Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hanna Lis potwierdza, że rozstała się z Tomkiem. Wyprowadziła się z Konstancina...

315
Podziel się:

Hania porzuciła willę, w której rozmyślała na tarasie w espadrylach za 60 złotych. Wprowadziła się do mieszkania na Powiślu.

Hanna Lis potwierdza, że rozstała się z Tomkiem. Wyprowadziła się z Konstancina...

Związek Hanny, wówczas jeszcze Smoktunowicz, i Tomasza Lisa wyszedł na jaw 13 lat temu w atmosferze skandalu. Najbardziej w tym wszystkim szkoda było Kingi Rusin, która bez żadnych złych przeczuć rok wcześniej kibicowała współpracy Tomasza i Hanny przy tworzeniu Wiadomości w Polsacie. Kiedy szef stacji Zygmunt Solorz-Żak poprosił Lisa o opracowanie formuły głównego programu informacyjnego, a Tomasz postanowił dobrać sobie do pomocy Hanię, Kinga uznała, że to świetny pomysł. Chodziło w końcu o jej męża i najlepszą przyjaciółkę. Do obojga miała zaufanie...

Kiedy mąż poinformował ją, że odchodzi, by zacząć nowe życie z Hanią, Kinga zupełnie się załamała. Jak wyznała w wywiadzie dla Twojego Stylu, położyła się na podłodze swojego domu w Konstancinie i nie miała siły wstać. Jak się okazuje, Hania ma do niej żal o to, że ujawniła swoje przeżycia. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Pani nie tylko potwierdza między słowami, że się rozstali, ale jeszcze sugeruje, że jej związek z Lisem rozpadł się dlatego, że budził za duże zainteresowanie.

Jeśli chodzi o zmiany w moim życiu prywatnym, to powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem - żali się Lisica. Nie tylko medialną, zaznaczę. Od kilkunastu lat mam paparazzich na płocie pod domem albo śledzą mnie na ulicy. I będąc obiektem tego mocno niezdrowego zainteresowania, muszę coś zachować dla siebie. A nie ma nic bardziej intymnego i wartego tego zachowania niż relacje między kobietą i mężczyzną. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam.

Czyli byłoby dużo lepiej, gdyby Kinga publicznie ucieszyła się z tego, że jednocześnie zdradzili ją mąż i przyjaciółka, a przynajmniej siedziała cicho i nie narzekała, że jej smutno.

W każdym razie wygląda na to, że szczęście budowane na cudzej tragedii jednak nie przetrwało. Dowodem na to jest fakt, że Hanna umówiła się na wywiad w swoim mieszkaniu na Powiślu, w którym mieszkała przed przeprowadzką z Tomkiem do willi w Konstancinie. Jeszcze latem 2016 roku zwierzała się Vivie z duchowej przemiany w Azji, siedząc na tarasie podwarszawskiego domu, z którego była taka dumna i do którego chętnie zapraszała fotografów na sesje.

To już przeszłość. Gdy zrozumiała, że jej małżeństwo z Tomaszem jest już nie do uratowania, wyremontowała swoje stare mieszkanie i przeprowadziła się do niego na stałe.

To jest mój azyl, dobrze się tutaj wraca po pracy - wyznała w wywiadzie. Dobrze się tutaj czuję.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(315)
Gość
6 lat temu
Hanna Lis-najsłynniejsza świadkowa Rzeczpospolitej
Gośćxxl
6 lat temu
Jeszcze nikt nigdy nie zbudował szczęścia na czyimś nieszczęściu.
Gość
6 lat temu
Tak musiało być. Karma
Gość
6 lat temu
Karma wraca
gość
6 lat temu
Sorry, ale wytrzymać z Lisem na pewno nie jest łatwo...
Najnowsze komentarze (315)
Polka
2 lata temu
Mieszkanie na Powiślu o to mieszkanie jej rodziców Nie wiem czy ona kiedykolwiek miała coś swojego
gość
6 lat temu
Tych gadanych programów w telewizji nadto. Już się przejadły.
gość
6 lat temu
Uciekła z pustej lodowatej zatęchłej trumny, którą sama stworzyła.
gość
6 lat temu
"Porzuciła willę", bo już dawno została sama porzucona.
gość
6 lat temu
ale pier.........,
gość
6 lat temu
Bardzo dobrze KARMA WROCILA
iw
6 lat temu
Ten pan się nie nadaje na partnera, unicestwia kobiety, jest zaborczy i nie pozwala się rozwijać, taki tyran powinien sam siedzieć
gość
6 lat temu
Ciekawe, co stało się z jej pieskami, które były częścią rodziny.
gość
6 lat temu
A "mniało" być tak cudownie i na zawsze...
gość
6 lat temu
niech odbija nastepnego
um
6 lat temu
Pani Hanna jest osobą nie zdolną by tworzyć stałe związki z kimkolwiek.
Gość
6 lat temu
Hanka bardzo sympatyczna w programie AZJA- EXPRESS...może będzie nawrócenie..życzę jej tego 💗
U
6 lat temu
I dobrze ci tak !!!!:))))
gość
6 lat temu
Nie zbudujesz szczęścia na cudzym nieszczęściu.Szkoda że dla niektórych przysięga małżeńska nic nie znaczy.Nie ma czegoś takiego jak znudzenie się żona lub mężem.Slubuje się aż do śmierci.Jesli ktoś wie że nie dotrzyma słowa to niech zostanie wolnym strzelcem i nie niszczy komuś życia.
...
Następna strona