Wtorek 12.09.2017

Maleńczuk stanął przed sądem! "Prezentowali ohydne zdjęcia. Postanowiłem interweniować"

Maciej Maleńczuk

Maleńczuk stanął przed sądem! "Prezentowali ohydne zdjęcia. Postanowiłem interweniować"

Maciej Maleńczuk w ostatnim czasie bardzo często wypowiadał się na tematy polityczne i niemal za każdym razem były to wypowiedzi krytyczne wobec aktualnej władzy. Muzyk brał również czynny udział w protestach, między innymi przeciwko reformie sądów czy wypowiedzeniu przez rząd Prawa i Sprawiedliwości konwencji antyprzemocowej. To wtedy doszło do incydentu, który swój finał znalazł w sądzie.

Zobacz: Maciej Maleńczuk grozi: "NIENAWIDZĘ PiS-u, nienawidzę wszystkiego, co robią. Myślę o emigracji!"

Jak się okazało emocje, które Maleńczuk pokazuje w wywiadach, kiedy poruszane są tematy polityczne, nie są udawane. Podczas jednego z protestów na Rynku Głównym w Krakowie po raz kolejny puściły mu nerwy i zaatakował jednego z protestujących.

Była sobota, godzina 13, po Rynku spacerowały kobiety z małymi dziećmi, wszyscy odwracali głowy od tak obrzydliwych obrazów prezentowanych publicznie. Wzburzyły mnie te plakaty, postanowiłem zainterweniować - relacjonował przed sądem. Nie zwracałem się bezpośrednio do Łukasza Koniecznego, o ile sobie przypominam, nie używałem wulgaryzmów.

Do interakcji między oskarżonym Maleńczukiem a poszkodowanym Łukaszem Koniecznym według wyjaśnień artysty doszło podczas próby zorientowania się co ta demonstracja ma wspólnego z wydarzeniami w Sejmie. Poszkodowany miał mu odpowiedzieć "spie*dalaj ch*ju", na co Maleńczuk zareagował wyrwaniem transparentu.

Zupełnie inaczej wygląda relacja wolontariusza Fundacji Pro-Prawo do Życia Łukasza Koniecznego, który napisał na stronie stopaborcji.pl:

Podczas pikiety zostałem zaatakowany przez Macieja Maleńczuka. Początkowo krzyczał na mnie i innych wolontariuszy, następnie podszedł do mnie, wyrwał mi transparent i rzucił o ziemię. Mój protest rozwiązał uderzeniem mnie pięścią w lewą część żuchwy.

Sąd podczas pierwszej rozprawy przesłuchał dwóch świadków, ale ich zeznania nie były pomocne. Rozmijali się tak bardzo w istotnych szczegółach, że sędzia zaprosił obie strony na kolejną rozprawę w listopadzie.

Może Maciej Maleńczuk powinien nagrać jakąś piosenkę z Dodą? Mamy już tytuł: Pięścią w twarz.

Zobacz: Steczkowska o Dodzie: "Dostałam PIĘŚCIĄ W TWARZ!"

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (325)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 325
Odpowiedz
0 16
zgłoś
PoŻylakach.pl 12.09.2017 21:37
Po żylakach w 31dni wejdź na----->PoŻylakach.pl
Odpowiedz
157 106
zgłoś
gość 12.09.2017 21:38
popieram malenczuka
Odpowiedz
318 165
zgłoś
gość 12.09.2017 21:39
dobrze zrobil, !!
Odpowiedz
140 94
zgłoś
Gość 12.09.2017 21:39
😂😂😂Kiedyś to nie lubiłam, uważałam to za starego oblecha. Ale teraz zmieniam coraz bardziej zdanie, a właściwie uzupełniał i nowe epitety: jest też wyrazisty, szczery i zaj ebisty 😃
Odpowiedz
146 88
zgłoś
Gość 12.09.2017 21:40
Ja się Maćkowi nie dziwię
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 325