Trwa ładowanie...

Sara May, Gosia Andrzejewicz, Jola Rutowicz, Pikej. Przypominamy NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCYCH polskich celebrytów

113
Podziel się:
113
Podziel się:

To oni gościli na łamach Pudelka dekadę temu. Pamiętacie?

1
 / 34
Sara May
Sara May
0
0

W ciągu ostatniej dekady przez polski show biznes przewinęły się naprawdę dziwne postaci. Zaistniały głównie przez pokazywanie silikonowych piersi, uprawianie seksu przed kamerami czy dzięki romansom z celebrytami trochę bardziej znanymi od nich.

Kariery oparte na pokazywaniu silikonów były krótkie i nie trwały dłużej niż rok. Byli też tacy celebryci, których żywotność w show biznesie trwała zadziwiająco długo, zważywszy na fakt, że nie potrafią zupełnie nic. Do tego grona należy definitywnie Sara May. Niedoszłej piosenkarce dosyć długo udawało się funkcjonować w mediach wyłącznie dzięki obrażaniu wszystkich i wszystkiego.

Na całe szczęście, zdecydowana większość osób z naszego zestawienia usunęła się w cień. Niestety są też tacy jak Gosia Andrzejewicz, którzy straszą do dziś.

Stworzyliśmy dla Was subiektywne zestawienie najbardziej żenujących celebrytów, którzy pojawili się na łamach Pudelka. Tęsknicie?

2
 / 34
Sara May

Sara na bluzgach nie zajechała daleko. Jej kariera muzyczna skończyła się zanim się zaczęła. Szczołek próbowała jeszcze swych sił w polityce, startując wyborach samorządowych, w których dostała imponującą liczbę 25 głosów. Dziś Sara spełnia się jako matka. Jak sama twierdzi, jej życie zmieniło się o 360 stopni.

3
 / 34
Ewa Sonnet

Swego czasu najbardziej rozpoznawalne piersi w polskim show biznesie (Przypomnijmy: Wielkie piersi prawie zadusiły Ewę Sonnet). Beata Kornelia Dąbrowska, bo tak naprawdę ma na imię, bezskutecznie próbowała podbić polska scenę muzyczną. Skończyło się jedną z najgorszych piosenek w historii polskiej muzyki rozrywkowej - "I RNB".

4
 / 34
Ewa Sonnet

Jak udało nam się dowiedzieć, dziś Ewa realizuje się w branży soft-porno. Nie jesteśmy szczególnie zaskoczeni.

5
 / 34
Jola Rutowicz

Jolanta zaistniała dzięki występowi w jednej z edycji Big Brothera, którą nawet wygrała. Zainteresowanie wzbudzał jej charakterystyczny wygląd: spalona na solarium twarz i groteskowo długie tipsy. Potem był medialny romans z Jarkiem Jakimowiczem, którego poznała w kolejnym Big Brotherze, tym razem edycji "vipowskiej". Pomimo ambitnych planów, Joli nie udało się na stałe zagościć w polskim show biznesie.

6
 / 34
Jola Rutowicz

Dziś Jola mieszka w USA i próbuje swoich sił w modelingu. Jak na razie próżno jej szukać na wybiegać Victoria’s Secret. Pamiętacie jej różowego jednorożca?

7
 / 34
PiKej

Przyrodni brat Natalii Kukulskiej, do którego sama Natalia najchętniej by się nie przyznawała. Piotr Kukulski próbował zaistnieć w show biznesie jako "polski Jay-Z". Nakręcił nawet parę żenujących teledysków, na których szpanował apartamentem kupionym za pieniądze ojca. Świat pozostał jednakgłuchy na jego apele, więc Piotr musiał imać się innych sposobów, by zarobić na chleb.

8
 / 34
PiKej

Ostatnio Pikej próbował pogodzić się z siostrą. Oczywiście przed kamerami. Na szczęście Natalia dała do zrozumienia organizatorom The Voice, żeby go nie wpuszczali.

9
 / 34
Kate Rozz

Katarzynę Gwizdałę wprowadził na salony Piotr Adamczyk, który pewnie do tej pory tego żałuje. Ekspresowy ślub i okładka w "Vivie", na której sprzedali swoje "szczęście" za 99 groszy - finał tej historii był łatwy do przewidzenia. Warto pamiętać, że nazwisko Gwiazdały pojawiło się w kontekście afery z Wojciechem Fibakiem, znanego z kojarzenia młodych dziewczyn z dużo starszymi, ale za to majętnymi mężczyznami. To właśnie dzięki byłemu tenisiście, Kate poznała swojego pierwszego męża Jeana Manuela Rozana, z którym *kontakty utrzymuje do dziś. *

10
 / 34
Kate Rozz

Teraz wyraźnie napuchnięta Kate Rozz przypomina o sobie za pośrednictwem Instagrama.

