Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była żona Michała Wiśniewskiego prowadzi religijny talk show!

133
Podziel się

Anna Świątczak nawróciła się i na telewizyjnej antenie promuje wiarę.

Była żona Michała Wiśniewskiego prowadzi religijny talk show!
bCyJAFDp

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski przez siedem lat współtworzyli zespół Ich Troje. Tyle wystarczyło, by zakochali się w sobie bez pamięci. Para wzięła ślub, jednak po pięciu latach uznali, że ich związek to "jednak nie to". Rozwiedli się, a w konsekwencji Ania opuściła i zespół, by rozpocząć karierę solową zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Kilka lat po rozstaniu, Ania idąc z duchem zmian życiowych, postanowiła poddać się metamorfozie. Przyciemniła włosy i wzięła udział w chrześcijańskim przedsięwzięciu Jestem Drugi, które miało na celu promocję społeczności chrześcijańskiej.

bCyJAFDr

Jak się okazuje, Bóg nie stanął na drodze Ani bez powodu. Kiedy już wydawało się, że po małżeństwie z Wiśniewskim nic gorszego jej nie spotka, Świątczak udowodniła, że najgorsze wciąż przed nią.

Kilka lat temu nagrywała filmiki o nawróceniu, by dziś stać się prowadzącą religijnego talk show Punkt zwrotny, który możecie obejrzeć w TBN Polska.

Zamierzacie to oglądać?

Przypomnijmy, że o religii zaczął myśleć także Michał, który jedną z prób powrotu na rynek muzyczny oparł o pielgrzymkę do Częstochowy. Wyszło chyba jeszcze gorzej niż u Świątczak: Nowa piosenka Wiśniewskiego. Michał śpiewa o... SEKSIE NA PIELGRZYMCE! "Chwalmy Pana i 500 PLUS!"

bCyJAFDx
bCyJAFDy
bCyJAFDS
KOMENTARZE
(133)
Gość
2 lata temu
To i tak dobrze że po Michale nie wylądowała w psychiatryku.
gość
2 lata temu
Czemu ten artykuł wyszydza jej nawrócenie i porównuje je do żenującej piosenki o Częstochowie? To bardzo słabe i nieodpowiednie, bo nikt nikomu nie robi tutaj krzywdy.
Gość
2 lata temu
Każdy ma prawo być tym kim chce...trochę tolerancji i łatwiej będzie się żyło. ..
bCyJAFDT
Gość
2 lata temu
Ona jest wyksztalcona i dosyc ma poukladane w glowie. Ten epizod z malzenstwem z czerwonowlosym to jej porazka. Ale mimo wszystko niezalezna madra kobieta. A religijny program? No coz skoro w to wierzy...
gość
2 lata temu
Poziom komentarzy pod tym (bez powodu) kąśliwym artykułem pokazuje to, o czym Ani mówiła w filmie "Jestem Druga", które nikt z tu obecnych nie wysłuchał. Pudelek do siedlisko trolli, nazwijmy to wprost, ludzi, których serca zalane są jadem. Przestaję tu wchodzić. A do redaktorów mam słowo - to nie jest portal antyreligijny, a ten artykuł wydaje się być dziełem ateisty, dla którego pojęcie wiary jest śmiechu warte.
Najnowsze komentarze (133)
NoJaNieWiem
2 lata temu
Ej jak on brał 3 śluby kościelne??? Dwóch poprzednich dostał unieważnienie z Watykanu?
gość
2 lata temu
Zanoś wszystko Matce Boga , Ona za niesie twoje prośby , starania , sukcesy przed Jego oblicze . Syn wysłucha matki .
gość
2 lata temu
Wiśnia to k***l a żenił sie 4 razy, Kaczyńska za nim podąża, cały PiS
gość
2 lata temu
w d****h się poprzewracało
ja to ja
2 lata temu
A wy uważacie idi0ci, ze człowiek nie może się nawrócić i znaleźć oparcie w Bogu??? Życzę pani Ani by nie zgubiła tej drogi, którą wskazywał jej Bóg. By umiała usłyszeć te wskazówki i by zawsze była dobrym człowiekiem. ale pudel jak zawsze, musi wszystkich opluć
Gość
2 lata temu
Ale się zmieniła, prawie Hey nie poznałam. Tak jakoś dużo więcej jej się zrobiło.
gość
2 lata temu
tak samo pospolita i bez wyrazu i talentu jak jej eks-mąż; widać, że równie p*****lnięta;
gość
2 lata temu
No i super!!!jeśli ma taką potrzebe!!nikomu krzywdy tym nie czyni??!!ma się wstydzić wiary??!!muzułmanie modlą się na ulicy całe tłumy!!co w tym dziwnego!!!obejrzyjcie sobie na YT!!!
bCyJAFDL
gość
2 lata temu
P.Aniu ten ciemny kolor wlosow i czarny ubior bardzo Pania postarza.Trzecie i czwarte zdjecie mega,bardzo ladnie Pani wyszla.Kolor wlosow bardzo twarzowy.
Gość
2 lata temu
I co w tym zlego ... beznadziejny jest ten pudel
gość
2 lata temu
jednak trzeba przyznac ze to przy wisniewskim wygladala najpiekniej, zwlaszcza w tych dlugich kreconych brazowych wlosach, slicznie!
Gość
2 lata temu
Tłuszcz z patelni chyba jej ochlapal sukienkę
Gość
2 lata temu
Ze skrajności w skrajność. Najpierw się odp*****la, a potem z różańcem chodzi. Choroba psychiczna- tak to się nazywa!
gość
2 lata temu
XXi wiek nawrócenie.... chyba nawiedzenie...... wkrótce się okaze, że jest czeronym kapturkiem lub inną postacią z bajek...
...
Następna strona
bCyJAFEn