Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Magdy Żuk: "Znowu robią z niej wariatkę. NIE LECZYŁA SIĘ PSYCHIATRYCZNIE!"

292
Podziel się

"Brak słów. Jesteśmy oburzeni, ale też pewni tego, że Magda nie cierpiała na takie choroby!"

Siostra Magdy Żuk: "Znowu robią z niej wariatkę. NIE LECZYŁA SIĘ PSYCHIATRYCZNIE!"
bEhdtXxN

W środę Super Express upublicznił przecieki, podobno wiarygodne, z sekcji zwłok Magdaleny Żuk, dokonanej przez dwie niezależne ekipy biegłych w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu oraz krakowskim Instytucie Ekspertyz Sądowych im. profesora Jana Sehna. Wycinki do sekcji zostały pobrane przez polskie ekipy jeszcze w Egipcie, krótko po śmierci kobiety.

Wynika z nich, że do śmierci 27-letniej Polski, która samotnie wybrała się na weekend majowy do egipskiego kurortu Marsa Alam, nikt się nie przyczynił, zaś jej skok z okna szpitala w Port Ghalib była najprawdopodobniej wynikiem nasilonej depresji.

Na ciele Polki nie znaleziono śladów przemocy, wykluczono także gwałt, przy którym w toku śledztwa upierał się Krzysztof Rutkowski. Odnaleziono za to ślady leków, podawanych pacjentom cierpiących na psychozy, schizofrenię oraz depresję.

bEhdtXxP

Chodzi o jeden z tak zwanych leków przeciwpsychotycznych, substancję stosowaną przy leczeniu psychoz, schizofrenii, ale czasem również w przypadku depresji - ujawniła anonimowo osoba, uczestnicząca w śledztwie. Materiał biologiczny, pobrany z ciała kobiety nie wskazuje na to, by padła ofiarą gwałtu. Potwierdziły to dwa zespoły polskich biegłych.

Rodzina Magdaleny Żuk, która od początku zapewniała, że kobieta nigdy nie miała problemów psychicznych, ani nie leczyła się psychiatrycznie, podtrzymuje swoją opinię w tej sprawie.

Znowu robią z naszej Madzi wariatkę! A ona była zdrowa, nie leczyła się psychiatrycznie - zapewnia Anna Cieślińska, siostra Magdy. Brak słów. Jesteśmy oburzeni, ale też pewni tego, że Magda nie cierpiała na takie choroby!

bEhdtXxV

Niestety, kłopot w tym, że leki, których ślady wykryto w krwi Magdaleny Żuk, są sprzedawane na receptę, wystawioną przez lekarza psychiatrę. Wszystko wskazuje więc na to, że 27-latka musiała na jakimś etapie swojego życia konsultować się z lekarzem takiej specjalizacji i uzyskać od niego receptę.

