Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dubieniecki chce kupić Arkę Gdynia? "Liczę na konstruktywną współpracę z obecnym zarządem"

84
Podziel się

Marcin ma doradzić funduszowi inwestycyjnemu, który kupi udziały klubu. Jemu samemu prokuratorskie zarzuty nie przeszkadzają. "Korzystam z zasady domniemania niewinności".

Dubieniecki chce kupić Arkę Gdynia? "Liczę na konstruktywną współpracę z obecnym zarządem"
bCyXffhh

Małżeństwo z Martą Kaczyńską otworzyło Marcinowi Dubienieckiemu drzwi do prawdziwej kariery. Wygląda na to, że nie załamie się ona nawet teraz, gdy już rozwiódł się z Martą, a sam czeka na wyrok w sprawie wyłudzenia 13 milionów złotych z PFRON i prania brudnych pieniędzy w rajach podatkowych. Mimo że prokuratura już zajęła mu majątek, Marcin jakoś nic sobie z tego nie robi. Podobnie jego nowa żona, Katarzyna M., która kilka lat temu była jeszcze żoną Artura Boruca i skarżyła się, że zostawił ją dla Sary Mannei.

bCyXffhj

Najwidoczniej zamiłowanie do sportu sięga u Marcina o wiele dalej niż małżeństwo z byłą żoną byłego bramkarza reprezentacji Polski. W niedzielę popołudniu Dubieniecki pochwalił się bowiem na Twitterze, że... zostanie współwłaścicielem Arki Gdynia.

Od poniedziałku oficjalnie jako współwłaściciel klubu Arka Gdynia. Liczę na konstruktywną współpracę z obecnym zarządem i akcjonariuszami - napisał.

Dziennikarze szybko zaczęli drążyć temat, ale adwokat szybko uściślił sensacyjną informację. Właścicielem nie będzie on sam, ale fundusz inwestycyjny, któremu doradza:

Wszelkie informacje, które zostały przeze mnie zamieszczone, są prawdziwe, z tym iż współwłaścicielem jest osoba prawna - fundusz inwestycyjny, któremu doradzam - powiedział w rozmowie ze Sportowymi Faktami. Nie musi to być podane do publicznej wiadomości. Nie jest to spółka giełdowa. Jeśli klub zechce, to go wskaże.

bCyXffhp

Środowisko sportowe jest żywo zainteresowane tematem, zwłaszcza dlatego, że na początku lipca właścicielem Arki został Dominik Midak, który ma zaledwie... 20 lat. Wcześniej doradzał mu Dubieniecki. Marcin nie sądzi jednak, że jego barwna przeszłość przeszkodzi mu w interesach sportowych:

Bez względu na to, czy współwłaścicielem Arki byłby Marcin Dubieniecki, czy też inna osoba, wobec której toczy się postępowanie karne, to do momentu, gdy nie zostanie wydany prawomocny wyrok skazujący, osoba ta korzysta z zasady domniemania niewinności - skomentował.

Myślicie, że Marcin zaprosi Martę na pierwszy mecz po wykupieniu udziałów Arki?

bCyXffhq
bCyXffhr
bCyXffhK
KOMENTARZE
(84)
Gość
3 lata temu
Niech najpierw odda 13 mln, a potem może kupować nawet Real.
gość
3 lata temu
Gość, który powinien siedzieć, a to Polska właśnie.
Gość
3 lata temu
Niech sobie kupi Arkę Noego
bCyXffhL
Gość
3 lata temu
No, racja, jest domniemanie niewinności... ale jest jeszvze zwykła ludzka przyzwoitość i z tej przyzwoitości powinien siedzieć w areszcie
Gość
3 lata temu
Arka Gdynia K... Ś****a!
Najnowsze komentarze (84)
gość
3 lata temu
To jest sprawiedliwość czy tego Kaczyński nie widzi
gość
3 lata temu
Arka Gdynia k***a ś****a!!!!!
gość
3 lata temu
w ten sposób wypierze się wyłudzoną kasę niepełnosprawnych???
gość
3 lata temu
jakoś strasznie ciągnie się ta sprawa karna a przecież wszyscy mieli być równi wobec prawa, nawet zięć prezydenta L.K., może aktualny prezydent znowu ułaskawi? a gdzie są te wszystkie pieniądze zabrane niepełnosprawnym? gdzie te miliony ???
Gośćola
3 lata temu
A ja liczę na to, że Marcinek pójdzie za kratki.
Gość
3 lata temu
Kur...to jakiś żart???Do paki z nim !!!
Gość
3 lata temu
Bydlaki I zlodzieje maja sie dobrze u siebie
gość
3 lata temu
ARKA GDYNIA K**WA Ś****A!
bCyXffhD
Gość
3 lata temu
Kiedy to pójdzie za kraty?????
gość
3 lata temu
cwaniak, moga mu naskoczyc. Sprawa ciagnie sie juz zbyt dlugo ,co swiadczy ze dowody na jego wine sa kiepskie. Pytanie dlaczego PO sprawy nie zakonczylo?
Precz z PiS!
3 lata temu
Korzysta z tego, ze grzmociło ta chuda d**ę z wstrętnie zjaranym ryjem i ma teraz parasol ochronny komunistów. Poczekaj b**u, PiS dostanie łomot w wyborach i bedziesz korzystał z pryczy w puszce.
gość
3 lata temu
dobra k***a zmiana
gość
3 lata temu
co z procesem o wyłudzenia z PFRON?!
Gość
3 lata temu
Brawo Pis brawo Ziobro...... Co ma na kaczora ten koles ze nie siedzi????
...
Następna strona
bCyXffif