Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sąsiedzi Gąski gratulują jej sukcesu: "Roksanka zawsze chciała zajść daleko"

397
Podziel się

"Wszystkie te Gąski takie ambitne" - komentuje mieszkanka Kopaczyska w gminie Baranowo. " Nikogo nie dziwi, że Roksance udało się wybić. Czekamy, że przyjedzie do nas z panem Jackiem".

Sąsiedzi Gąski gratulują jej sukcesu: "Roksanka zawsze chciała zajść daleko"
bCycQcDF

Jacek Roznek po rozwodzie z Małgorzatą długo nie mógł ułożyć sobie życia. Na szczęście kilka miesięcy temu, gdy szukał kogoś do pomocy w domu i opieki nad synami, zajrzał na portal z ofertami pracy. Tam znalazł ogłoszenie 25-letniej Roksany Gąski, która przyjechała do Warszawy z rodzinnego Kopaczyska pod Ostrołęką. Okazało się, że świetnie dogaduje się z jedenastoletnim Stanisławem i siedmioletnim Tadeuszem, a także doskonale radzi sobie z pracami domowymi.

Choć początkowo mogło się wydawać, że Rozenek podchodzi z dystansem do tej znajomości, to z czasem aktor awansował ją na swoją dziewczyne. Niedawno para zaliczyła nawet oficjalny debiut na ściance, a ten test Roxi zdała celująco.

bCycQcDH

Jeśli jednak obawia się, że rodzice Roxy mogą nie być zachwyceni jej związkiem ze starszym o 23 lata podwójnym rozwodnikiem, to tygodnik Na żywo uspokaja, że zupełnie niepotrzebnie. Redakcja tabloidu wysłała nawet do Kopaczyska swojego reportera, by na miejscu zbadał nastroje. Na szczęście okazało się, że odczucia są bardzo pozytywne. Sąsiedzi od dawna podejrzewali, że z takimi atutami Roksana jest po prostu skazana na sukces.

Roksana i jej siostry są śliczne jak z obrazka - komentuje życzliwie jedna z sąsiadek. Oglądali się za nimi chłopcy, nawet z sąsiednich wsi. Wszystkie te Gąski takie ambitne. Klaudia była nawet w finale Miss Mazowsza. A Roksanka zawsze chciała zajść daleko, więc nikogo nie dziwi,że udało jej się wybić. .

Obecnie mieszkańcy Kopaczyska oczekują, że jak tylko śniegi stopnieją, Roxi przyjdzie z Jackiem, żeby, jak to jest przyjęte, przedstawić narzeczonego rodzicom. Nikt bowiem nie ma raczej wątpliwości, że to musi skończyć się ślubem.

Jak zejdą śniegi, czekamy, że przyjedzie do nas z panem Jackiem - ujawnia rozmówczyni tabloidu. Droga z Warszawy dobra, obwodnicę pobudowali.

bCycQcDN

Ślub, oczywiście, powinien odbyć się w rodzinnej miejscowości panny młodej. Na szczęście jest gdzie urządzić wesele. Wprawdzie kameralne, no ale zawsze.

Mamy lokal na wesele na 70 osób, dzielony na salę do tańczenia i jadalną - uspokaja menadżer karczmy Kurpiowska Kraina. Możemy zorganizować ślub plenerowy, a potem tradycyjne wesele z wiejskim jadłem. Na pewno spodoba się tu gościom z Warszawy.

bCycQcDO
bCycQcEi
KOMENTARZE
(397)
gość
2 lata temu
Na razie to jeszcze nigdzie nie zaszła.
Gość
2 lata temu
A gdzie ona niby doszła ....? Do łóżka pana Rozenka? No to ci osiągnięcie....
gość
2 lata temu
szeroka w barach a w dupci jak 13 letni chłopaczek. Biust pewnie robiony. Figura straszna
bCycQcEj
Go
2 lata temu
Bycie dziewczyna bylego meza celebrytki to sukces?...
Gość
2 lata temu
Kim z wykształcenia jest ta pani ? Serio pytam
Najnowsze komentarze (397)
Gość
2 lata temu
Nogi h***jowe. Jak dwie zapałki w g*wno by wsadził.
Gość
2 lata temu
A co to znaczy,zawsze chciała zajść wysoko?
Gość
2 lata temu
Jakies namiary na klaudi gaski instagram?
Gość
2 lata temu
Gosia musi być dumna z męża, że tak godną jej następczynię sobie wziął...... 😂
e
2 lata temu
Niczego się d***l nie nauczył
Gonzo
2 lata temu
Kolejna pusta lala dla której stary rozwodnik traci głowe,gdyby nie był aktorem i nie był przy kasie to nawet oszczac by go nie chciała,ale co dla pana Jacka pozostaje :-)
Gqwerość
2 lata temu
Woj ma bankietowke
Gość
2 lata temu
Boże jedyny. Ona ma 25 lat ?!!!! Gośka przy niej to mistrzostwo świata. Zresztą Jacuś po rozstaniu gustował tylko w młodych. Problem był tylko jeden, ładne, miłe ale głupiutkie !!!!
bCycQcEb
Gość
2 lata temu
Chyba pociąg jej tam wjechał między nogi, lub posiada wiadro zamiast pochwy
Gość
2 lata temu
Oglądali się za nimi chłopcy, nawet z sąsiednich wsi. HAhaha pudelek mistrz 😀😀😀
Gość
2 lata temu
Młoda, ładna dziewczyna. Życzę szczęścia. Nie przejmuj się, te złe słowa to piszą ludzie z kompleksami którzy czują się pewniej bo są anonimowi.
ale jaja sobi...
2 lata temu
hahahahahahaha :D Padłam!
gość
2 lata temu
Jakiego sukcesu?Dymania się ze starym dziadem?Dawno tak sie nie ubawiłam..buhabuha
GOŚCIU
2 lata temu
zgrabniesza i ładniejsza od rozenkowej fajnie że ma dziewczynęi na pewno mądrzejsza aby nie była taka pusta jak rozenkowa a bedziemy ją chwalić
...
Następna strona
bCycQcED