bEhdtXxW
bEhdtXyq
KOMENTARZE
(292)
yogi
4 lata temu
Może nikomu się nie przyznała? U mnie w domu nikt nie wie, że leczę się u psychiatry na nerwicę...
Gość
4 lata temu
W szpitalu jej dali te leki!!!
Gość
4 lata temu
Byla dorosla osoba, miala prawo nie mowic ze np. Leczy sie. W sumie teraz i tak sie nie dowiemy , bo rownie dobrze mogli ha czyms naszprycowac.
bEhdtXyr
Gość
4 lata temu
Niestety czesto nie mamy pojecia o problemach naszych bliskich...
gość
4 lata temu
moj kolega w holandii najadł się "dropów" tez sie zachowywal jak ona pytał co mu zrobilismy zadzwonil po policje ze go przetrzymujemy w domu a jak przyjechala karetka to w czasie jazdy wyskoczył z niej!! naćpana była czuła się jak królowa swiata
Najnowsze komentarze (292)
Magdalena
3 lata temu
nigdy nie komentowałam tej sprawy, pojechałyśmy z koleżanka na wczasy do turcji przez biuro podróży .. pierwszego dnia kiedy weszłyśmy so hotelu recepcjoniści obserwowali nas kiedy na drugi dzien karta do naszych drzwi nie działała musiałyśmy zejść i prosić ich zeby to naprawili. na drugi dzien znow ten sam żart karta pokojowa nie działała . rozbawieni sytuacja odblokowali nam wejście .o godzinie 12:00 pm do naszego pokoju dzwonił telefon co sie okazało to wlasnie ci dwaj recepcjoniści pytając sie czy chcemy wyjsc z nimi bo maja samochód duzo miejsc do zwiedzenia .stanowczo odmówiłam na drugi dzien kompletnie ich ignorując!!!!! kazdy z tych pracowników tamtego hotelu etc fotograf , recepcjoniści próbowali namawiać kobiety do wyjścia z nimi poza hotel . nie rozumiem kobiet ktore sie zgadzają na takie cos kiedy nie znają ludzi kraju i miejsca . animatorzy i reszta hotelu bez żadnego zarzutu ale reszta obsługi barmani i recepcjoniści dostają białej goraczki kiedy kobiety sa same na choryzoncie . uważajcie na siebie i myślcie !!!! nie wiadomo jak sie moze skończyć . potem możliwe ze powstają historie o psychiatrze, chorobach psychicznych i narkotykach aby nikt nie wiedział co sie tam dzieje .
gość
4 lata temu
NO REDAKTORZY PUDLA ILE WAM ZAPŁACONO ZA TEN ARTYKUŁ...zastanawiam się czy wy jesteście tacy chciwi ( wstyd, robicie dobrą robotę dla handlarzy ludźmi ), czy serio tacy bezdennie g***i... A faszerowanie kobiet środkami odurzającymi to normalna cześć tego procederu....
gość
4 lata temu
Przypomę jeszcze, że Madzia Żuk żyła w drodze do drugiego szpitala ...i wydaje mi się, że ją na koniec ( z wielkiej bezsilności wobec wielkiej chęci życia tej kobiety) uduszono.
MIJA
4 lata temu
Takie kontrowersyjne wydarzenia z wieloma niewyjaśnionymi wątkami i tajemnicami lubią powracać się po kilku latach, jestem przekonana że kiedyś ktoś poczuje pragnienie rozwiązania tajemnicy tej historii nie zważając na efekty uboczne. Nasi wielcy obrońcy, którzy zapewne mają w rękach szczotki i szufelki nie mogą spać spokojnie, nadejdzie taki czas, że będą musieli zjeść piach nie popijając niczym. Pozostaję w przekonaniu, że dowiemy się prawdy.
mija
4 lata temu
Na filmie w rozmowie z Jej chłopakiem zachowuje się nadzwyczaj spokojnie sensownie i rozważnie przekazuje nam informację chcąc ratować Swoje życie, gestami pokazuje właściwie wszystko, że nie ma telefonu że się boi o swoje że jest bezbronna nawet nie wie do końca czy pomorze Jej chłopak. Gdzie tam widać chorobę psychiczną !!!
MIJA
4 lata temu
To proste wypłukali z Niech wszystko zaraz po śmierci potem podali do krwi coś na uspokojenie aby to właśnie zostało wykryte. Przypomnijmy sobie słowa Magdy - oni tu wszystko robią , mają sztuczki i teraz jeszcze ten filmik ze szpitala na którym widać jak mężczyzna odwraca się się aby zobaczyć kamerę i wyciąga coś z kieszeni i pryska na twarz zaraz po tym Magda ucieka w stronę okna. Wiedziała że chcą Ją tam zabić i uciekała gdziem się da.
gość
4 lata temu
prawa jest oczywista, została sprzedana, zalążków należny szukać w Polsce. Niestety. PUDEL dlaczego nie napiszesz co w trakcie nagrania gadał rezydent po arabsku. Mam jednego co zna arabski w rodzinie ( kuzynka wyszła za mąż, mieszkają w Polsce ), on mi przetłumaczył; potem widziałam że TVN czy Polsat też wynajęli tłumacza - wiec pewnie znajdziecie w necie. Ten ARAB gada o penisie, umawia się z jakimś wielmożnym panem, MÓWI ZE IMPREZA NIE BĘDZIE KOMPLETNA bo l***ę pogięło.......dowody na tacy....
Gość
4 lata temu
Wykryli duża dawkę tych leków w ciele,więc ile musiałaby dostać tych leków w czasie pobytu w tym szpitalu gdzie była dość krótko......Specjaliści powinni to wiedzieć czy są to leki które mogły być podane tylko w szpitalu czy też brała te leki wcześniej. ...
bEhdtXyj
gość
4 lata temu
mogli jej przecież dosypać te leki w hotelu
pramedyk
4 lata temu
Recepty są komputerowo rejestrowane i przypisywane konkretnym lekarzom co wymusiło lobby farmaceutyczne aby śledzić który lekarz wypisuje ich najwięcej aby go wynagrodzić wczasami na malediwach lub premią lub innym gratisem
gość
4 lata temu
Mogli nie wiedzieć,z majowych wypowiedzi rodziny wynika że nie mieli zbyt częstego kontaktu
MIJA
4 lata temu
Szkoda , że Lampart zostawił tą sprawę jestem przekonana , ze dzisiaj znalibyśmy prawdę.
MIJA
4 lata temu
to są jakieś żarty ? zaczynam się bać, nasz kraj robi się niebezpieczny za chwilę zaczną tu szperać i porywać ładne dziewczyny bo nasz kraj nie potrafi obronić obywateli !!! skandal !!! gdzie nagranie z lotniska dowodzące, że magda nie była w stanie wsiąść do samolotu !!!!! gdzie wywiad z osobą , która o tym zadecydowała ??? moment w którym zabroniono jej powrotu do kraju jest przyczyną dalszych zdarzeń kto zabronił magdzie wrócić do kraju i dlaczego !!!
gość
4 lata temu
co z tymi mężczyznami co z nią lecieli i ją pilnowali??
...
Następna strona
bEhdtXyL