Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak jak Angelina Jolie

408
Podziel się
Edyta Górniak jak Angelina Jolie
bDJsPJeJ

Mamy już polskich Beckhamów - Dodę i Radka Majdana. Czy wkrótce będziemy też mieli polską Angelinę Jolie?

Tygodnik Życie na gorąco donosi, że Edyta Górniak, matka Allanka, pragnie mieć jeszcze jedno dziecko. Znajomi opowiadają, jak Edyta zwraca się do męża: Darciu, prawda, że chcemy mieć jeszcze jedno dziecko? Oboje marzą o córeczce. Aby jednak nie narażać żony na trudy ciąży i porodu, postanowili zaadoptować dziecko - małą Cygankę. Podobno para zaczęła już nawet załatwiać niezbędne formalności.

bDJsPJeL

Czy to tylko kolejny kaprys gwiazdy, czy rzeczywiście wrażliwość na ludzką krzywdę i chęć związania się ze swoimi korzeniami? jak pisze Życie na Gorąco:

Edyta już nieraz słyszała i widziała na własne oczy, jaki los spotyka cygańskie dzieci, szczególnie te, które na świat przychodzą tu, w Polsce, a ich rodzicami są często imigranci z biednych terenów Rumunii, w naszym kraju utrzymujący się z żebrania.

Wpływ na ten pomysł mógł mieć też fakt, że Edyta Górniak odnowiła ostatnio kontakt z cygańską częścią swojej rodziny podczas pogrzebu ojca.

Mamy nadzieję, że to coś więcej, niż próba naśladowania światowego trendu na adoptowanie dzieci z biednych krajów i że jakiś maluch będzie miał dzięki Edycie szansę wychować się w normalnej, kochającej rodzinie.

bDJsPJfm
KOMENTARZE
(408)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
kdwnqlzynaz
9 lat temu
UqjNtZ <a href=" [url= [link=
gość
12 lat temu
ona swojmu synowi nie potrafi stworzyć prawdziwej spokojnej rodziny ,a chce adoptować dziecko
bDJsPJfn
gość
12 lat temu
ona angeliną jolie haha
gość
12 lat temu
czy wy macie mózg?!, skoro ona chce zaadoptowac dziecko to niech to zrobi przynajmniej zapewni szczesliwy dom jakiemus maluchwi, co w tym dziwnego że chce komuś pomóc i sama byc szcześliwa? trzymam kciuki żeby im się udalo:D
gość
13 lat temu
ludzie... wy macie rozum wielkosci orzeszka.... uderzcie sie w glowe i zastanowcie sie co was bawi w obrazaniu jej... czy jest gwiazda czy nie... typowa [polska rzeczywistosc... nie maja i inni tez nie powinni bo jak nie to juz sa najgorsi.... obudzcie sie
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
Tylko ten jej Brad coś mało przystojny ;)
gość
14 lat temu
Nie zazdroscie wiesniaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
=]]
14 lat temu
Bardzo szlachetne... moim zdaniem jest tak jak piszą ze jest wrażliwa i chce po prostu pomóc biednemu dziecku... i nie wierze że przeszło Edycie przez myśl ze zrobi to pod publikę przynajmniej dlatego bo przecież cyganie nie cieszą sie dobrym zdaniem w Polsce więc kogo ucieszy że pomogła jakiemuś cyganowi... (nie rozumiem rasistów!!!)
gość
14 lat temu
Jeżeli chce zaadoptować dziecko...to jej sprawa i dlaczego prawie wszyscy ją krytykujecie? Pani Edyta wie co robi..
gość
14 lat temu
ONA SAMA JEST CYGANKA TO NIC DZIWNEGO ZE CHCE CYGANSKIE DZIECKO
Pawian
14 lat temu
Może Edyta to Anglelina Jolie..tylko, że ten jej facet jakoś Brada Pitta nie przypomina...:P
bDJsPJff
gość
14 lat temu
gfv f
...
Następna strona
bDJsPJfH