Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ekspertka MEN od edukacji seksualnej o refundacji in vitro: "Dziecko zamiast ciepła i miłości zastaje PRÓBÓWKI I ZIMNE LODÓWKI!"

540
Podziel się:

Profesor Urszula Dudziak uważa, że dzieci z in vitro chcą udowodnić, że "zasługują na życie" i dlatego... uprawiają sporty ekstremalne. "Dziecko się dowiaduje, że jego rodzice zabili jego siostrę czy brata. I wtedy pojawia się pytanie: dlaczego ja żyję?" - pytała słuchaczy.

Ekspertka MEN od edukacji seksualnej o refundacji in vitro: "Dziecko zamiast ciepła i miłości zastaje PRÓBÓWKI I ZIMNE LODÓWKI!"

Coraz więcej polskich miast decyduje się na dofinansowanie in vitro, chcąc w ten sposób zrekompensować rządowy program walki z niepłodnością zawieszony w ubiegłym roku. Podobną decyzję podjął między innymi burmistrz 40-tysięcznych Chojnic, Arseniusz Finster, który został za to "ukarany" przez... miejscowego proboszcza. Duchowny zdecydował, że Finster "nie jest godzien" nieść krzyż na corocznej wielkopiątkowej drodze krzyżowej. Burmistrz wybitnie się tym nie przejął i zapowiedział, że nadal będzie pomagał bezdzietnym parom.

Dyskusja nad refundacją in vitro odbyła się także w Bydgoszczy. Zanim jednak doszło do głosowania, w tamtejszym Domu Polskim odbyło się spotkanie z udziałem profesor Urszuli Dudziak, ekspertki MEN od edukacji seksualnej. Tej samej, która uważa, że "antykoncepcja jest przejawem niedojrzałości", a stosowanie prezerwatywy powoduje raka piersi. W spotkaniu oprócz Dudziak, wzięła udział także doktor Daria Pracka z... Collegium Medicum UMK, bydgoskiej uczelni wyższej.

Zdaniem Dudziak metoda in vitro to przede wszystkim "brak miłości", a dzieci, które przychodzą na świat będzie tej metodzie to... "mrozaki":

Dziecko zamiast ciepła i miłości zastaje probówki i zimne lodówki - przekonywała. O takich dzieciach mówi się "mrozaki". Jaki jest los tych mrozaków? Kto z tu obecnych chciałby być mrozakiem czekającym na decyzję, co z nim zrobi?

Urszula Dudziak przejęła się też wychowaniem dzieci z in vitro, które, jej zdaniem, sprawiają problemy związane z "zespołem ocaleńca". Dziecko, które "ocalało" spośród "zamrożonego rodzeństwa" na siłę usiłuje udowodnić, że zasługuje na życie. Ryzykuje więc i... uprawia sporty ekstremalne:

Dziecko się dowiaduje, że jego rodzice zabili jego siostrę czy brata. I wtedy pojawia się pytanie: "Dlaczego ja żyję?". I ten człowiek próbuje udowodnić, że zasługuje na życie, a czasami balansuje na granicy życia i śmierci np. wybiera ekstremalne sporty - mówiła.

Przypomnijmy, że "profesor" Urszula Dudziak zajmuje się obecnie opracowywaniem podstawy programowej oraz pisaniem podręczników do wychowania do życia w rodzinie.

Dzień po wystąpieniu profesor Dudziak bydgoscy radni przyjęli uchwałę o refundacji in vitro. Miasto wyda na program 250 tysięcy złotych. Skorzysta z niego 50 par.

Zobacz także: "Profesor Płatek broni edukacji seksualnej w szkołach: To taki sam przedmiot jak matematyka!"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(540)
gość
7 lat temu
eh..ludzie pisza ze dobrze ze nie ma tu fanatykow islamskich tzw. uchodzcow. ok ale czy naprawde alternatywa maja byc fanatycy katoliccy?
gość
7 lat temu
Nigdy więcej pis. Średniowiecze.
Tes
7 lat temu
My jej płacimy za gadanie tych głupot???
Gość
7 lat temu
Bosh, w dlaczego tacy ludzie żyją? Albo przynajmniej rządzą? Why? Why?
Gość
7 lat temu
O masakra... Nie wierzę, że takie rzeczy dzieją się w XXI w...
Najnowsze komentarze (540)
gość
7 lat temu
p******i głupoty.... nie ma pojęcia o procedurze in vitro, sama przez to przechodziłam i wiem jak to wygląda. Jej wypowiedź jest tak żenująca że aż nie mam siły tłumaczyć...
gość
7 lat temu
Ale bym jej w@#$bał w ten g***i łeb
gość
7 lat temu
Sporty ekstremalne uprawiają dzieci z in vitro??? A kto jej to powiedział?
gość
7 lat temu
gdzie ja żyję?
gość
7 lat temu
Skąd oni biorą takich idiotów i takich ekspertów? Fanatycy katolicy, fanatycy islamscy czy inni fanatycy, to jedno wielkie gawno. Stawiam ich na równi, po islamistach przynajmniej czego się spodziewać, można przewidzieć z której strony uderza. Po fanatykach PiSlamskich nie wiadomo z której strony uderzą.
gość
7 lat temu
A dlaczego nie Frankensteiny jak mawiał uczony w piśmie ksiądz profesor, tylko Mrozaki? Ale księdzularzowe debilizmy...
gość
7 lat temu
I ci ludzie mówią to w obecności krzyża ? Nie boją się Boga ? Nie słuchają Franciszka. A jak słuchają to niczego nie rozumieją. Gdzie przykazanie miłości ?
gość
7 lat temu
Jak można powiedzieć coś tak rasistowskiego.
gość
7 lat temu
Wszystkie te pokemony łączy jedno- ta twarz która brzmi znajomo i wielki wytrzeszcz gałów
gość
7 lat temu
a ta Pani to ma w ogóle jakas rodzine czy tez z kotami mieszka i kota najchetniej by doradzał Oni mają w swojej partii wysyp pokemonów Szczególnie niekorzystna fota jak mega Pokemonicy
gość
7 lat temu
wysyp pokemonów jeden pokemon podobny do drugiego z tych doradców dziewic
gość
7 lat temu
Serio? Nie jestem z in-vitro, a uwielbiam skoki na bungee i w tym roku skaczę na spadochronie.
gość
7 lat temu
czy ta Dudziak nie jest z rodziny tej ministerki od nauki? Takie same ohydne twarze. Co za szpetota?!
gość
7 lat temu
Z takim wyglądem wcale się nie dziwię,że jest"ekspertką od edukacji seksualnej" !!! Brrrrr aż mnie wzdrygnęło. Wystarczy żeby w szkołach poprowadziła kilkuminutowe wykłady a daję sobie fiuta uciąć,że każdy chłopak na myśl o seksie miałby odruch wymiotny,a wielu w ogóle dałoby sobie spokój lub nigdy nie rozpoczęło współżycia:)
...
Następna strona