Poniedziałek 20.03.2017 14:45

Aktorka z nadwagą podbija amerykańskie ścianki! (ZDJĘCIA)

modapudelek Chrissy Metz

Hollywoodzkie produkcje do niedawna zdawały się być zainteresowane tylko szczupłymi blondynkami z porcelanowymi zębami. Dzięki "rewolucji" zapoczątkowanej przez Lenę Dunham w filmach i serialach coraz częściej można jednak zobaczyć obsadę reprezentującą większą różnorodność. Znana z seriali American Horror Story i Tacy jesteśmy Chrissy Metz jest dobrym przykładem na to, że talent broni się sam: 36-latka zdobyła w tym roku nominację do Złotego Globu.

Choć aparycja Metz ma niewiele wspólnego z hollywoodzkimi standardami, aktorka nie unika imprez. 36-latka chętnie pojawia się na czerwonym dywanie, prezentując kreacje wpisujące się w aktualne trendy. Z okazji gali rozdania Złotych Globów Metz postawiła na fioletową, aksamitną suknię od Nathaniela Paula. 36-latka prezentowała się też na ściankach w różowych cekinach, kwiatowych nadrukach i koronkach. Jak sama twierdzi, lata walki z nadwagą nauczyły ją samoakceptacji.

Musisz wykorzystać to, co masz. Nie dostałabym tej roli, gdybym była szczupła. Serial w końcu opowiada historię kobiety, która chce schudnąć, tak jak ja - powiedziała People o roli w Tacy jesteśmy.

Zobaczcie stylizacje Metz z czerwonego dywanu.

« Poprzednie 1/15

Wieczorowe stylizacje Chrissy Metz

2Wieczorowe stylizacje Chrissy Metz