Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Tymochowicz ucieka z Facebooka! "PIES ICH J***Ł Z TAKĄ WOLNOŚCIĄ"

163
Podziel się

Kontrowersyjny specjalista od wizerunku chce być teraz... anarchistą. Jak myślicie, długo wytrzyma bez zainteresowania mediów?

Piotr Tymochowicz ucieka z Facebooka! "PIES ICH J***Ł Z TAKĄ WOLNOŚCIĄ"
bDRXetqt

Piotr Tymochowicz, słynący z zamiłowania do skandali specjalista od wizerunku i współtwórca sukcesu Andrzeja Leppera, ostatnio z dużym hukiem wrócił do polskiego show biznesu. Okazało się bowiem, że "Timoore", jak każe się teraz nazywać Piotr, wyjechał do Kambodży, gdzie "zaadoptował" dwie młodziutkie Azjatki, by "co miesiąc na nie płacić". Jego definicja "adopcji" obejmowała też... ślub z jedną z nich, 20-letnią Sa Ną.

Kiedy wiadomość o ślubie Tymochowicza dotarła do polskich mediów, rozpętała się burza większa niż wtedy, gdy Piotr uwikłany był w głośny medialny konflikt z Dodą, która zasugerowała, że jego córka ze związku z Marzeną Popowską może mieć innego biologicznego ojca. "Timoore" zareagował wtedy furią: Tymochowicz: "DODA TO MELINIARA, SZMATA! Absolwentka zawodówki!"

Nie lepiej było, gdy komentujący zwrócili uwagę, że nowa żona Tymochowicza wydaje się bardzo młoda. To sprowokowało Piotra do wynurzeń na temat pedofilii jako "polskiej psychozy":

bDRXetqv

Późniejsze wpisy "Timoore'a" mieszały histeryczny ton, zakochanie i wyrzucanie Polakom ich narodowych wad tak gorliwie, że skończyło się to... trzydniową blokadą jego facebookowego konta. Domniemaną sprawczynią nie była już Doda a "wywłoka z WP". Wygląda na to, że Piotr w poszukiwaniu winnych posunął się tak daleko, że całkiem obraził się na Facebooka.

Wśród moich obserwatorów nie brakowało podłych ludzkich hien i zwyczajnych czy niezwyczajnych ludzkich ścierw, które nie zawahały się przed tym aby z pogardą, czy nieskrywaną zazdrością i zawiścią wpie***lać się z buciorami w moje prywatne życie pod pretekstem, że przecież wiele jego wątków uczyniłem publicznymi - napisał na Facebooku Piotr.

17 godzin później zapewnił jednak, że jego wycofanie się ze społecznościowego portalu "nie jest związane ani z ostatnimi wydarzeniami, ani z tabloidami gównozjadów-hejterów".

bDRXetqB

Jeśli wierzyć jego własnym deklaracjom, "Timoore" planuje zmienić styl życia z osoby medialnej na pustelnika-anarchistę:

Zamiast kont bankowych otwieram portfele Bitcoinowe, zamiast kart kredytowych używam innych możliwości, zamiast kont telefonicznych przechodzę na lokalne prepaid, itd… Jest mi to potrzebne do pełnej wolności. Nie chcę być dalej niewolnikiem ani banków, ani urzędów, ani czegokolwiek i kogokolwiek. Dlatego też sprzedałem wszystkie swoje nieruchomości i pozbyłem się wszelkich wartości materialnych, by nic nigdy już więcej mnie nie ograniczało... - napisał na swoim wciąż aktywnym profilu.

