Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak nie zrobi prawa jazdy. "NIE CHCĘ STANOWIĆ ZAGROŻENIA"

132
Podziel się

"Bierze się odpowiedzialność za każdą osobę, którą się spotka. Trzeba umieć przewidzieć ruchy kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić" - tłumaczy piosenkarka.

Górniak nie zrobi prawa jazdy. "NIE CHCĘ STANOWIĆ ZAGROŻENIA"
bDmXEkTF

Edyta Górniak, chociaż w listopadzie skończyła 45 lat, do tej pory jakoś się nie zebrała, żeby zdać egzamin na prawo jazdy. Przez długi czas nie miała takiej potrzeby. Za czasów małżeństwa z Dariuszem K. wszędzie woził ją mąż, który poza tym miał zwyczaj zamykania jej w "złotej klatce" i "bicia słownie". Zresztą, jak ujawniła Edyta po rozstaniu, pozabierał jej wszystkie dokumenty, więc gdyby wtedy miała prawo jazdy, pewnie też by jej zabrał.

Odkąd jednak Edyta przeprowadziła się z synem do Kalifornii, kwestia prowadzenia samochodu nabrała rumieńców. Wprawdzie na terenie Polski nadal nie ma z tym problemu, bo telewizja publiczna, z którą Górniak jest związana kontraktem, zapewnia jej kierowcę do wyłącznej dyspozycji na cały czas pobytu w ojczyźnie, jednak poruszanie się po rozległym Los Angeles bez własnego samochodu okazało się sporym wyzwaniem logistycznym.

Piosenkarka ogłosiła nawet, że uzyskanie uprawnień kierowcy znajduje się wysoko na liście jej noworocznych postanowień. Zobacz: Noworoczne postanowienie Edyty Górniak: "Lekcje jazdy"

bDmXEkTH

Jednak z czasem przemyślała sprawę i uznała, że się do tego nie nadaje.

To jest jedna z najtrudniejszych decyzji w moim życiu - wyznała w rozmowie z NOWĄ TV. Ja niby potrafię prowadzić auto, ale to jest taka odpowiedzialność, gdy się wyjeżdża na ulicę… Bierze się odpowiedzialność za każdą osobę, którą się spotka. Trzeba umieć przewidzieć ruchy kierowców, zagrożenia, które w każdym momencie mogą się pojawić.

Niewykluczone, że traumę Edyty związaną z prowadzeniem samochodu mogła pogłębić tragedia, którą spowodował jej były mąż, zabijając na pasach kobietę wracającej z niedzielnej wizyty u wnuków. Jak wyznaje piosenkarka, również przykład Justyny Steczkowskiej, która często powoduje wypadki, nie nastraja jej optymistycznie.

Może make up robiła w tym czasie… - rozważa Górniak, która najwyraźniej postanowiła nie ominąć żadnej okazji do tego, by dogryźć rywalce. To jest bardzo niebezpieczne. Dlatego nie chcę robić prawa jazdy, żeby nie stanowić zagrożenia na ulicy. Uważam, że prowadzenie samochodu nie jest dla każdego.

bDmXEkTN

Z tym akurat trudno się nie zgodzić. A już Darek z pewnością powinien wziąć sobie do serca opinię byłej żony.

bDmXEkTO
bDmXEkUi
KOMENTARZE
(132)
gość
3 lata temu
Ja mam podobnie, jestem zbyt roztrzepana i szybko się dekoncentruję więc odpuściłam. Więcej tak rozważnych osób.
gość
3 lata temu
Z tego samego powodu nie prowadzę samochodu!
gość
3 lata temu
pierwszy raz mogę się z Edzią zgodzić. Mam identycznie. Tylko mi zostaje tramwaj albo autobus, a ona ma kierowce :(
bDmXEkUj
gość
3 lata temu
Żeby większość polskich kierowców miało w sobie tyle pokory...
Koko
3 lata temu
No i ma rację. Skoro nie czuje sie pewnie za kierownicą to po ca na siłę za nią wsiadać? Skoro stać ja na szofera??? Żyć nie umierać.
Najnowsze komentarze (132)
Gość
2 lata temu
wstyd, żeby w tym wieku nie mieć prawka i byż niezależnym od kogoś
Gość
3 lata temu
Matur też nie zrobiła i zyje😀😀po co jej prawko. Ma ludzi, którzy ja wożą
gość
3 lata temu
Edzia ja się z Tobą zgadzam
gość
3 lata temu
Nie jeżdże mimo, że mam prawo jazdy i samochód. Jestem zbyt rozkojarzona, czasami, ale to wystarczy. Pilnowanie się jest dla mnie nicyzm ciezka praca, wolę więc jak mnie wozi moąż lub kierowca autobusu.
Gość
3 lata temu
Ona ma strasznie niski piersi osadzone
Gość
3 lata temu
Ona ma strasznie niski piersi osadzone
Waldemar
3 lata temu
lubię Edytę Górniak
Kalifornja fr...
3 lata temu
O wiele lepiej byłoby, żeby wielbiciele JEDNEGO lokalnego (nieznanego na świecie) przeboju Górniakowej, sprzed prawie 30 (!) lat, przeciętnej piosenkareczki, zainteresowali się tym, co robi w Kalifornii jej syn Anal! Nie powinien uczęszczać do gejowskich klubów, powinien poczekać… Wszystko przed nim: kochanie, seks analny, oralny – może to być z kilka lat…
bDmXEkUb
Gośćjola
3 lata temu
No pewnie jesli sie wie ze nie da sie rady to pewnie nie ma co ryzykowac.
Gość
3 lata temu
Mam tak samo. 37lat i nigdy w życiu nie poprowadzę samochodu!
gość
3 lata temu
bo hrabina ma zapewne kierowcę....nie wierzę, że zakupy wozi autobusem:)
Milagrosss
3 lata temu
Edytko uwielbiam Cie! Ale gdybys mieszkala na wsi, skad wszedzie daleko i chcialabys byc niezalezna od wszystkich - nie mialabys takiej wymowki😘
Gość
3 lata temu
Podziwiam za samokrytyke.Nie każdego na to stać!I prawda nie kazdy może być kierowca tak jak nie kazdy może byc ksiegowym/ksiegowa!
zrób mi loda
3 lata temu
Edzia się boi że też kogoś p***d... po kokainie?
...
Następna strona
bDmXEkUD