Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak deklaruje: "Unieważnię małżeństwo! Jestem gotowa na długą walkę z Darkiem"

108
Podziel się

"Rozważam to na serio. Mam podłoże do tego, by unieważnić przed Bogiem moje małżeństwo" - zapowiada. Który z powodów wybierze?

Górniak deklaruje: "Unieważnię małżeństwo! Jestem gotowa na długą walkę z Darkiem"
bDnaazhN

Edyta Górniak siedem lat temu rozwiodła się z Dariuszem K. Jej mama narzekała wtedy, że już nigdy nie znajdzie równie dobrego mężczyzny jak on i wraz z przyrodnią siostrą piosenkarki deklarowała wtedy gotowość zeznawania na korzyść zięcia w procesie rozwodowym: Matka chce zeznawać przeciwko Górniak!

Kiedy jednak trzy lata temu Dariusz, pędząc swoim luksusowym BMW po ulicach Ursynowa, zabił przechodzącą po pasach kobietę, znajdując się pod wpływem narkotyków, mama Edyty zmieniła zdanie na jego temat.

Obecnie wspiera córkę w bataliach sądowych z byłym mężem i teściami o zabezpieczenie kontaktów z 13-letnim Allanem.

bDnaazhP

Edyta do tej pory nie zdecydowała się bowiem pozbawić Dariusza praw rodzicielskich, chociaż prawnicy tłumaczyli jej, że mogłoby to znacznie ułatwić życie jej i synowi. Teraz pewnie trochę tego żałuje.

Zwłaszcza odkąd były mąż, który na trzy lata zapomniał w ogóle o tym, że ma syna, nagle zaczął zabiegać sądownie o kontakt z chłopakiem. Nie jest tajemnicą, że planuje wykorzystać Allana w walce o wyrok w zawieszeniu: Dariusz K. cynicznie WYKORZYSTA SYNA? Chce zabezpieczyć kontakty z Allanem, żeby krócej siedzieć w więzieniu...

Na razie Górniak postanowiła przynajmniej wymazać z życiorysu i ksiąg kościelnych swój ślub z Darkiem, tak jakby się nigdy nie odbył. Jak zapowiada w Fakcie, zdecydowała się wystąpić do Sądu Metropolitalnego o orzeczenie nieważności zawartego z Darkiem małżeństwa.

Wiem, że jest to trudny proces. Rozważam to na serio. Mam podłoże do tego, by unieważnić przed Bogiem moje małżeństwo. Nawet jeśli już miałabym nigdy nie brać ślubu, to chcę je unieważnić - tłumaczy w tabloidzie. Zasięgnęłam już porad i jestem gotowa na długą walkę z Darkiem. Powoli się do tego przygotowuję, bo chcę mieć tę sprawę wyjaśnioną.

bDnaazhV

Dariusz z pewnością nie odniesie się do jej decyzji ze zrozumieniem. Już zresztą zapowiedział, że nie zamierza ułatwiać byłej żonie ułożenia sobie życia na nowo.

Jego zgoda jednak nie jest Edycie do niczego potrzebna. Przeglądając tytuły nieważności małżeństwa z pewnością musiała zauważyć, że do Darka pasuje więcej niż jeden. Przypomnijmy pełną listę:

- wystarczający brak używania rozumu - habitualny (niedorozwój lub uszkodzenie mózgu) lub aktualny (odurzenie lub zamroczenie);

- poważny brak rozeznania oceniającego co do istotnych praw i obowiązków psychicznych (zaburzenia osobowości, choroby psychiczne; niedojrzałość);

bDnaazhW

- niezdolność natury psychicznej do podjęcia i wypełnienia obowiązków małżeńskich;

- brak minimalnej wiedzy na temat małżeństwa;

- błąd co do osoby - błąd co do tożsamości fizycznej lub przymiotu rozciągniętego na osobę;

- błąd co do przymiotu osoby - bezpośrednio i zasadniczo zamierzonego przez zgodę;

bDnaazhX

- podstępne wprowadzenie w błąd co do zasadniczego przymiotu osoby;

- przymus i ciężka bojaźń - gdy nie można się od niej uwolnić jak tylko przez zawarcie małżeństwa

Jak myślicie, na który powód powoła się Edyta?

bDnaazhY

**Syn chce pogodzić Górniak z Williamem. Allan nie próżnuje

**

bDnaaziq
KOMENTARZE
(108)
gość
3 lata temu
Darus przypal, Edytka moze powolac sie na pelna liste
Gość
3 lata temu
Obstawiam zamroczenie
Kasia
3 lata temu
Unieważnić przed Bogiem...do cholery jak nie unieważni to co, po śmierci Bóg każe im dalej żyć wiecznie jako mąż i żona? Księżą anulują małżeństwo a Bóg stwierdzi: Nie no spoko, to unieważniam przysięgę bo Darek robił slalom nosem...Ludzie mają strasznie ograniczone umysły i wydaje im się, że sprawy Boskie są w podobnym wymiarze jak ziemskie
bDnaazir
gość
3 lata temu
Dobrze przynajmniej tabloidy beda mialy o czym pisac
gość
3 lata temu
Masakra. On wygląda jak jakiś gremlin...
Najnowsze komentarze (108)
gość
3 lata temu
Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam - 8 kilo. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally
gość
3 lata temu
Pisze o Bogu, wierze, a gdzie podstawowa znajomość zasad moralnych?...jak przebaczenie,empatia... Dzięki małżeństwu i Darkowi urodzila syna, uwolniła się od szantażystów, powróciła na scene,zasmakowała zycia w ciepłej , serdecznej atmosferze rodziny Darka..Teraz , nawet jako była zona (taka uduchowiona) powinna go wesprzeć!Przeciez maja wspólnego syna..Jaki przykład mu daje wylewając pomyje na ojca dziecka, dziadków, uniemozliwijac jakiekolwiek kontakty z dziadkami?
gość
3 lata temu
W moim mniemaniu nie istnieje cos takiego jak uniewaznienie ślubu przed Bogiem ?Co to do cholery za zabawa ? Jak coś przysiegasz BOGU to żeby skały srały dotrzymujesz.
gość
3 lata temu
Myślę, że małżeństwo było nie skonsumowane. Unieważnienie dostanie na bank.
Gośćiu
3 lata temu
no ale p.o. co? czy ona nie potrafi poprostu odpuscic?zostawic ..
gość
3 lata temu
on wykorzystał moment jak miała depresje ,nie podejmuje sie wtedy decyzji tak waznych ,to jest prawdziwa podstawa ,
gość
3 lata temu
Podobne zachowania i zyciorys do Violetty Villas. Przykre, ale skonczy tak jak ona.
gość
3 lata temu
Edzia g****a jak zwykle. Wiliam wiedział, co robi uciekając przed tą toksyczną babą.
bDnaazij
Anioł stróż
3 lata temu
serio, zawracanie Bogu "głowy" takimi głupotami to straszna wiocha. Może stracić cierpliwość.
gość
3 lata temu
Wydmuszka
gość
3 lata temu
Edzia... uniewaznic malzenstwo przed Bogiem??? takie masz pojecie.. pewnie kazdego kochanka tez przed Bogiem bedziesz usprawiedliwiac jako, ze nalezy Ci sie jak psu zupa co? Przed Bogiem do konca zycie bedziesz zona Krupy, chocbys sie pienila i slinila i miotala bez przerwy! T**a egzaltowana rusalko!!!
Gość
3 lata temu
Zawsze mnie interesował jej fenomen, polskiej diwy, kto jej ten tytuł nadal? Kto wymieni mi chociaż pięć jej hitów, bo jakoś nie mogę się nawet dwóch doszukać, jakie?ktos wie?
gość
3 lata temu
Najpierw Darka chwaliła jaki to wspaniały mąż , jak wspaniale gotuje spasła się przy nim jak ś****a, brzuchol miała jak balon a potem wylała na niego pomyje. Ona jest po prostu nie stała w uczuciach.
Gość
3 lata temu
Edytko cofnij się do szkoły, której nie masz! brak wykształcenia niestety widać :)!
...
Następna strona
bDnaaziL