Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Słowikowa", żona gangstera, chce malować więźniarki. "To pierwszy krok do lepszego życia"

131
Podziel się:

"Chodzi nie tylko o taki zakres pomocy jak np. porady prawne, ale i metamorfozy. Dobry wygląd to pierwszy krok do lepszego życia, do uwierzenia w siebie" - przekonuje w "Super Expressie".

"Słowikowa", żona gangstera, chce malować więźniarki. "To pierwszy krok do lepszego życia"

Monika Banasiak w latach 90. dzielnie wspierała męża, Andrzeja Z, pseudonim Słowik, gdy budował potęgę pruszkowskiej mafii. Dzięki temu media nadały jej przydomek "królowej mafii", jak się z czasem okazało, mocno na wyrost. Była lubiana w środowisku gangsterskim właśnie dlatego, że znała swoje miejsce i nie zadawała pytań. A do tego była dopracowana przez chirurgów i nosiła obcisłe stroje. Po prostu ideał żony gangstera.

Po rozbiciu pruszkowskiego gangu, Słowik trafił do więzienia, zaś jego żona została oskarżona o kierowanie grupą przestępczą o charakterze zbrojnym.
Ostatecznie sąd uwolnił ją od podstawowego zarzutu, ale i tak spędziła dwa i pół roku w więzieniu. To było piekło - wspomina w Super Expressie. Nawet po krótkim pobycie w więzieniu człowiek wygląda i myśli zupełnie inaczej.

Po wyjściu na wolność otworzyła salon kosmetyczny. W zeszłym roku, w wywiadzie-rzece opowiedziała Piotrowi Pytlakowskiemu o swoim życiu z gangsterem. Autor wydał jej wspomnienia w książce Królowa mafii.

W show biznesie Monikę wypromowała "misyjna" telewizja narodowa, która zaprosiła ją pół roku temu do programu śniadaniowego. Przypomnijmy: "Królowa polskiej mafii" radzi w "Pytaniu na śniadanie": "Jest UTRATA MORALNOŚCI, ZASAD. Młody człowiek to płotka w narkobiznesie"

Banasiak przedstawiła się wtedy jako wolontariusza fundacji Pro Familia Mea. Okazuje się, że w ogóle ostatnio odkryła w sobie potrzebę pomagania ludziom.
Jak chwali się w Super Expressie, działaczki Fundacji Czas Kobiet poprosiły ją o to, by firmowała ich działalność swoją twarzą.

Moja historia stała się inspiracją dla fantastycznych kobiet do założenia Fundacji Czas Kobiet, której będę twarzą - zapowiada w tabloidzie. Nasza fundacja będzie pomagać kobietom w trudnej życiowej sytuacji, tym, o których nikt nie myśli, wyrzuca je na margines, bo popełniły życiowy błąd, a później po wyjściu z niego nikt nie chce im pomóc się odnaleźć w nowej trudnej rzeczywistości.

Jak zapowiada, fundacja zapewni kompleksowe wsparcie, w tym porady wizażystek. Sama Banasiak, podczas pobytu w więzieniu, gdzie, jak wyznała "dziewczyny biły się, zabijały, gwałciły" zrozumiała, jak ważny jest makijaż.

Chodzi nie tylko o taki zakres pomocy jak np. porady prawne, ale i metamorfozy. Dobry wygląd to pierwszy krok do lepszego życia, do uwierzenia w siebie -przekonuje. Sama jeszcze nie stanęłam do końca na nogi, ale każdego dnia walczę, staram się być lepsza, no i pomagać innym. To daje mi siłę.

Chcielibyście, żeby umalowała Was Słowikowa?

KOMENTARZE
(131)
gość
4 lata temu
PRZESTAŃCIE PROMOWAĆ PATOLOGIĘ!!!
gość
4 lata temu
Wygląda jak burdelmama.
gość
4 lata temu
lol od zony b*****y do celebrity... zenada
Gość
4 lata temu
Dlaczego promowane są same patologie. Ta kobieta poprostu chce nadal błyszczeć nieważne jakim kosztem. Tacy ludzie się nie zmieniają
gość
4 lata temu
precz z tą patologią :/
Najnowsze komentarze (131)
gość
3 lata temu
Wyszła z więzienia i otworzyła salon - za co ?
gość
4 lata temu
Kolejna patologiczna celebrytka.... Jak nasze dzieci mają miec zdrową psychikę kiedy za idoli wciska im się TAKIE DNO!!!
gość
4 lata temu
patologia do budy nie na ekrany
Gość
4 lata temu
Gangsterzyco bujaj sie straszydlo,Pocaluj sobie w started futerko fuj
sz
4 lata temu
wygląda okropnie chce wyżyn dlatego ta promocja siebie ...o****a i fałsz
Gość
4 lata temu
Jak można takich ludzi promować..co gnębili zabijał szantaże..wymuszenia.. dno dno..niech się cieszy ten co nie miał z nimi do czynienia A Na pewno była to osoba co pisała ten artykuł..
gość
4 lata temu
Dobry wygląd skazanych to pierwszy krok do tego aby klawisze mieli w czym wybierać
KARMA
4 lata temu
Kobieto najpierw przeproś wszystkich tych ludzi których twój były mężuś opierd.... z kasy a ty ślizgałaś się na tej forsie swoim dupskiem ściemniaro "mój mąż był biznesmenem" buhahaha
gość
4 lata temu
Przez tą patolę z kloaki ucierpiało wiele ludzi. Czemu to coś pokazujecie
Gość
4 lata temu
Fundacja...mafia w bialych kołnierzykach!Znowu pranie brudnych pieniedzy!
Gość
4 lata temu
Poczucie wartości zaczyna się od środka a nie od tapety na twarzy. Żaden makijaż nie zasłoni tego ze żyła z pieniędzy zdobytych na krzywdzie ludzkiej. Dla mnie to ta pewność siebie i parcie na szkło byłych mafiozów jest policzkiem dla całego spoleczwnstwa. Może ofiary porwań, napadów, rabunków, rodziny ludzi którzy stracili bliskich ze strony tych skurczybykow przyjdą do tv i opowiedzą jak się odbudowuje poczucie wartości i całe swoje życie po czymś takim?
Gość
4 lata temu
Ok a jak one sobie zarobią na to malowanie? Czy to z podatków ma iść? Nie rozumiem tego biznes planu. A z drugiej strony dlaczego mafiozi stają się autorytetami w tym kraju?
Gość
4 lata temu
Kto normalny wplaci jakiekolwiek pieniadze fundacji wspolpracujacej z przestepcami?!!!
gość
4 lata temu
Dramat dajcie spokój
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie