Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: W batonach Lewandowskiej są MOLE SPOŻYWCZE?! "To prowokacja mająca zaszkodzić marce Foods by Ann"

Podziel się

"Po otwarciu opakowania zauważyłam biały nalot na batonie, jakby pleśń. Po otwarciu całego opakowania moim oczom ukazała się biała larwa o długości ok. 1cm pełzająca po batonie"... Autorka posta oznaczyła w nim również Chodakowską.

TYLKO U NAS: W batonach Lewandowskiej są MOLE SPOŻYWCZE?! "To prowokacja mająca zaszkodzić marce Foods by Ann"
bCzVqVWt

Anna Lewandowska konsekwentnie rozwija swoją markę, w skład której wchodzą już nie tylko plany żywieniowe, płyty z treningami czy zdrowa żywność, ale i bycie coachem. Co prawda nie wychodzi jej to najlepiej, ale się nie zniechęca - szczególnie, że wraz z Robertem mają przecież w planach stworzenie wspólnych biznesów, tym razem pod nazwą "Lewandowscy". Zobacz: Lewandowska chce otworzyć trzecią firmę: "Czas na markę "Lewandowscy"! Ciężko zapracowaliśmy na to, co mamy"

Kwestię zdrowych produktów żywieniowych w swoim planie biznesowym początkowo zaniedbała trochę Ewa Chodakowska, która po sukcesie Lewandowskiej szybko naprawiła swój błąd. Oczywiście Ania i Ewa oficjalnie wspierają się i wcale ze sobą nie konkurują, nieoficjalnie jednak sprawy wyglądają chyba jednak nieco inaczej. Zobacz: Chodakowska kłóci się z Wellman, Lewandowską, Internetem i resztą świata. Tylko po co?

Dziś otrzymaliśmy wiadomość, w której osoba, która kupiła batonika Lewandowskiej skarży się na... znajdujące się ponoć w nich larwy.

bCzVqVWv

Chciałabym podzielić się z Wami odkryciem w batonie Energy Bar wyprodukowanym przez Foods by Ann Anny Lewandowskiej. Po otwarciu opakowania zauważyłam biały nalot na batonie, jakby pleśń. Po otwarciu całego opakowania moim oczom ukazała się biała larwa o długości ok. 1cm pełzająca po batonie. Była to prawdopodobnie larwa mola spożywczego - pisze autorka zdjęć. Baton był zdany do spożycia aż do 24-07-2018. Firma Foods by Ann, gdy podzieliłam się z nimi ta informacja gorąco mnie przeprosiła, a jako zadośćuczynienie doładowała moje konto na ich stronie kwotą 200zł. Poprosili też o odesłanie batona do badań.

Poprosiliśmy więc o komentarz samej zainteresowanej. Przedstawiciel firmy Foods By Ann w odpowiedzi na nasze pytanie stwierdził, że... jest to prowokacja.

Uważamy, że wiadomość przesłana do redakcji Pudelka jest prowokacją mającą na celu zaszkodzenie wizerunkowi marki Foods by Ann - czytamy w mailu od Pawła Ciuraja z Foods By Ann. Chcemy zapewnić, że dokładamy wszelkiej staranności, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Dokonujemy zakupów surowców z potwierdzonych źródeł dostaw od certyfikowanych producentów. W zakładzie produkcyjnym stosowane są systemy bezpieczeństwa żywności HACCP oraz BRC, więc wszelkie zasady higieny są przez nas przestrzegane. Zakład produkcyjny przechodzi również regularne audyty sieci handlowych. Dodatkowo w załączniku zamieszczam post osoby, która prawdopodobnie złożyła donos. Są tam widoczne te same zdjęcia. Post jest w jasny sposób nakierunkowany.

Faktycznie, we wspomnianym poście oznaczone są zarówno Lewandowska, jak i jej największa, nie tylko batonowa, konkurentka, Ewa Chodakowska.

bCzVqVWB

Resztę pozostawiamy Waszej ocenie.

bCzVqVWC

**Lewandowska oblegana przez tłum fanów pod TVN-em (WIDEO)

bCzVqVWD

**

bCzVqVWW
bCzVqVXr