Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ziemiec tłumaczy się ze szkolenia dziennikarzy TVP: "Ja tylko wykonuje polecenia szefostwa"

181
Podziel się

Nie trudno w to uwierzyć. Od czasu wprowadzenia "dobrej zmiany" wszyscy tylko wykonują polecenia "szefostwa"...

Ziemiec tłumaczy się ze szkolenia dziennikarzy TVP: "Ja tylko wykonuje polecenia szefostwa"
bEgjPGdh

Od czasu wprowadzenia "dobrej zmiany" i przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, ludzie coraz częściej wychodzą na ulice. Proponowane innowacje są w gruncie rzeczy smutnym i bolesnym powrotem do średniowiecza, szczególnie jeśli chodzi o prawo kobiet do decydowania o sobie i reformę sądownictwa, którą protestami udało się powstrzymać, choć nie wiadomo na jak długo.

Prezesura mianowanego przez PiS Jacka Kurskiego w Telewizji Polskiej też przynosi same szkody, zarówno kasie TVP jak i wizerunkowi partii rządzącej. Próżno szukać sensownych wyjaśnień, dlaczego pomimo braku kompetencji wciąż nie został zwolniony. Trudno też uwierzyć w to, że zapomogą ze skarbu państwa w wysokości 800 milionów zarządza człowiek kompletnie pozbawiony wyobraźni. Kurski zamiast inwestować w nowe formaty lub starać się o zatrudnienie gwiazd, które przyciągną widzów przed telewizory, postanowił kolejny raz postawić na szerzenie propagandy rodem z PRL.

Telewizja Agencji Informacyjnej, której podlegają wszystkie programy informacyjne w TVP oraz TVP Info zamierza przeszkolić z "właściwego" przekazywania informacji na antenie Telewizji Polskiej. W tym celu szef Agencji, Klaudiusz Pobudzin poprosił jednego z dziennikarzy, który opanował sztukę zakłamywania rzeczywistości do perfekcji, aby nauczył tego swoich kolegów.

bEgjPGdj

Portal Wirtualna Polska poprosił prezentera, Krzysztofa Ziemca o komentarz w tej sprawie, ten jednak oznajmił, że to nie jego należy pytać o szczegóły:

Na razie nie chce komentować całej sprawy, ponieważ zajęcia jeszcze się nie odbyły. Ja nic nie wiem. Ja tylko wykonuje polecenia szefostwa. To ich trzeba pytać o szczegóły dotyczące szkoleń

Zgodnie ze wskazówkami Ziemca, dziennikarze Wirtualnej Polski postanowili poszukać odpowiedzi u źródła. Klaudiusz Pobudzin jednak komentarza odmówił, ponieważ "akurat ma urodziny".

bEgjPGdp
bEgjPGdq

**Komorowska, Rzepliński, Ziemiec o święcie 1 listopada. "To radosny dzień"

bEgjPGdr

**

bEgjPGdK
KOMENTARZE
(181)
gość
4 lata temu
Już w historii byli tacy co "tylko wykonywali polecenia".
gość
4 lata temu
Tłumaczenie takie, jak hitlerowskich bandziorów w procesie norymberskim.
gość
4 lata temu
Mój znajomy mawiał: "Sumienie czyste bo nieużywane...".
bEgjPGdL
Gość
4 lata temu
Ci którzy mordowali w Katyniu też wykonywali polecenia szefów
gość
4 lata temu
Ziemiec jestes nikim.
Najnowsze komentarze (181)
gość
4 lata temu
szkoda straciłeś wiele w oczach polaków za to ze to robisz byłeś dobry dostałbyś prace w każdej innej stacji
gość
4 lata temu
Jak mozna tak sie szmacić
gość
4 lata temu
Co mnie to q.... obchodzi niech se szkoli kogo chce narka ludziska
gość
4 lata temu
W Norymberdze też sie tak tłumaczono
gość
4 lata temu
Honor i szacunek dla siebie w dzisiejszej Katolickiej Polsce zszedł na psy. Kazdego mozna kupić za pieniadze i za pieniadze tak jak za komuny pisze sie donosy do Skarbówek i do Policji.Przoduja w tym wyznawcy polskiej religii
gość
4 lata temu
No jak "dojna zmiana" daje miernym ale wiernym po 40-80tyś zł/mieś za "wykonywanie poleceń" to dlatego się okazuje że tylu "wiernych" mają.
gość
4 lata temu
A wszyscy polacy tak jemu wspólczuli po poparzeniu, mysleli ze taki ludzki i dobry człowiek a to zwykły lizus i sprzedawczyk za niemałe "srebrniki".
gość
4 lata temu
Znamy to z epoki PRL-u. To oznacza ze on i jemu podobni nie maja własnych mózgow do myslenia. W procesie norymberskim tez tak sie tłumaczyli. Na procesie "bandy czworga" po upadku Mao tse tez. Najlepiej sprawe załatwili rumuni z Caucescu.
bEgjPGdD
Lawyer
4 lata temu
Moj pies ma wiecej godnosci, niz niektorzy ludzie. Siad, mow, szczekaj, liż, lezeć, siad, szczekaj, waruj, liż ręke, Posluszny kundel. Do budy!!!!!
gość
4 lata temu
Ja tylko wykonywałam rozkaz....naziści tak mówili i to mi właśnie przypomina tę wypowiedź
gość
4 lata temu
kolejny mega d**ek
gość
4 lata temu
Gardzę nim
gość
4 lata temu
Ziemiec jesteś nikim.
gość
4 lata temu
ziemiec jestes juz dnem poszłes na dno ty i ta dobra zmiana jak mozesz patrzec w lóstro
...
Następna strona
bEgjPGef