11
 / 34
Gosia Andrzejewicz

Ela Zapendowska nazwała Gosię "największą pomyłką na scenie muzycznej" i trudno z tą opinią polemizować. Kariera Andrzejewicz nabrała tempa 10 lat temu w Opolu, gdzie Gosia odebrała dwie Superjedynki - za debiut roku i dla najlepszej wokalistki. Problem pojawił się, gdy okazało się, że na opolskiej gali trzeba zaśpiewać na żywo. Potem było już tylko lepiej: Gosia Andrzejewicz na koncercie w Tesco

12
 / 34
Gosia Andrzejewicz

Gosia dostąpiła nawet zaszczytu i wystąpiła w trzeciej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie poniżała ją sama Doda, zasiadająca w jury. Mimo kiczowatego wizerunku i kiepskich piosenek wokalistka dorobiła się sporej liczby fanów, na których zarabiała sprzedając autografy po dwa złote.
Ku rozpaczy Zapendowskiej, Gosia nadal nagrywa i znajduje odbiorców. Wiedzieliście, że Artur Boruc jest gosiomaniakiem?

13
 / 34
Mandaryna

Znacie Ev'ry night? Wszystko zaczęło się od reality show "Jestem jaki jestem", w którym Mandaryna wystąpiła ze swoim narzeczonym, a potem mężem, Michałem Wiśniewskim. W finale pierwszego sezonu oglądaliśmy ich ślub i chrzest dwójki dzieci - Xaviera i Fabienne.

14
 / 34
Mandaryna

Kulminacją kariery Marty Mandrykiewicz był, kultowy dziś, występ w Sopocie. Z biegiem czasu kariera pozbawionej jakiegokolwiek talentu wokalnego Mandaryny wygasła. Dziś Marta skupia się na rozwijaniu szkoły tańca i śpiewa jedynie pod prysznicem. Uff.

15
 / 34
Ivan Komarenko

Pochodzący z Rosji piosenkarz wyśpiewał sobie popularność przebojem "Czarne oczy", który wylansował wraz z kolegą Delfinem. Ku rozpaczy Ivana kolejne nagrania nie zdobyły już takiej popularności i piosenkarz musiał imać się innych sposobów by utrzymać zainteresowanie. Wybrał najprostszą drogę, czyli pokazywanie nagich pośladków. Najpierwparadował goły na balkonie, oczywiście pod czujnym okiem paparazzich, potem zmieniał spodnie na środku na ulicy.

16
 / 34
Ivan Komarenko

Dziś Ivan nie ma lekko. Najpierw został obrzucony psem na koncercie, potemwataha psów zaatakowała go w Egipcie. Połówce duetu Ivan i Delfin zostało już tylko udzielanie żenujących wywiadów w śniadaniówkach i ruskiej bani.

17
 / 34
Agnieszka Orzechowska

"Polska Angelina" wybrała sprawdzoną drogę do sławy: operacje plastyczne i wymyślony konflikt z Dodą. Modelka CKM oskarżała Dodę o to, że ta wyrzuciła ją z sesji z Nargelem. Okazało się, że Agnieszki nawet tam nie było. Kolejnym krokiem był związek z Radosławem Majdanem. Mimo starań Orzechowskiej związek nie przetrwał próby czasu.

18
 / 34
Agnieszka Orzechowska

Rok 2014 był dla Amandy Mrowiec, bo tak naprawdę się nazywa, nieciekawy. Celebrytka upiła się i wypadła z okna. Skończyło się złamaniami w 10 miejscach. Nawet tak dramatyczne wydarzenie stało się dla Orzechowskiej okazją do autopromocji. Ostatnio Agnieszka powróciła w hicie TTV "Damy i wieśniaczki". Wystąpiła jako… dama.

19
 / 34
Patrycja Pająk

Pierwszy raz o Patrycji usłyszeliśmy cztery lata temu, gdy silikonowa celebrytka ogłosiła w "Super Expressie", że ma lepsze piersi od Natalii Siwiec. Niewątpliwym sukcesem Pająk było pokazanie swoich walorów w teledysku Pitbulla, ale największy atut celebrytki szybko obrócił się przeciwko niej. Okazało się bowiem, że implanty ufundował jej ówczesny chłopak-policjant. Po rozstaniu zażądał zwrotu zainwestowanych pieniędzy. Jakby tego było mało, za sztuczne piersi zapłacił pieniędzmi z łapówek.

20
 / 34
Patrycja Pająk

Patrycja ostatecznie wyjęła implanty, a były kochanek prawie poszedł siedzieć. Celebrytka próbowała niedawno powrócić jako "sexymama", na szczęście nie znalazła odbiorców. Ostatnia publikacja na jej blogu powstała rok temu. Czekacie na powrót Patrycji?

