Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska planuje dziecko w tabloidzie. "Myślimy o córeczce Helence!"

120
Podziel się:

"Taki mamy plan, że ślub i wesele na wiosnę, ale nic więcej nie powiem, może poza tym, że raczej nie w Polsce".

Felicjańska planuje dziecko w tabloidzie. "Myślimy o córeczce Helence!"

Minęło siedem lat, odkąd Ilona Felicjańska wsiadła pijana do samochodu i staranowała trzy zaparkowane auta. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Badanie wykazało, że celebrytka miała 2,3 promila alkoholu. Jak się potem okazało, dla Ilony był to dzień jak co dzień. W tamtym okresie życia, modelka zaczynała pić już od rana, a potem wsiadała za kierownicę i jeździła ze spotkania na spotkanie, na żadnym nie odmawiając symbolicznej lampki wina. W praktyce musiało być tych lampek dużo więcej, skoro pod wieczór uzbierało się ponad 2 promile.

Ilona początkowo próbowała bagatelizować swój problem, a nawet na nim zarobić, ogłaszając w mediach, że zamierza otworzyć klinikę uzależnień. Jednak z czasem zrozumiała, że powinna zacząć od własnego wytrzeźwienia. Zrobiła to na słynnej okładce Newsweeka.

Jednak nie udało jej się przekonać sądu, że nadaje się na matkę. W procesie rozwodowym sąd ustalił miejsce zamieszkania jej dwóch synów przy ojcu i nakazał Ilonie płacić na nich alimenty wysokości 700 złotych miesięcznie. Biorąc pod uwagę niechęć polskich sądów do powierzania opieki nad dziećmi ojcom, takie orzeczenie sugeruje, że z Iloną było wtedy naprawdę kiepsko. To na szczęście już przeszłość. Celebrytka ułożyła sobie życie na nowo, zaręczyła się w Paryżu z byłym partnerem Karoliny Wajdy, Paulem Montaną i zaczęła przygotowywać się do powtórnego egzaminu na prawo jazdy.

Ostatnio poczuła się nawet tak pewnie, że wróciła do picia. Z tą różnicą, że teraz nazywa je "próbowaniem". Zobacz: FELICJAŃSKA ZNÓW PIJE? "Nie piłam, tylko spróbowałam"

Na tym nie koniec marzeń i planów. Felicjańska przemyślała swoje życie i doszła do wniosku, że skoro niespecjalnie jej się ułożyło z dotychczasowymi dziećmi, to najlepszym rozwiązaniem będzie urodzić nowe. 44-letnia celebrytka liczy, że tym razem trafi się dziewczynka.

Taki mamy plan, że ślub i wesele na wiosnę, ale nic więcej nie powiem, może poza tym, że raczej nie w Polsce - zwierza się Super Expressowi. Do tego myślimy też o córeczce, Helence.

Zobacz także: #gwiazdy: Chwila słabości? Ilona Felicjańska dała się przyłapać na piciu wina
KOMENTARZE
(120)
gość
5 lata temu
Nie fantazjuj Ilona.
Pacjentka
5 lata temu
Urwa, babka go całuje, a ten trzyma rece na biodrach. SWOICH!
Gość
5 lata temu
W ciąży nie można pić...
Gość
5 lata temu
44 i chce sie jej w pieluchy bawić....
Gość
5 lata temu
Dzieci jej odrbrali a ona córkę chce?
Najnowsze komentarze (120)
gość
5 lata temu
A co na to Arletka?
Gość
5 lata temu
Taka stara matka. Dziecko tylko będzie się wstydziło.za 20 lat zamiast używać życia to będzie musiało się 74 letnią matką opiekować. Te stare baby to egoistki
gość
5 lata temu
Pani Ilono, nie wie Pani, ze związki, które lansują się w Pudelku rozpadają się? Niech Pani "zniknie" z tego plotkarskiego, prymitywnego światka i cieszy się swoim szczęściem
gość
5 lata temu
Ona jest naprawdę ciężko chora.
Gość
5 lata temu
Ślub na wiosnę , nie w Polsce , córka Helenka i co tu więcej mówić ? Kretynka
Gość
5 lata temu
Ona jest cały czas alkocholiczka
Gość
5 lata temu
To jeszcze dodaj na ile osob bedzie wesele i slub 'w ktorym kosciele.Dyskretnie i anonimowo poinformuj wszystkich o swoim potajemnym slubie.Placz w tabloidach ze paparazzi zabieraja ci prywatnosc.
gość
5 lata temu
im starsza tym bardziej wygląda jak facet... a może to kwestia fryzury?
Gość
5 lata temu
Taa , a później napisz książkę pt,, Ja i mój pijany noworodek "
gość
5 lata temu
Ta Ilona to rzeczywiście jest lekko przetrącona od kielona.
Gość
5 lata temu
Nic więcej nie powie ...i powiedziała prawie wszystko .... :)
gość
5 lata temu
Swoich nie umieli obydwoje wychowac to teraz chca nowe....zalosny on i zalosna ona...wstyd na calej lini. A kto zaplaci za wesele? Byle zonyy narzeczonego? cha,cha a moze Ilona`
Gość
5 lata temu
Ja też myślę o dziecku i jest lipa!!!!choć jestem mlodsza!PORAZKA
gość
5 lata temu
Ona jest za stara nawet młodo nie wyglada a ciąże planuje. Sztuczna szczeka a o dziecku myśli. G****a
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie