Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ronan Farrow ma kłopoty przez artykuł o Weinsteinie? "Dostał bana od NBC"

47
Podziel się:

Dyrektorowi stacji nie spodobało się zaangażowanie dziennikarza w aferę, o której NBC "dziwnym trafem" nie ma ochoty mówić.

Ronan Farrow ma kłopoty przez artykuł o Weinsteinie? "Dostał bana od NBC"
bETJvDwB

Na początku października minionego roku w Hollywood wybuchła afera, która ma szanse na długo odmienić oblicze show biznesu. Po publikacji artykułu w New York Timesie, w którym kilkanaście kobiet oskarżyło Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne i gwałty, ruszyła lawina, która zakończyła karierę producenta filmowego. Do bycia jego ofiarami przyznały się m.in. Asia Argento, Lucia Evans, Mira Sorvino, Ashley Judd i Rose McGowan. Niedawno traumatycznymi wspomnieniami ze spotkań z Weinsteinem podzieliła się z kolei Uma Thurman.

Być może to, o czym od dawna plotkowano w kuluarach nigdy nie wyszłoby na jaw, gdyby nie determinacja i odwaga Ronana Farrowa - autora artykułu. Okazuje się jednak, że choć domniemany syn Woody'ego Allena przyczynił się do zdemaskowania Weinsteina, dzięki czemu być może ochronił kolejne kobiety przed molestowaniem, dziennikarz ma z tego powodu problemy.

bETJvDwD

Współpracujący od lat z NBC Farrow, z powodu wmieszania się w aferę dostał ponoć "bana" od dyrektora stacji. Jak podaje Page Six, naczelny NBC News, Andy Lack, zabronił zapraszania 30-latka do programów. Wtajemniczeni twierdzą, że Lackowi nie spodobała się wypowiedź Farrowa w trakcie rozmowy z dziennikarką Rachel Maddow, która zapytała, dlaczego Ronan nie relacjonuje sprawy Weinsteina na antenie NBC. W odpowiedzi Farrow zasugerował, że nie może tego robić, ponieważ zabrania mu tego stacja, która unika publikowania tych informacji z powodu prywatnych koneksji z Weinsteinem.

Proszę zapytać dyrektorów NBC. Powiem jedynie, że przez wiele lat niektóre stacje informacyjne próbowały poruszać ten wątek i za każdym razem napotykały duży opór. Teraz pojawiają się doniesienia o pewnych rodzajach nacisku na stacje, które próbują o tym mówić. To niestety prawda - powiedział Farrow.

Dziennikarz już zdążył odczuć konsekwencje swojej wypowiedzi. W miniony piątek miał się pojawić na antenie, aby poruszyć kwestię rzekomego romansu Donalda Trumpa z modelką Playboya, Karen McDougal. Ostatecznie jednak jego udział w programie został odwołany. Jak mówią informatorzy to właśnie Lack zablokował jego występ, ponieważ "gardzi nim jako dziennikarzem".

Wygląda na to, że pomimo coraz poważniejszych zarzutów pod swoim adresem, Harvey nadal może liczyć na lojalność kolegów "z branży"...

bETJvDwJ
bETJvDwK
bETJvDwL
bETJvDxe
KOMENTARZE
(47)
gość
4 lata temu
powinny za to poleciec stołki w NBC..
Gość
4 lata temu
I tak to jest - ci szlachetni i prawdomówni, walczący o sprawiedliwość zawsze dostają po tyłku, a kanalie jak były przy korycie tak są
Gość
4 lata temu
Ronan to cały Frank Sinatra 😍
bETJvDxf
Gość
4 lata temu
Na układy nie ma rady. Hollywood to jedna wielka załamana kupa.
Gość
4 lata temu
Ten Roman ma jaja a nie wydmuszki
Najnowsze komentarze (47)
gość
4 lata temu
Dobrze ze sa jeszcze na swiecie tacy ludzie i prawdziwi honorowi faceci z zasadami, jak Ronan
gość
4 lata temu
przecież pisanie źle o zboczonym żydzie to antysemityzm
gość
4 lata temu
raczka raczke myje . nbc pod ostrzal
Gość
4 lata temu
No ni c***a nie jest podobny do Allena. I dobrze!
gość
4 lata temu
Bardzo podobny do ojca-Franka Sinatry
gość
4 lata temu
no zdjęcia Rosati z oblechem z warszawskiej starówki obiegły całą polske,to co ona mu zrobiła że aż tu przyleciał w prywatnych celach???nie wierze że nie wiedziała co to za zboczeniec...i gdzie poczucie estetyki zostawiła?obrzydliwe!
gość
4 lata temu
I potem mówcie, że to faceci tak strasznie ucierpią przez to #metoo - jak na razie obrywa się wszystkim tylko nie im.
gość
4 lata temu
żydowsko/katolicka moralnośc...
bETJvDwX
gość
4 lata temu
Oni robili to samo i on o tym wie. Dlatego go wspierają żeby nie wygadał.
Gość
4 lata temu
Ale o****h taki m***l jak ta Werka Rosati mogła z nim do wyra chodzic
Gość
4 lata temu
Ale o****h taki m***l jak ta Werka Rosati mogła z nim do wyra chodzic
gość
4 lata temu
Ronan to syn Franka Sinatry
gość
4 lata temu
Mozna sobie wyobrazic co on ma na sumieniu i co nigdy nie wyplynelo. Pewnie wiekszosc faktow wciaz jest ukrywana a ofiary zastraszane. Mowcie dalej, ze mee too to naciagana akcja i uderza w niewinnych ludzi. Chronicie w ten sposob g****icieli i oblechow, ktorzy moga sie pewnego dnia dobrac do waszych corek.
gość
4 lata temu
Smutne. Ronan jest wspaniałym człowiekiem, że zdecydował się to ujawnić, ponadto aktywnie wspiera swoją siostrę, którą molestował Allen. Mam nadzieję że jego sytuacja się polepszy!
Oferty dla Ciebie
bETJvDxQ
bETJvDxR
bETJvDxS
bETJvDxT
bETJvDxU
bETJvDxz