TVN wyprodukuje... "roast" "Diablo" Włodarczyka! Będzie zabawnie?

97 reakcji
0
0
97
Podziel się

Bokser znany jest ostatnio z pobicia swojej dziewczyny i niepłacenia alimentów na własne dziecko. To faktycznie dobry temat do "żartów"?

TVN wyprodukuje... "roast" "Diablo" Włodarczyka! Będzie zabawnie?

Ostatnio TVN postanowił zainwestować trochę w rozśmieszanie widzów i zaczął organizować "roasty" - popularne w Ameryce spędy komików i aktorów, którzy na zmianę wyśmiewają "bohatera" wieczoru. O ile za Oceanem wychodzi nawet zabawnie, w polskich warunkach "roast" okazał się festiwalem słabych żartów, wzajemnego obrzucania błotem i wyciągania brudnych sekretów.

Teraz TVN organizuje "roast"... Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, byłego gwiazdora boksu, który ostatnio znany jest głównie z niepłacenia alimentów na swoje dziecko, 2,5-letnią córkę Zuzię. Magdalena Radomska, była partnerka "Diablo", ujawniła, że najpierw miesiącami namawiał ją, by zgodziła się na dziecko, a kiedy córka pojawiła się na świecie, uznał, że przeszkadza mu w karierze.

Z okazji ubiegłorocznych świąt wielkanocnych Diablo postanowił jednak zobaczyć się z dzieckiem, a kiedy pojechał do Sopotu, pod wpływem świątecznego nastroju, próbował Radomską zmusić ją do seksu: Krzysztof Włodarczyk pobił się z matką swojego dziecka!

Ostatnio Włodarczyk pokonał ormiańskiego pięściarza Leona Hartha, za co otrzymał sporą gażę. Niestety, jego dziecko tego nie odczuło, bo bokser, wzorem Mateusza Kijowskiego, płaci na nie tyle, ile "uznaje ze stosowne". Czyli 250 złotych rocznie zamiast zasądzonych 2,5 tysiąca miesięcznie.

Włodarczyka mają wyśmiewać Maciej Orłoś, Rafał Bryndal, Tomasz "Titus" Pukacki oraz "gwiazdy" kabaretu Rafał Pacześ, Łukasz "Lotek" Lodkowski i Katarzyna Piasecka. Bilety na festiwal żartów z boksera kosztują 100 złotych.

Myślicie, że powiedzą coś o alimentach?

97
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(97)
gość
3 lata temu
odebrać mu gaże na poczet alimentów tak dla przykładu
Gość
3 lata temu
Będzie dno
Gość
3 lata temu
Pudel!czemu nie moge zostawiac łapek w gore pod komemtarzami?!?!
Gość
3 lata temu
Nonsens , zeby człowiek , który chciał popełnić samobójstwo startował w takim programie , przecież on tego psychicznie nie wytrzyma , oczywiście na wizji bedzie grał twardziela a pózniej wyżyje sie na swojej kobiecie nie daj Boże na dziecku !
Gość
3 lata temu
D***l w tv = debilna telewizja
Najnowsze komentarze (97)
Gość
3 lata temu
Jeśli ma ktoś konkretne info na temat Pani Radomskiej i byłby uprzejmy się nimi podzielić proszę o odp. Z chęcią się skomunikuje na priv.
Gość
3 lata temu
Ale dno
gość
3 lata temu
Ten igor.baum na instagramie to prawdziwy ? Bo odnoszę wrażenie,że ona sama sobie pisze te kometarze niby od niego . Tylko Włodarczyka to już g.....obchodzi .Chora osoba , zaczyna być to już przerażające. Podejrzewam,że większość tych rewelacji do brukowców ona też wymyśliła. Zaczynam współczuć facetowi ,bo chyba w niezłe bagno się wpakował.
Gość
3 lata temu
Ale wstyd !!!! Mistrz świata z takim kimś ma dziecko .kompromitacja.
Gość
3 lata temu
Już dajcie spokój naprawdę .będziecie wyciągać teraz te same zdjęcia do każdego tematu ?
Polska Scena ...
3 lata temu
Jakie gwiazdy kabaretu ? Stand-Upu ! Chociaż Piasecka to nie gwiazda tylko mały nowotwór na organiźmie polskiej sceny Stand-Up
Gość
3 lata temu
Na siłę szukacie sensacji
dziku
3 lata temu
no ten diablo to trochę cherlawy jest :) nie moja waga i jak stałem obok jakbym go......... to nie było by co zbierać
gość
3 lata temu
PATOLOGIA I SYF
gość
3 lata temu
Powinien jej odebrać prawa rodzicielskie za takie prowadzenie się.
Gość
3 lata temu
Ale macie zaplon pudel. Rwklamuja to w tv jiz z 3 tygodnie a pudel sie obudził i wielce oglasza
gość
3 lata temu
Pracy w sklepie nie chciała ..woli pracować w ....hotelach ?
gość
3 lata temu
Z oczu to mu dobrze nie patrzy.
gość
3 lata temu
A co te zdjęcia mają wspólnego z tym tematem to zupełnie nie rozumiem.
...
Następna strona