Trwa ładowanie...

Andrzej Duda udziela Wietnamczykom 250 milionów euro pożyczki... (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Towarzyszyła mu różowa Agata. Godnie reprezentują Polskę?

1
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
0
0

Widać, że Andrzej Duda w podróżach dyplomatycznych ceni sobie raczej niepopularne kierunki i kontynenty: w maju odwiedził między innymi Etiopię, gdzie zwiedzał fabrykę maszyn rolniczych.

Tym razem para prezydencka poleciała do Hanoi na spotkanie z wietnamskim prezydentem Tran Dai Quangiem, premierem Nguyen Xuan Phucem i sekretarzem generalnym Komunistycznej Partii Wietnamu Nguyen Phu Trongiem. Celem wizyty Dudów w Wietnamie jest zacieśnianie polsko-wietnamskich więzi gospodarczych. Podpisano także ramową umowę o współpracy finansowej pomiędzy rządem RP a rządem Socjalistycznej Republiki Wietnamu. Na mocy tej umowy Polska zgodziła się udzielić Wietnamowi 250 mln euro pożyczki, która ma zostać przeznaczona na zakup produktów wskazanych przez stronę wietnamską u polskich producentów.

Wietnamski rynek i władze są otwarte na polskie towary i inwestycje - powiedział Andrzej Duda.

Pierwszego dnia wizyty prezydent udał się z żoną na spotkanie z wietnamskimi absolwentami polskich uczelni oraz z przedstawicielami Towarzystwa Przyjaźni Wietnamsko-Polskiej. Andrzej ubrany był w klasyczny czarny garnitur, Agata zaś postawiła na tweedowy zestaw w różowym kolorze. Małżeństwo uśmiechało się promiennie i machało do tłumów.

Pobyt pary prezydenckiej w Wietnamie ma potrwać do 30 listopada.

Sądzicie, że godnie nas reprezentują?

2
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
3
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
4
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
5
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
6
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
7
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
8
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
9
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
10
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
11
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
12
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
13
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
14
 / 14
Para prezydencka z wizytą w Wietnamie
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

17-letni syn Angeliny Jolie i Brada Pitta maszeruje na trening. Podobny do sławnych rodziców? (FOTO)

Knox Jolie-Pitt znów znalazł się pod ostrzałem paparazzi. 17-letni syn jednej z najsłynniejszych hollywoodzkich par został "przyłapany" na ulicach Los Angeles, gdy zmierzał na trening.
9.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji Michała Szpaka. Ikona stylu czy ofiara mody? (ZDJĘCIA)

O stylu Michała Szpaka można powiedzieć wiele, nie można mu jednak odmówić kreatywności i odwagi przy doborze strojów, których zdecydowanie brakuje jego kolegom po fachu. Zajrzyjcie do zestawienia najlepszych i najgorszych "looków" muzyka według Pudelka.
8.

Była gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera" i rozebrała się dla "Playboya". Tak dziś wygląda 48-letnia Monika Sewioło (ZDJĘCIA)

Jej wejście do świata show-biznesu oglądały miliony widzów. Choć miała potencjał na dłuższą karierę w mediach, Monika Sewioło szybko zniknęła z pierwszego planu. Co dziś robi jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek kultowego pierwszego sezonu "Big Brothera"?
7.

Gwiazdy o swoich największych KOMPLEKSACH: Marcelina Zawadzka i Joanna Koroniewska narzekały na swoje biusty, Justyna Steczkowska na nos (ZDJĘCIA)

Jedną z niepisanych zasad show-biznesu jest nienaganny wizerunek - zarówno w mediach społecznościowych, jak i podczas publicznych wystąpień. Mimo to coraz więcej gwiazd decyduje się mówić otwarcie o swoich kompleksach i pokazuje, że za idealnymi zdjęciami często kryją się zwykłe, ludzkie niepewności.
6.

Wystrojona Katarzyna Figura zadaje szyku na środku chodnika. Ikona mody? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Figura wybrała się do jednego z warszawskich butików. Jej wzrok przykuła niebieska torebka widniejąca na wystawie, lecz ostatecznie nie zdecydowała się na jej zakup. Zamiast niej aktorka zaszpanowała innymi dodatkami.
5.

Olga Bołądź kontynuuje eksplorowanie Chin w towarzystwie męża i syna. Słodziaki? (ZDJĘCIA)

Olga Bołądź pochwaliła się w mediach społecznościowych kolejną porcją fotek z wycieczki do Chin, gdzie wybrała się z ukochanym i nastoletnim synem. Aktorka zamieściła kilka zdjęć, do których zapozowała z mężem.
4.

Kim Kardashian DEBIUTUJE na Instagramie z Lewisem Hamiltonem, eksponując słynne silikony. Robi się coraz poważniej? (ZDJĘCIA)

Po kilku miesiącach spotykania się Kim Kardashian odważyła się na poważny krok i zamieściła pierwszą w historii fotkę z nowym ukochanym, Lewisem Hamiltonem. Co prawda nie widać twarzy kierowcy F1, zdradziły go jednak tatuaże.
3.

RZADKI WIDOK: Anna Wintour melduje się z 39-letnią córką na premierze sztuki na Broadwayu. Podobna do słynnej mamy? (ZDJĘCIA)

Anna Wintour zjawiła się w środę na premierze sztuki "The Fear Of 13" na Broadwayu. Na ściance towarzyszyła jej córka, 39-letnia Katherina. Panie postawiły na eleganckie stylizacje.
2.

Coraz szczuplejsza Demi Moore prezentuje ULTRAGŁADKIE LICO na premierze. Uwierzycie, że ma 63 lata? (ZDJĘCIA)

Demi Moore pojawiła się w czwartek na odbywającym się w Los Angeles pokazie serialu "Landman" ze swoim udziałem. 63-letnia aktorka zapozowała na ściance i wzięła udział w spotkaniu z mediami. Przy okazji zaprezentowała odmienioną sylwetkę i wygładzone (?) lico.
1.

Walka na dekolty w Operze Narodowej: Maja Ostaszewska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska... (ZDJĘCIA)

Piątkowa premiera w Operze Narodowej zwabiła garstkę znamienitych przedstawicieli kultury i mediów. Gwiazdy jak jeden mąż zdecydowały się na stonowane stylizacje. Kto tym razem zwyciężył w modowym wyścigu?