Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bartłomiej Misiewicz założył własną firmę! "Zajmuje się organizacją uroczystości"

88
Podziel się

Pupilek Macierewicza zna się na imprezach, na których można podorywać studentki i proponować im pracę w MON. Będzie miał zlecenia?

Bartłomiej Misiewicz założył własną firmę! "Zajmuje się organizacją uroczystości"
bCzVNIjp

Niezwykła kariera Bartłomieja Misiewicz zapewne zapisze się w historii polskiej polityki, biznesu, a także show biznesu. O dwudziestosiedmioletnim protegowanym Antoniego Macierewicz stało się głośno, gdy kilku zasłużonych oficerów poskarżyło się, że zostali zmuszeni do oddawania mu wojskowych honorów. Szef MON nie tylko nie uznał tego za nietakt, lecz w nagrodę odznaczył swojego ulubieńca Złotym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju". Z reguły odznaczeni zaczynają od medalu brązowego i srebrnego, by dopiero po pięciu latach otrzymać złoty, jednak dla Bartka Macierewicz postanowił znacznie skrócić procedurę.

Antoni ma do niego sentyment odkąd 10 lat temu dostrzegł niezwykłą inteligencję i potencjał u siedemnastoletniego wówczas pomocnika aptekarza w Łomiankach. Od tamtej pory dba, żeby się ten talent nie zmarnował.

Jak ujawnił na konferencji prasowej, mało kto w Polsce dorównuje Misiewiczowi intelektem. Zobacz: Macierewicz znów o Misiewiczu: "Od 10 lat zajmuje się najważniejszymi kwestiami. Nie dorównujecie mu intelektem"

bCzVNIjr

W tej sytuacji oczywiste było, że Misiewicz zasługuje wyłącznie na najwyższe stanowiska. Kilka z nich utworzono nawet specjalnie dla niego, jak cały dział komunikacji z rządem w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Stworzenie nowej posady było koniecznie, by uzasadnić wypłacanie Bartkowi pensji w wysokości 50 tysięcy złotych miesięcznie. Zobacz: Misiewicz zarobi 50 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE! "Antoni pokazał, kto tu rządzi"

Niestety, utalentowany rzecznik MON-u padł ofiarą personalnych rozgrywek w rządzie. Prezes Prawa i Sprawiedliwości dowiedział się o upokarzaniu zasłużonych generałów przez byłego pomocnika aptekarza, rozdawaniu przez niego państwowych posad kolegom z palarni, a także o tym, że Misiewicz w Polskiej Grupie Zbrojeniowej zarabia trzy razy więcej niż Kaczyński.

Macierewicz stoczył heroiczną walkę o swojego pupila, w końcu jednak, upokorzony, musiał się go pozbyć.

Na szczęście Misiewicz nadal dysponuje intelektem, przewyższającym większość Polaków, więc da sobie radę. Jak ujawnia Super Express, założył właśnie własną firmę.

bCzVNIjx

15 maja założył firmę BBM, która zajmuje się doradztwem, realizowaniem kampanii reklamowych oraz organizacją uroczystości - pisze tabloid. Firma Misiewicza zarejestrowana jest w lokalu przy Puławskiej. To prestiżowa zabytkowa kamienica Wedla, w której mieszkało przed laty wielu znanych aktorów, m.in. Magdalena Cielecka i Robert Gonera. Chcieliśmy zobaczyć, jak Misiewicz pracuje, ale na miejscu nikogo nie zastaliśmy.

Kariera Misiewicza właściwie zaczęła się od imprezowania. Ulubieniec Macierewicza postanowił zajechać rządową limuzyną marki BMW do studenckiego klubu, gdzie podrywał dziewczyny i proponował im pracę w MON.

Osiem czy dziesięć kolejek wszystkim w barze stawiał. Z kieszeni wyciągał setkę za setką, to była straszna wiocha - wspomina świadek zdarzenia.

bCzVNIjy
bCzVNIjz
bCzVNIjS
KOMENTARZE
(88)
gość
3 lata temu
oz cZnalazlem fajna strone z wyprzedazami od komorników: AUKCJE24.GA☺ wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) fiasku dworak czujki miotal ideowo jadaja karami manieruotemi brzekl natura
gość
3 lata temu
Przecież wiadomo, ze teraz zgarnie wszystkie kontrakty na imprezki dla MONu i Macierewicza. Żenada! Nie chodzi o PiS, ludzie tacy jak Misiewicz i jemu podobni ( z każdej opcji politycznej) są żenujący :(
gość
3 lata temu
Misiex sp. zoo - organizacja miesięcznic
bCzVNIjT
Gość
3 lata temu
Pewnie teraz ta firma będzie świadczyła usługi dla mon i Macierewicza... wiadomo jakie usługi... :]
Gość
3 lata temu
Jego sam wygląd jest śmieszny :D
Najnowsze komentarze (88)
gość
3 lata temu
B***e...
gość
3 lata temu
kolejne wci elenie profesora doktora habilitowanego rektora uam pana benona miśkiewicza przyszlego premiera rp.
Gość
3 lata temu
Syn tylko czyj. Ojciec musi być kimś komu musi się podlizac cała ekipa rządząca....
um
3 lata temu
Pewnie miesiączki smoleńskie będzie organizował z ramienia MON.
gość
3 lata temu
teraz będzie tłukł imprezy dla MON ?
gość
3 lata temu
czy to homoseksualizm?
gość
3 lata temu
Ten artykuł pisał Pan Machała?
Gość
3 lata temu
Zorganizuj pogrzeb PIS misiek
bCzVNIjL
gość
3 lata temu
imprezami typu ; komunie, śluby ,stypy . Rozumiem. Radzę już zawiesić działalność. To nawet pod humor nie można zaliczyć
Mania
3 lata temu
Jak tam Misiu - pysiu. Zaczęły się zaliczenia na uczelniach.... zliczyłeś już "NORMALNE PRAWO" ?? A może masz już dyplom od Rydzyka??
gość
3 lata temu
D**y daje
gość
3 lata temu
imprezami typu ; komunie, śluby ,stypy . Rozumiem. Radzę już zawiesić działalność. To nawet pod humor nie można zaliczyć
gość
3 lata temu
Chyba dla buraków!
gość
3 lata temu
bedzie dotradzal jakich specyfikow uzywac przy wchodzeniu wd...... swoim starszym wiekiem znajomym....... w du....*l misio pysio...
...
Następna strona
bCzVNIkn