Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paulina Przybysz w nowym teledysku: "CHCEMY DO ŁÓŻKA, tam wszystko puszcza!"

282
Podziel się:

W klipie do piosenki "Dzielne kobiety" występują także Natalia oraz... matka sióstr, Anna Przybysz. Internauci już porównują Paulinę z Marią Peszek. Mają rację?

Paulina Przybysz w nowym teledysku: "CHCEMY DO ŁÓŻKA, tam wszystko puszcza!"

Natalia i Paulina Przybysz ponad piętnaście lat temu tworzyły zespół Sistars, który został bardzo dobrze przyjęty na scenie muzycznej i z którym odniosły pierwsze znaczące sukcesy. W 2006 roku podjęły jednak decyzję o rozstaniu na rzecz karier solowych. Od tamtej pory sporo się zmieniło: siostry Przybysz ustatkowały się i urodziły dzieci. Rok temu Natalia wywołała prawdziwą burzę, przyznając się w Wysokich Obcasach do dokonania aborcji na Słowacji. Gorące dyskusje wywołało nie tyle samo wyznanie, co motywy, którymi kierowała się Przybysz.

Wtedy w jej obronie stanęła między innymi Paulina, mówiąc, że tak naprawdę powinno chodzić o wolność w podejmowaniu decyzji i brak strachu przed podobnymi wyznaniami: Paulina Przybysz broni siostry: "Naród potrzebuje się gdzieś wyrzygać!"

Teraz, gdy emocje wokół sióstr Przybysz nieco opadły, znowu pojawiła się szansa na to, że będzie o nich głośno. Wszystko z powodu nowego teledysku Pauliny, który jest mocną deklaracją feminizmu. W klipie, który nieprzypadkowo trafił do sieci w Dzień Matki, występują także jej siostra Natalia oraz matka dziewczyn, Anna Przybysz.

Dzielne kobiety ogarnięte bez granic zorganizowały sobie życie pod plan - śpiewa Paulina w piosence Dzielne Kobiety. Cokolwiek się zdarzy, nie zobaczysz ich łez, bo pochowały je tam, gdzie nie ma dostępu dla nieupoważnionych, dla tych ograniczonych, którzy nie chcą znać składu kobiety, prawdziwego zapachu, smaku słonych ust, niezabliźnionych ran. (...) Chcemy do łóżka, tam wszystko puszcza, palą się stosy zwęglonej rozkoszy.

W teledysku, oprócz Natalii i Anny Przybysz, wzięły udział także kobiety, które, jak podkreśla Paulina, pojawiły się w obsadzie "samozwańczo". Wokalistka chce przekonać swoim klipem, że kobiety nie powinny być ograniczane przez swoją płeć, jednak chyba nie wszystkim spodobał się jej zamysł. Niektórzy internauci złośliwie zauważyli, że Paulina coraz bardziej upodabnia się do... Marii Peszek.

Zgadzacie się?

Zobacz także: Ewa Minge skomentowała wywiad Natalii Przybysz
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(282)
Gość
7 lat temu
Nie podoba mi się taka muzyka
kola
7 lat temu
Dno i jeszcze raz dno
M.
7 lat temu
Kocham moja mamę! !
Gość
7 lat temu
Jakos po tym wyznaniu straciłam do nich szacunek
Gość
7 lat temu
Na nierowno Pod sufitem
Najnowsze komentarze (282)
gość
7 lat temu
A mi się podoba. Opawiada o skompliowanej roli kobiety we współczesnym społeczeństwie Oczekiwaniach wobec niej i jak to rzutuje na oczekiwania jej samej wobec siebie.
gość
7 lat temu
przekaz jakis jest, text jeszcze znosny, tylko troche forma obrzydzajaca odbior
gość
7 lat temu
Tragiczne
gość
7 lat temu
nawiedzone..?
Endi
7 lat temu
CO TO JEST ?? O czym to jest ? Pochwała hedonizmu, cielesności, "wyzwolenia" spod jakiegoś nieokreślonego ucisku, baby które nienawidzą chłopów i chcą być jak one. Boże ulituj się nad nimi
a.
7 lat temu
Tekst jak od czapy jak zGoogle tłumacz..
gość
7 lat temu
ale G****o
gość123
7 lat temu
W polskiej sztuce jak się nie ma talentu to trzeba szokować - a nóż będą z tego pieniądze, szkoda tylko naszych odczuć, szanujcie twórcy naszą inteligencje.
.
7 lat temu
Jakoś mi one na dzielne nie wyglądają. A refrenu nawet słuchac się nie da.
Gość
7 lat temu
Okropne one są. Piosenka straszna. Tekst teledysk one okropne. Tego się nie da ani słychać ani oglądać.
Gość
7 lat temu
Daleko jej do Peszek.
Gość
7 lat temu
Ostra psychoza. Nie wiem co ta kobita bierze, musi jak dobry towar😁
gość
7 lat temu
Obie siostrzyczki POPUŚCIŁY i ten smród będzie się za nimi ciągnął do szybkiego zakończenia ich "kariery".
Gość
7 lat temu
Jak bym mialam możliwość porozmawiać z ta Natalia to bym się zapytala czemu jest taka hipokrytka walczy o pszczoly a odpuściła wydala wyrok na dziecku ktore mogla oddać ps.zal
...
Następna strona