Wiceminister obrony narodowej miał WYPADEK W RZĄDOWEJ KOLUMNIE! ZAWRACAŁ NA CIĄGŁEJ?!

291
Podziel się

Bartosz Kownacki tak spieszył się na spotkanie w Ministerstwie Obrony Narodowej, że złamał przepisy zawracając na linii ciągłej.

Wiceminister obrony narodowej miał WYPADEK W RZĄDOWEJ KOLUMNIE! ZAWRACAŁ NA CIĄGŁEJ?!

Rząd Prawa i Sprawiedliwosci nie ma szczęścia do bezpiecznych podróży. Na początku lutego, premier Beata Szydło wracając rządową limuzyną z domu pod Oświęcimiem miała wypadek, w którym choć nie odniosła poważnych obrażeń, musiała leżeć w szpitalu przez kilka dni. Miesiąc wcześniej w kolizji pod Toruniem ucierpiało rządowe BMW, którym podróżował Antoni Macierewicz, pędząc 130 kilometrów na godzinę…

W środę po południu doszło do kolejnego wypadku z udziałem polityków. Rządowa limuzyna sekretarza stanu Ministerstwa Obrony Narodowej Bartosza Kownackiego zderzyła się z samochodem osobowym marki Volvo. W kolizji, do której doszło na warszawskiej Wisłostradzie nikt nie ucierpiał, rozbite są jednak dwa samochody. Pojazd ministra miał mieć włączone sygnały dźwiękowe i świetlne. Jak relacjonują świadkowie, auto wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle i wówczas doszło do wypadku.

Z relacji TVN24 wynika, że kierowca Volvo znajdował się za ciężarówką i nie zauważył, że przez skrzyżowanie jedzie uprzywilejowany pojazd. Chwilę później doszło do zderzenia. Obie strony zdecydowały się nie wzywać policji. Jak poinformował wiceminister sprawę wyjaśnia Żandarmeria Wojskowa.

Na miejscu jest Żandarmeria Wojskowa oraz policja - poinformował rzecznik prasowy Żandarmerii Wojkowej w rozmowie z Faktem. Jest za wcześnie by mówić, że mamy do czynienia z wypadkiem czy kolizją. Nie jest to jeszcze zakwalifikowane. Na razie możemy mówić o zdarzeniu drogowym. Szczegółowych informacji na razie nie mam, gdyż czekamy na dane z terenu. Nie wiem, kto na chwilę obecną prowadzi tę sprawę. Ta decyzja jeszcze nie zapadła.

Rządowa limuzyna ma mocno rozbity prawy bok, na wysokości maski. Po wypadku ministra MON, Kownacki zabrał kolejny samochód z resortu. Jak relacjonuje Fakt "wiceminister wsiadł do pojazdu i od razu... złamał przepisy ruchu drogowego wykonując manewr zawracania na linii ciągłej".

W drodze z Biura Bezpieczeństwa Narodowego na spotkanie z Ministerstwem Obrony Narodowej doszło do kolizji z udziałem samochodu Żandarmerii Wojskowej w którym jechałem - napisał Kownacki na Twitterze. Nikomu nic się nie stało. Sprawę wyjaśnia Żandarmeria.

_

_

KOMENTARZE
(291)
gość
3 lata temu
Rozwalacie drogie auta za nasze pieniądze! Na rowery gminie!
Gość
3 lata temu
Maluchy im k***a kupić, a nie BMW.
Gość
3 lata temu
ciekawa jestem czy kierowca drugiego samochodu dostanie jakiekolwiek odszkodowanie, czy moze wymazana zostanie linia ciagla a swiatlo z czerwonego zostanie przerobione na zielone w paincie? a moze to byl zamach? kto wie....
Gość
3 lata temu
No dajcież spokój! Znowu? Jak oni prawo jazdy zdobyli? No chyba,że wcale nie mają.
Gość
3 lata temu
Składamy sie na Volvo :)
Najnowsze komentarze (291)
gość
3 lata temu
Niech wszyscy jednym altokarem jeżdżą do. pracy
gość
3 lata temu
Tego nigdy nie było co teraz się wyrabia .
gość
3 lata temu
Im wolno...wszystko! Przyjdzie kryska na Matyska...
gość
3 lata temu
Im wolno...wszystko! Przyjdzie kryska na Matyska...
gość
3 lata temu
Nie wiem co mam o tym myśleć, nie wiem, nie wiem, ani śmiać mi się nie chce, ani płakać.
gość
3 lata temu
Głosu nie oddałam a piszecie, że tak !!!
Gość
3 lata temu
No bez jaj
tom
3 lata temu
Powinni gnojowi odebrać prawo jazdy !!!! Co kogos obchodzi, że on sie spieszył ???? kazdy jadący, gdzieś, sie śpieszy. Służbowy samochód, na sygnale !!!! zupełnie, osZalał i****a !!! I własnie z takich dupków składa, sie nasz rząd !!!! Szkoda, że któregoś w wypadku, szlag nie trafił----to może, wtedy , sięgnęli by po rozum do głupich głow !!!!!!!
Gość
3 lata temu
Na muły niech się przesiądą . Chociaż szkoda zwierząt dla nich
gość
3 lata temu
to tak zwane "tanie państwo", dobra zmiana po chvju
oby szybko, j...
3 lata temu
pycha kroczy przed upadkiem
gość
3 lata temu
idiotów c***anie w pisie dostatek, oj dostatek. P***a, niszcycielska i g****a zmiana. We łbach się poprzewracało całkiem
gość
3 lata temu
No.., no...,nooo...aż w końcu będzie NO!!!
gość
3 lata temu
szkoda słów
...
Następna strona