Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szpak zamieszkał z przyjacielem. "Przy nim lodówka zawsze jest pełna"

194
Podziel się:

27-letni Michał nie był do tej pory w poważnym związku. "Nie spodziewał się, że życie ze współlokatorem będzie miało tyle korzyści"...

Szpak zamieszkał z przyjacielem. "Przy nim lodówka zawsze jest pełna"

Michał Szpak, chociaż dwa tygodnie temu skończył już 27 lat, do tej pory nie był jeszcze w stałym związku. W wywiadach wyjaśniał, że jakoś nie czuje takiej potrzeby i częściej zdarza mu się marzyć o dziecku niż o miłości. Zobacz: Michał Szpak deklaruje: "Bardzo chciałbym mieć dziecko, ale nie jestem gotowy. To trochę jak z POSIADANIEM PSA!"

Na razie ułożył to sobie tak, że na wakacje wyjeżdżał z Pauliną Biernat, z którą zaprzyjaźnił się w Tańcu z gwiazdami, zaś mieszkał z... rybką akwariową imieniem Franek.

Opowiadał znajomym, że rybka bojownik i ptak szpak stworzyli duet doskonały - wspomina znajomy piosenkarza w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy.

Ostatnio jednak liczba mieszkańców apartamentu Szpaka w centrum Warszawy uległa zmianie. Do Michała wprowadził się przyjaciel Paweł, który w wyniku różnych zawirowań życiowych stracił dach nad głową.

Miało to być rozwiązanie tymczasowe, ale wygląda, że - jak każda prowizorka - trochę się przedłuży.

Michał nie spodziewał się, że życie ze współlokatorem będzie miało tyle korzyści - ujawnia informator tabloidu. Paweł wyręcza go w wielu domowych czynnościach. Najbardziej Michał cieszy się, że nie musi już myśleć o zakupach, bo przy nim lodówka zawsze jest pełna.
Jest jeszcze jedna nieoceniona korzyść. Przyjaciel Michała zna się na modzie i rozumie eklektyczny styl Szpaka. Do tego stopnia sprawdza się jako stylista, że Michał zdecydował się zwolnić swoją dotychczasową doradczynię.

Paweł chętnie towarzyszy Michałowi podczas buszowania po sklepach - potwierdza źródło gazety. On zawsze jest niezdecydowany, więc potrzebuje kogoś, kto mu doradzi.

_

_

_

_

KOMENTARZE
(194)
gość
4 lata temu
Pozdrawiam Panią Marinę, wielką diwę, pierwszy głoś Europy. Z utęsknieniem czekam na kolejną porcję wieści z zasłużonego luksusowego życia oraz trochę szczerych i inteligentnych wypowiedzi.
Gość
4 lata temu
No i super, w kupie raźniej 😊
Gość
4 lata temu
To powodzenia chłopaki.
Gość
4 lata temu
Czlowieku ktory masz hotel robotniczy do 13 grudnia co z Toba? Skontaktowales sie z kims kto chcial Ci pomoc?
gość
4 lata temu
Niech zyje jak chce nikomu krzywdy nie robi
Najnowsze komentarze (194)
Gość
3 lata temu
J****y p***l
gość
4 lata temu
Super ma głos !! I osobowość ! Nasz wspaniały polski piosenkarz.
gość
4 lata temu
Szpaku to CRYPTO GAY, nie wiem czemu sie tak ukrywa :) Przeca kobiety i jego fanki lubia takich .... ;)
ona
4 lata temu
Tylko te programy ogląda 2 mln ludzi i śledzi z zapartym tchem kto wygra.Nie udawaj znawcy i nie narzucaj swoich frustracji innym.My! normalni lubimy takie programy bo z nich są póżniejsze gwiazdy!Zaprzecz ,że Dawid Podsiadło,Juan Carlos,Natalia Sikora to nie gwiazdy!
Gość B.B
4 lata temu
Widać że wyrzucona z hukiem stylistka mści się na Michale na różne perfidne sposoby.A tak podobno 2 lata kochała sie w Nim na zabój,Była z Nim 24 ha na dobę.Nie poznała się że to gej?mgr .inż fizyk atomowy a jaka mało bystra.A teraz donosi Faktowi jako nieznana informatorka różne tego typu rewelacje.A niech robi młody co chce, On jest androgeniczny więc pewnie bi.Raz ma o hotę na dziewczynkę a raz na chłopca.Takiemu to dobrze.
Gość lll
4 lata temu
Ale ktoś wie kim jest rzeczony Paweł? Kim z zwodu,skąd się znają i czy jest homo?Bo tak to dużo krzyku,wyzwisk, pada tutaj po adresem Michała przeciez sam Michał wielokrotnie o to pytany zaprzeczał.Wie ,że fanki takich kłamstw by mu nie wybaczyły. Mówił w wywiadzie z Party ,że marzy o dziecku.No to jak by sobie to wyobrażał gdyby był gejem.Nie ! coś tu nie gra.
gość
4 lata temu
to w końcu on jest homo czy hetero bo już sama nie wiem .Nie to żebym miała coś przeciwko homo bo dla mnie nie jest ważne kto z kim sypia tylko jakim jest człowiekiem a Michał Szpak jest naprawdę fajnym artystą który ma ogromny talent.
gość
4 lata temu
czy Szpak gejem? szok
gość
4 lata temu
no to chyba się ślub szykuje?
gość
4 lata temu
strasznie niedojrzały gość. przykro patrzeć jak marnuje swój potencjał i rozmienia się na drobne w jakich spodniach od piżamy w cekiny.
vop-KARAOKE S...
4 lata temu
dokładnie, voice of poland mam talent x factor to programy karaoke, zero inwencji, zero pomysów nowych pomysłów, zero szukania PRAWDZIWYCH artystów, zero promowania talentów, tylko i wyłącznie lans wizualny( stroje, make upy, wiejskie show) i KARAOKE Tylko podstawianie swoich znajomych z chórków gwiazdorów(min.karwan ) i reszta.........
gość
4 lata temu
No to rowek przekopany.!.
gość
4 lata temu
Gej w 100%
gość
4 lata temu
Stracił dach nad głową,to teraz to tak się nazywa ?:) Geje,i tyle....ściemnia,bo co ma innego powiedzieć,że jest hetero ? hahaha..... oj,masakra.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie