Sobota 03.02.2018 16:15

Lipnicka chwali nowego męża: "Jest mega kochany, opiekuńczy i romantyczny"

Anita Lipnicka John Porter Mark Gray

Lipnicka chwali nowego męża: "Jest mega kochany, opiekuńczy i romantyczny"

Anita Lipnicka w połowie 2015 roku zaskoczyła fanów informacją o rozstaniu z Johnem Porterem. Para spotykała się 12 lat i nagrała w tym czasie cztery wspólne płyty. Pół roku po rozstaniu z muzykiem wyznała, że od trzech lat walczy z nowotworem ślinianki. Artystka ujawniła wówczas, że zdarzały się chwile, gdy już żegnała się z życiem i "była gotowa odejść w każdej chwili".

Los się jednak uśmiechnął do Anity. We wrześniu 2016 pojawiły się pierwsze zdjęcia w Internecie, na których piosenkarka pozuje z przystojnym mężczyzną. Po kilku dniach wyszło na jaw, że to nowy jej nowy partner, Mark Gray, z którym wokalistka wzięła ślub.

Zobacz: Anita Lipnicka przyznaje: "Jestem mężatką i jestem bardzo szczęśliwa"

Do tej pory Lipnicka raczej nie opowiadała w mediach o swoim wybranku. Ten związek starała się zachować w tajemnicy, jednak najwyraźniej okazało się to nieopłacalne, bo nagle zmieniła zdanie. Anita wspólnie z mężem udzieliła wywiadu w Kulisach sławy, gdzie opowiedziała o początkach znajomości. Gwiazda przyznaje, że nie wierzyła w to, że jeszcze spotka ją miłość:

Byłam samotną matką, wracałam z trasy do pustego domu i myślałam, czy kiedykolwiek jeszcze będę miała szansę na jakąkolwiek relację. I nie spodziewałam się, że będę miała taką, czyli najmocniejszą z możliwych - wyznała.

Wybranek Anity, Mark Gray pochodzi z Wielkiej Brytanii. Przez 10 lat wychowywał samotnie dwójkę dzieci, 12-letniego syna i rok starszą córkę. Dzieci zostały w Anglii, a Mark sprzedał cały swój dobytek i przeprowadził się dla ukochanej do Polski. Mężczyzna twierdzi, że nie miał pojęcia, kim jest jego przyszła żona:

Kiedy się spotkaliśmy, nie wiedziałem, że jest piosenkarką. Właściwie odkąd jestem w Polsce, dowiedziałem się o jej profesji. Po raz pierwszy poszedłem na jej występ, wtedy to do mnie dotarło

Anita nie mogła przestać zachwalać swojego partnera. Wspólne życie przedstawiła w samych superlatywach:

Jest mega kochany, jest bardzo opiekuńczy, romantyczny. Przez 10 lat wychowywał swoje dzieci sam, więc jest wyćwiczony, wytrenowany w sytuacjach domowych. Pralki, zmywarki go nie straszą i chce pomagać, ale oprócz tego jest bardzo męski

Czego im życzycie?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (212)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 212
Odpowiedz
152 42
zgłoś
Gość 03.02.2018 16:17
Tez mam super męża, a nikt o tym nie pisze na pudlu :(
Odpowiedz
25 25
zgłoś
Gość 03.02.2018 16:17
Fajnie. Tez mam męża w wieku własnego ojca
Odpowiedz
5 3
zgłoś
Gość 03.02.2018 16:17
Świetnie, cieszymy sie. Ale ten news życia. Je zimę i :p
Odpowiedz
4 11
zgłoś
Gość 03.02.2018 16:17
Pierfsza
Odpowiedz
285 10
zgłoś
Gość 03.02.2018 16:17
No i super że jest szczęśliwa,też bym chciała...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 212