21
 / 34
Sławek Oborski

Była Jola, musi być i Chomik. Pojawienie się Joli Rutowicz w show biznesie miało jeszcze jedną przerażającą konsekwencję - związek ze Sławkiem Oborskim zwanym pieszczotliwie Chomikiem. Swoją relację traktowali poważnie, planowali nawet dzieci. Na szczęście nic z tego nie wyszło.

22
 / 34
Sławek Oborski

Po rozpadzie "związku" Chomik próbował romansować z Frytką, skończyło się jak w przypadku Rutowicz. Dziś Sławek nie utrzymuje kontaktu z byłymi "partnerkami". Oborski powrócił ostatnio na ścianki i od razu wzbudził sensację swoją napuchniętą twarzą. Tęskniliście?

23
 / 34
Patrycja Wojnarowska

Trzeba powiedzieć, że Patrycja Wojnarowska miała mocne wejście. W końcu pojawienie się na imprezie Playboya w charakterze dziewczyny Pikeja i pokazanie gołych pośladków to nie byle co. Szybko okazało się, że z bratem Natalii nie łączą jej żadne uczucia. A Patrycja to tak naprawdę "erotyczna hostessa" do wynajęcia, cokolwiek to znaczy. Wojnarowska prawie rok wycierała warszawskie ścianki, zaprzyjaźniła się nawet z inną Patrycją z naszego zestawienia - Pająk. Kariery nie zrobiły i obie muszą dorabiać sobie w inny sposób.

24
 / 34
Luntek

Ostatecznie jednak nikt nie poznał się na jego talencie i "vloger" wycofał się z show biznesu. Rozłąka nie wpłynęła na niego dobrze, bo popadł w alkoholizm. Pierwszy polski youtuber długo kazał na siebie czekać, ale w końcu powrócił. Tym razem jako zadeklarowany fan Popka. Powinni nagrać duet?

25
 / 34
Frytka

To ona przecierała szlaki wszystkim współczesnym gwiazdkom reality show. Dziś uprawienie seksu przed kamerami nie jest niczym szczególnym, ale w 2002 roku, Frytka wywoła skandal. Cała Polska widziała jej harce w jacuzzi z innym uczestnikiem Big Brothera, Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim. Co prawda oboje potem zaprzeczali, że doszło do penetracji, ale niesmak pozostał. Frykowska konsekwentnie kontynuowała funkcjonowanie w show biznesie jako "kobieta wyzwolona". Wystąpiła nawet w programie Wojciecha Cejrowskiego. Ten, jak na gorliwego katolika przystało, upokorzył ją i przyrównał… do "portowej dziwki". Przez prawie 10 lat próbowała zaistnieć jako aktorka. Skończyło się epizodami w "Pierwszej Miłości" i "Świecie według Kiepskich" oraz filmem, którego tytułu nikt nie pamięta. W 2010 roku Frykowska zmieniła imię, bo jak sama stwierdziła "zawsze czuła się Mają".

KOMENTARZE
(113)
gość
7 lat temu
awww, tyle wspomnień
Gość
7 lat temu
Cała gama beztalenci!!
Gość
7 lat temu
Plankton umysłowy. Tyle w temacie.
gość
7 lat temu
Gosia miała jednak kilka popularnych piosenek. Więcej niż Steczkowska.
gość
7 lat temu
360 stopni, to jakby wrocila do tego samego punktu, wyjsciowego wiec jak to zmienilo sie... ta Sara May to ma jakis mozg?
Najnowsze komentarze (113)
Brumbrum
9 miesięcy temu
A co z siostrami Godzilla-Glonojadami-Godlewskimi?
SYLVIA
9 miesięcy temu
dlaczego kasujecie?
Wojciech Owed...
5 lata temu
Może i media zniszczyły Gosię Andrzejewicz,i nie wszyscy ją lubią,ale dziewczyna wyszła na prostą,za co należy jej się szacunek. Pudelek czy inne portale społecznościowe,które piszą kłamstwa na temat mojej idolki,którą znam 13 lat powinny 20 razy się zastanowić zanim kogoś bez powodu upodlą.
gość
7 lat temu
BRAKUJE DODONA TRANSA
Gość
7 lat temu
a gdzie mama Kisio??
gość
7 lat temu
brakuje DEYNN
Gość
7 lat temu
Śmietanka 😁
Gość
7 lat temu
Co macie do Gosi Andrzejewicz. Miala kilka przypalow , ale i duzo hitow ;)
gość
7 lat temu
nh qZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) nadety furach fruwac kapeli mydlil jablku dolnym kupiliuotemi detali mowiac
gość
7 lat temu
360 stopni ... ja j***ę
Gość
7 lat temu
jolka ! ❤ pozytywnie zakręcona kobieta 😉 tak ! tęsknimy! 😊
Gość
7 lat temu
A gdzie isis gee i Gacjan Rostocki?
Gość
7 lat temu
Jeszcze powinniście Pietrasińską z gołą vaginą do tego zestawienia dołożyć.
Gość
7 lat temu
Brakuje tej debilki Siwiec!!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Sam Smith imprezuje w butach na obcasie i porwanych rajstopach (ZDJĘCIA)

