego i jego żony: łoże z palami, piecyk kaflowy i sielankowy ogród (ZDJĘCIA)

Piotr Pręgowski razem z żoną, Ewą Kuryło, wyprowadzili się z miasta i zamieszkali w domu na wsi pod Lipnem w województwie kujawsko-pomorskim. Aktorska para pożegnała się ze zgiełkiem, odgłosami przejeżdżających samochodów oraz tłumami ludzi. Zamiast tego ich codzienność to cisza, leśne krajobrazy i dzikie zwierzęta.
1.

Nostalgiczna Christina Aguilera chwyta się za nagi biust w łazience i spogląda w sufit. Tak relaksowała się w Paryżu (ZDJĘCIA)

Christina Aguilera przeszła w ostatnim czasie efektowną metamorfozę i od tamtej pory nie przestaje zachwycać fanów odważnymi stylizacjami. Teraz 45-letnia piosenkarka poszło o krok dalej i postanowiła pozować topless podczas spontanicznej sesji w łazience. Wyszło smacznie?