Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska WYGRAŁA z Kazachstanem! (ZDJĘCIA)

Pierwszego gola strzelił Arkadiusz Milik, drugiego - Kamil Glik, a trzeciego - Robert Lewandowski. Było sporo emocji!

197
Podziel się
1 z 15
Mecz Polska-Kazachstan
0
0

Piątkowa, bolesna porażka z Danią nie nastrajała dobrze przed poniedziałkowym starciem z Kazachstanem. Wygląda jednak na to, że piłkarze Adama Nawałki wzięli sobie mocno do serca ostatnie spotkanie i w trakcie dzisiejszego meczu zaprezentowali satysfakcjonujące widowisko.

Pierwszy gol padł w 11. minucie i strzelił go Arkadiusz Milik, który przełamał swoją niemoc. W 48. minucie Kazachowie strzelili bramkę na wyrównanie, ale gol padł ze spalonego. W 72. minucie z rzutu wolnego trafił Lewandowski, lecz sędzia nie zauważył, że piłka przekroczyła linię bramki i gol nie został uznany. Dwie minuty później trafił Kamil Glik. W 85. minucie arbiter zasądził rzut karny, który, przy hymnie z trybun, wykorzystał Lewandowski.