Ostatnio Sam Smith wybrał/a się ze znajomymi do pubu. Paparazzim udało się zrobić zdjęcia ukazujące to, jak bawi się niebinarna osoba artystyczna. Fajnie wyglądała?
9.

Joanna Krupa opuściła Polskę i wróciła do Los Angeles. Tak spędza czas z matką i córką (ZDJĘCIA)

Jeszcze kilka tygodniu temu Joanna Krupa bawiła się na imprezie z okazji 18. urodzin Pudelka, a dziś spędza czas z córką i matką w Los Angeles. Jak paniom minął słoneczny dzień?
8.

Romans z żoną brata, spotkania z prostytutkami. Ci piłkarze dopuścili się zdrady: Rooney, Pique, Rzeźniczak... (ZDJĘCIA)

Entuzjaści piłki nożnej często stawiają ich w gronie sportowych idoli. Niestety, nie mogą uchodzić za autorytet w życiu prywatnym. Najpopularniejsi piłkarze w Polsce i za granicą wielokrotnie udowadniali, że daleko im do bycia wzorowymi mężami.
7.

Tak żyje Krzysztof Gojdź. Jego luksusowa willa w Hollywood robi wrażenie. Jego sąsiadką jest... Jennifer Lopez (ZDJĘCIA)

Krzysztof Gojdź uwielbia otaczać się luksusem i brylować w elitarnym towarzystwie. Nic więc dziwnego, że na miejsce zamieszkania wybrał naszpikowane willami gwiazd Hollywood. Sam chętnie "oprowadził" internautów po wnętrzach swojej posiadłości.
6.

Katarzyna Dowbor nagle ROZPŁAKAŁA SIĘ w "Pytaniu na Śniadanie". Interweniował Filip Antonowicz: "Bardzo cierpiał"

Katarzyna Dowbor podczas piątkowego wydania "Pytania na Śniadanie" wróciła wspomnieniami do chwil, gdy musiała pożegnać ukochanego pupila. W pewnym momencie z jej oczu zaczęły płynąć łzy.
5.

Jennifer Garner ZNÓW odwiedziła Bena Afflecka. Tabloidy donoszą, że aktor wrócił do nałogu (ZDJĘCIA)

Ben Affleck i Jennifer Lopez od kilku miesięcy nie schodzą z nagłówków kolorowej prasy. Zagraniczne media twierdzą bowiem, że para ma być o krok od rozwodu. Do sprawy włączyła się nawet Jennifer Garner.
4.

Joanna Przetakiewicz paraduje po ulicy w złotej masce na twarzy. Prywatny szofer przywiózł ją do fryzjera (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiwicz, wyznając zasadę "złote, a skromne", przechadzała się ulicami Warszawy w połyskującej maseczce. Gwiazda, w asyście dwóch psiaków i prywatnego szofera, pomknęła do fryzjera, aby "zrobić się na bóstwo". Tak trzeba żyć?
3.

Dramatyczna sytuacja u Agaty Rubik w Miami. Utknęła w aucie podczas powodzi! (ZDJĘCIA)

Agata Rubik poznaje zarówno blaski, jak i cienie życia za oceanem. Celebrytka nie przestaje narzekać na ulewne deszcze przechodzące przez Florydę. Wyciągnęła telefon, by pokazać widok zalanych ulic Miami zza mokrych szyb samochodu.
2.

Nikodem Rozbicki świętuje urodziny w towarzystwie nowych koleżanek z USA. Zabrakło Julii Wieniawy... (ZDJĘCIA)

Nikodem Rozbicki miał ostatnio ważny powód do świętowania. Aktor skończył 32 lata, co uczcił huczną imprezą w towarzystwie nowych przyjaciół z Los Angeles. Na urodzinach zabrakło Julii Wieniawy.
1.

Jennifer Lopez i Ben Affleck przyjechali OSOBNO na zakończenie roku szkolnego syna aktora. Była też Jennifer Garner (ZDJĘCIA)

Między Jennifer Lopez i Benem Affleckiem nie dzieje się najlepiej. Mimo to celebrytka nie przepuściła okazji, żeby pojawić się na zakończeniu roku najmłodszego syna aktora. Gwiazdor nie wyglądał na zachwyconego...