Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: Dariusz K. nadal nie stawił się w więzieniu!

110
Podziel się

Były mąż Edyty Górniak złożył wniosek o odroczenie wyroku... Kiedykolwiek trafi za kratki?

TYLKO U NAS: Dariusz K. nadal nie stawił się w więzieniu!
bDnKqFKd

To, co obecnie dzieje się z Dariuszem K. śmiało można nazwać kpiną z wymiaru sprawiedliwości. Były mąż Edyty Górniak zabił pod wpływem narkotyków kobietę na pasach, ale tak udało mu się poprowadzić własną sprawą, że od lipca 2014 roku siedział za kartkami tylko dwa lata i cztery miesiące. To zresztą i tak był areszt, nie całkowite pozbawienie wolności - jeśli kiedykolwiek Darek trafi do więzienia, to tylko na trzy lata i osiem miesięcy, bo tyle brakuje mu do pełni zasądzonej odsiadki.

W to należy raczej wątpić, bo jego aktualną linią obrony jest domniemana choroba psychiczna, którą nabawił się w trakcie rozwodu z Edytą. Czytając kolejne rewelacje na temat Darka, należy mieć wątpliwość, kto jest tak naprawdę chory: on czy "skazujący" go sędziowie.

bDnKqFKf

Udało nam się dotrzeć do informacji, z których wynika, że choroba psychiczna Darka najwidoczniej postępuje coraz mocniej. Sąd Okręgowy w Warszawie potwierdził, że skazany "nie rozpoczął wykonywania kary pozbawienia wolności", bo wcześniej złożył wniosek o jej odroczenie. Posiedzenie w tej sprawie dobędzie się 28 listopada.

Może najwyższy czas, by o Darku przypomniał sobie minister sprawiedliwości? Jeszcze cztery miesiące temu zapewniał, że narkocelebryta nie uniknie kary: Zbigniew Ziobro o Dariuszu K.: "JEGO MIEJSCE JEST W WIĘZIENIU"

bDnKqFKl

**#gwiazdy: Górniak waha się nad wydaniem książki. Kogo dotknie jej autobiografia?

**

bDnKqFKm
bDnKqFKG
KOMENTARZE
(110)
gość
3 lata temu
nóz mi sie w kieszeni otwiera jak to czytam
Gość
3 lata temu
Niech się PiS weźmie za tego c***a!
gość
3 lata temu
Biedna Edyta, teraz każde zero wyciera sobie nią pysk jakby to ona ćpała...,
bDnKqFKH
Gość
3 lata temu
Kokainista pan Dariusz widać ćpał z tuzami skoro ciążące na nim zarzuty nadal pozwalają mu chodzić na wolności , pomimo smierci kobiety z użyciem pojazdu którego kierowca był Dariuszu No nic . W notesie Cezarego p on tez figuruje i to na jednym z mocniejszych miejsc ?
gość
3 lata temu
Przecież już odsiedział wyrok. Wsypał cezarego p. i 200 celebritów
Najnowsze komentarze (110)
gość
3 lata temu
ciekawe i już adwokaciny wydoiły od niego kasy? morderca żyje jak pączek w maśle, a ci się wyją jak w ukropie,Wraz z sądami powinni się tez wziąć za tych pasożytów społecznych prawników.
Gość
3 lata temu
Ćpun, celebryta od siedmiu boleści, żałosny człowiek, totalne dno i zero moralne. Zabił bezbronną kobietę, czyjąś matkę, babcię, żonę, i przez te wszystkie lata udaje chorobę psychiczną. Jakim dnem trzeba być żeby tak żyć jak to zero? Oczywiście do tego mamy "prawo" dla równych i rowniejszych. Ten śmieć powinien gnić w więzieniu do końca życia za umyślne pozbawienie życia Boguwinnej kobiecie.
Gość
3 lata temu
SKANDAL ! NATYCHMIAST Z TYM ZABÓJCĄ ZA KRATY
gość
3 lata temu
boże, jakie i z kim on ma układy że może zabijać , ćpać i używać wolności. jakie w naszym Kraju jest prawo- chyba nie jednakowe dla wszystkich obywateli.Jakie to smutne.
Gość
3 lata temu
To czemu nie zamkną go w szpitalu psychiatrycznym?
gość
3 lata temu
przeciez obroncy takich szumowin cpaja z sedziami i wyroki zapadaja na cpunskich imprezach
Gość
3 lata temu
Jak policja nie może go doprowadzić to wysłać brygadę antyterorystyczną.
Gość
3 lata temu
"Odroczenie wyroku"? Radzę podszlifować rzetelność przekazu...
bDnKqFKz
Kris
3 lata temu
jaki "wymiar sprawiedliwości", takie wyroki. Te ćwoki każdym swoim wyrokiem utwierdzają ludzi w przekonaniu, że jedyną opcją jest wyrzucenie ich na zbity pysk....
gość
3 lata temu
Pozostaje nadzieja, że go przejedzie jakiś naćpany kierowca. Na śmierć...
set
3 lata temu
morderca na wolności , wystarczy być celebrytą , mieć kasę i być narkomanem ....MOŻNA BEZKARNIE ZABIJAĆ .....PO PROSTU ROWNI I ROWNIEJSI !!!!!
Gość
3 lata temu
Ten kto to pisze nie wie o tym, że areszt jest gorsza sprawa od zakładu karnego.
gość
3 lata temu
To zbydlecone chamidlo wykorzystywalo Edyte Gorniak. Dobrze ze sie z nim rozstala..
gość
3 lata temu
a czemu on nie siedzi za kratami
...
Następna strona
bDnKqFLb