Piotr rozgryzł też "tajemnicę" Facebooka, którego głównym zadaniem ma być inwigilacja internautów:

Oprócz moich nowych biznesów będę na świecie propagować Anarchistyczne Idee Wyzwolenia i powrotu do elementarnych Wolności Człowieka. FB jest narzędziem służb (no, może z wyjątkiem Messengera). Zablokować dane konto może kilka osób - opisuje swoją teorię Tymochowicz. Jaka to Wolność ? A pies ich je*ał z taką wolnością - dlatego się wynoszę. Swojej WOLNOŚCI nie zamienię na żadną złotą klatkę bez powietrza. I Was namawiam na to samo. Podążajcie moją drogą, a poznacie Prawdziwy Smak Wolnego Życia.

bDRXetqC

Dobrze, że jego żona nie zrozumie z tego bełkotliwego wywodu ani słowa. My już tęsknimy za Piotusiem. Jak myślicie, "Timoore" długo wytrzyma bez uwagi mediów?

bDRXetqD
Zobacz także: Tak wygląda centrum danych Facebooka
Zobacz także: Zobacz też:
bDRXetqW
KOMENTARZE
(163)
gość
4 lata temu
ug o, a ja mam caly czas wakacje sxlihy. Pracuje max 2 godziny dziennie i zarabiam spokojnie 20 tys miesiecznie bfduci. Kazdy tak moze, moja metode opisalem na stronie: kaczmarek.ga ☺ xkld nldd baczek mocnym kulisy kujaca masowy
gość
4 lata temu
z tą "żoną" wygląda bardzo niestosownie zeby nie powiedzieć pedofilsko;/
gosia q Gość
4 lata temu
Jaka to wolność jak stary pedofil robi krzywdę dziecku? Ona nie jest wolna, jest przestraszona i biedna.
bDRXetqX
Gość
4 lata temu
Zakochany w sobie pedofil.
Gość
4 lata temu
Zboczony stary o****h bez kręgosłupa moralnego. Ch*j z nim!
Najnowsze komentarze (163)
gość
4 lata temu
Pedofil. Czy w ogóle sprawdził ktoś ile ta dziewczynka ma lat ? Nie wygląda to za dobrze.Wręcz obleśnie. Czuję się zażenowana patrząc na te zdjęcia. Ten facet zawsze wydawał mi się nienormalny z ciężko zwichrowaną psychiką.
gość
4 lata temu
kogo to?
fd
4 lata temu
co na to pedofilka maszkarą hipokryci?
gość
4 lata temu
Pozwolę sobie przypomnieć p. Piotrze nawoływania na FB do linczu na Annie Samusionek w 2013 roku, z businessmanem Zuberem za plecami. Żenujące, że ma Pan czelność pisać o hejcie. Kto się tym para? Jak czytał Pan Izaaka Babla, to wie, co znaczy: "a ja dla Pana zmiłowania nie mam". Dobry przykład do case study, jak można nisko upaść z tak wysoka!!!!bo karma wraca. Kolegę businessmana proszę pozdrowić również też!
gość
4 lata temu
pedofil
gość
4 lata temu
tymochawku jestes morderca leppera , masz ryja jak szatan ty hóju z******i
gość
4 lata temu
Kawał s********a, złamany pedalski c**j.
gość
4 lata temu
Nakradl się kasy udając speca i teraz uciekł do kraju gdzie może swoje pedofilskie skłonnośc****eczołowicie celebrowac
bDRXetqP
gość
4 lata temu
Ucieka bo wie ze to co robi jest karalne obrzydliwy pedofil
gość
4 lata temu
Było księdzem zostać to nik nieprzychylnych komentow by nie pisał bo przecież dzieci same lgna do księży
gość
4 lata temu
Teraz pedofil w ukryciu hehe
Gość
4 lata temu
Taki mundry, a g***i jak bucior. Co nie wie, że ludziska głupie nie są! Myślał, że chwaląc się związkiem z dzieckiem zyska szacunek. Co za zryty, stary pedofil!!!!
gość
4 lata temu
faccebook to g****o
barum
4 lata temu
co do istoty pedofilstwa nie mam pytań. Mam pytanie, dlaczego taki wyjadacz dopiero teraz skapował, że facebook to narzędzie do zbierania informacji (inwigilacji) o użytkownikach? Się obudził z parę lat za późno......
...
Następna strona
bDRXetrr