Justin Trudeau na Halloween został... Supermanem! (ZDJĘCIA)

Premier Kanady przebrał się za Clarka Kenta, a jego syn - za postać z "Psiego Patrolu".

Obraz

Wygląda na to, że zwyczaj przebierania się na Halloween przyjął się i w Polsce, dokąd dotarł "tylnymi drzwiami", głównie za sprawą lubiących imprezy celebrytów. Od lat to głównie oni wymyślają przebrania, którymi chcą doścignąć kolegów zza oceanu.

Niestety, raczej żaden rodzimy polityk nie zdobędzie się na to, co zrobił Justin Trudeau. Premier Kanady też obchodził Halloween, które postanowił świętować w stroju... Clarka Kenta, czyli Supermana. Polityk uczestniczył w małej imprezie w Ottawie, w której udział wzięły także jego dzieci. Syn Trudeau, Hadrien, przebrał się za postać z Psiego Patrolu, kanadyjskiej animacji dla najmłodszych.

Zobaczcie, jak wyglądał premier Kanady. Myślicie, że którykolwiek polityk w Polsce byłby w stanie skopiować jego pomysł?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Halejcio gotowa na Halloween: "Makijaż robi całą robotę"

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą