Trwa ładowanie...
Przejdź na

Andrzej Seweryn zagra w "Uchu Prezesa"! Wiecie kogo?

59
Podziel się:

"Mamy wiele zgłoszeń od aktorów - wprost i bardziej zakamuflowanych" - mówi Robert Górski. Pierwszy odcinek "Ucha" trafi do sieci 7 września.

Andrzej Seweryn zagra w "Uchu Prezesa"! Wiecie kogo?

W ciągu kilku miesięcy internetowy serial Ucho prezesa doczekał się ogromnej popularności, stając się trafnym komentarzem rzeczywistości politycznej. Już w trakcie realizacji pierwszego sezonu jego twórcy zapowiedzieli kontynuację. Drugi sezon Ucha trafi do sieci po wakacjach i, jak opowiadają jego autorzy, wzbudza zainteresowanie na długo przed premierą.

Mikołaj Cieślak i Robert Górski nie chcą zdradzać wszystkich tajemnic drugiego sezonu Ucha prezesa, ale wiadomo już, że w serialu pojawią się nowe postaci i nowe lokalizacje. Do tej pory akcja toczyła się jedynie w gabinecie prezesa i korytarzu przed nim.

Zaprosiliśmy do udziału kilku bardzo znanych aktorów z tak zwanej najwyższej półki. Nie mogę zdradzić nazwisk. Liczymy na efekt zaskoczenia - mówił Presserwisowi Cieślak, serialowy Mariusz Błaszczak.

Okazuje się, że jednym z aktorów "z najwyższej półki" będzie... Andrzej Seweryn, który wcieli się w rolę Jarosława Gowina. Reszty obsady Górski nie chce jednak zdradzać.

Mamy wiele zgłoszeń od aktorów - wprost i bardziej zakamuflowanych. Jednak tak wybitnych aktorów jak Andrzej Seweryn na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci - powiedział w Rzeczpospolitej.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu Ucha trafi na platformę Showmax 7 września, a w serwisie YouTube będzie można zobaczyć go 11 września.

Zobacz także: Orły 2017: Andrzej Seweryn o nagrodzie i przebraniu Donalda Trumpa
KOMENTARZE
(59)
gość
5 lata temu
jak zwykle aktor dobrany w punkt!
gość
5 lata temu
Już się nie mogę doczekać. Brawo Górski.
Gość
5 lata temu
Hahaha podobny
Gość
5 lata temu
Podobny do Gowina
gość
5 lata temu
500+, a masło po 7+.
Najnowsze komentarze (59)
Gość
5 lata temu
Stawialam na Waszczykowskiego :)
Gość
5 lata temu
Dziwne zwyczaje żeby na YT robić sezony i przerwy wakacyjne. Bez sensu, że wynoszą głupie telewizyjne zwyczaje do Internetu - 2 miesiące kanału, 3miesiące przerwy.
jan
5 lata temu
wielka rola dla wielkiego aktora....
gość
5 lata temu
Były komediantki fjandyfsciekłepsy , moze jeszcze marsz obronie swojej macicy ? 😂
gość
5 lata temu
Taki aktor do takiego gie ? Świat zszedł na psy łubec;kie
gość
5 lata temu
Hmmm ... Myśleliśmy , że Seweryn to aktor z klasą, aż tu nagle ma grać w serialiku na kanałku jutuberskim ! podziw dla dorobku artystycznego diabli chyba wzięli ! Warto za mamonę tracić szacunek widzów ?
Gość
5 lata temu
Ten serial ociepla wizerunek prezesa...
gość
5 lata temu
witam TROLLI PISOWSKICH akysz. sio. paszli wan wsioki
gość
5 lata temu
JA BYM NA MIEJSCU GOWINA POKAZAŁ OŚLEGO ....CH.... to jest wałściwa i trafna interpretacja poczynań tego pan gowina.
gość
5 lata temu
super, będę oglądać. choć trzeba przyznać, że oryginały dawały takie popisy, że wyobraźnia Górskiego by tego nie wymyśliła
gość
5 lata temu
Dobry aktor👌
gość
5 lata temu
Narcyz.
gość
5 lata temu
Górskiemu ucięły się łatwe fuchy w TVP
Gość
5 lata temu
Nie wierzę, że w takim g*****e zagra chyba resztki honoru jeszcze ma
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie