Daniel Olbrychski zapadł na zdrowiu. "Musi być pod kontrolą lekarzy"

188
Podziel się

Na szczęście 72-letni aktor może liczyć na wsparcie żony. "Nie ma bezpośredniego zagrożenia życia. Nad wszystkim czuwa Krystyna".

Daniel Olbrychski zapadł na zdrowiu. "Musi być pod kontrolą lekarzy"

Minione dwa lata okazały się trudne dla Daniela Olbrychskiego. Wiosną 2015 roku został zatrzymany przez patrol policji, gdy pijany jechał samochodem do stajni, by wytrzeźwieć jeżdżąc konno. Póżniej wraz z żoną narzekał w Dzień Dobry TVN, że do czego to doszło, by nie można było sobie nawet pojeździć po alkoholu.

Ponieważ odebrano mu prawo jazdy, rolę kierowcy męża musiała przejąć Krystyna Demska. Niestety, latem tego roku również ona została zatrzymana przez policję, bo wioząc Daniela na pogrzeb byłej żony, potrąciła kobietę na pasach. Na tym nie koniec nieszczęść. Rok temu zmarł wieloletni przyjaciel Olbrychskiego, Andrzej Wajda, zaś w marcu tego roku - brat aktora, Krzysztof.

W międzyczasie wybory w Polsce wygrało Prawo i Sprawiedliwość, co Daniel potraktował bardzo osobiście i za każdym razem podkreśla, jak bardzo go to boli, a syn aktora, Rafał O. nabrał nieprzyjemnego zwyczaju biegania po osiedlu z siekierą i nożem, udając Rambo i grożąc ludziom, że ich zabije.

Co gorsza, w wyniku tych wszystkich stresów, zdrowie aktora też się posypało. Regularnie odwiedza jedną z warszawskich klinik, gdzie przechodzi specjalistyczne badania.

Nie ma bezpośredniego zagrożenia życia, ale musi być pod stałą kontrolą lekarzy i brać leki - wyjaśnia z rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie znajomy aktora. Na szczęście nad wszystkim czuwa jego żona, Krysia. Wyszukuje najlepszych specjalistów, jeździ z Danielem na konsultacje, pilnuje terminów badań. Więcej wie o chorobie męża niż on sam.

_

_

KOMENTARZE
(188)
Gość
2 lata temu
Co to za afera z Gembarowskim ze przeprosiny na głownej ? Juz go chyba kiedys przepraszaliscie :>
Gość
2 lata temu
Nie mozemy oceniac go przez pryzmat syna. Kazdy rodzic by sie załamał. Zdrowia zycze i szybkiego powrotu na scene ;)
gość
2 lata temu
Zdrowia!
Gość
2 lata temu
Jest wybitnym aktorem i ja mu zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)
Gość
2 lata temu
Za duzo w polityke ingerowal!
Najnowsze komentarze (188)
Grazyna
2 lata temu
p Daniel swietny aktor i nic mu nie zepsuje opinii wiec nie szczujcie na niego kazdy z nas ma jakies slabosci.Duzo zdrowia p Danielu
Peter
2 lata temu
Zatruł się własnym jadem
Gość
2 lata temu
DAĆ MU GORZALY I KOBIET WYZDROWIEJE
Batnapajaca
2 lata temu
Aktorzy.
gość
2 lata temu
Fajki i alkohol zrobił swoje. Spotka się niedługo z Włodeckim
waw
2 lata temu
od dwóch lat skończył się dopływ gotówki za uprawianie wrogiej propagandy, no i okazało się że prawo obowiązuje wszystkich, nie tak jak twierdzi szanowna żona , że znanym wolno więcej ! otóż nie ! wolno tyle samo tylko musiał nastać Polski Rząd żeby to prawo obowiązywało !
gość
2 lata temu
Daniel Ty sobie nie rób z nas żartów ! my cie chcemy jeszcze długo oglądać ! Wracaj do zdrowia !!!
gość
2 lata temu
rany ale tepaki pracuja w Pudelku...
Gość
2 lata temu
Obrzydliwy czlek.pijak i bufan z przerosnietym ego
gość
2 lata temu
Ile taki ogier-arab może naskakać,pipka nie mydło nie wymydli się,a te środowisko pokazuje jak nic że tam nie ma reguł,jedno drugie gniecie i wychodzi trzecie i niech nie p******ą że są katolikami?!Rżną się jak myszy?!a kto im daje za darmochę tego kochają ,dlatego PO szanują bo?!Takie same zdrajcy i złodzieje jak Oni?!
gość
2 lata temu
Dobra zmiana naprawdę szkodzi wszystkim sympatykom Nowocześnie P***bnaym i POKODowanym UBywatelom RP,a z lekarstwem ciężko. Prawdopodobnie nie wytrzymał ogromu nieszczęść.Osobista porażka w wychowaniu synalka i "straszny" rząd PIS to za dużo dla pana Daniela.Zdrowie poprzez nienawiść traci komunistyczny bawidamek ,moze juz nie bedzie pluł na Polaków tylko dlatego ze sa za PIS?!
gość
2 lata temu
Bardzo przykra wiadomość,ale niestety nikt wieczny nie jest,najważniejsze w jakim stylu się odejdzie i jak go POLSKA zapamięta.
gość
2 lata temu
D.O.stara pierdoła
GOść
2 lata temu
Zdrowie poprzez nienawiść traci komunistyczny bawidamek .
...
Następna strona