Mucha PRZEPRASZA arcybiskupa za POMÓWIENIE GO, ŻE GWAŁCIŁ DZIECI!

1454
Podziel się

To może być najostrzejszy skandal w historii polskiego show-biznesu!

Mucha PRZEPRASZA arcybiskupa za POMÓWIENIE GO, ŻE GWAŁCIŁ DZIECI!

Ania Mucha zaczyna się naprawdę ośmieszać i gubić w swoich "skandalach". Tym razem niestety całkiem na poważnie. Najpierw wystąpiła w Jak ONI śpiewają w przebraniu zakonnicy, z czerwoną podwiązką, gorsząc sporą grupę katolików. Na swoją obronę zaatakowała księży, nazywając ich pedofilami. Jako przykład podała głośną przed kilku laty sprawę poznańskiego arcybiskupa Juliusza Paetza, który oskarżany był o molestowanie kleryków.

No i jest problem. Mucha pomówiła go o najcięższe przestępstwo. Paetz nie był nigdy oskarżany o gwałcenie dzieci. Pomówienie o pedofilię to najostrzejsza możliwa potwarz, nie wolno ferować takich wyroków bez dowodów winy. Nie zdobywają się na to jeszcze nawet politycy. Ania przebiła wszystkich, którymi tak gardzi.

Zabawne, dopiero co domagała się od tabloidów pieniędzy za pokazanie jej cycków z plaży. Ile warte są niesłuszne oskarżenia o pedofilię?

Ktoś jej chyba uświadomił, że całkiem sporo, bo na swoim blogu opublikowała długie przeprosiny. Wygląda to tak, jakby dostała ostre pismo przedprocesowe od Paetza:

Szanowny Arcybiskupie, chciałabym przeprosić, za niefortunne i błędne podanie Pana przykładu na dowód na pedofilię w Kościele.

Chciałabym przeprosić, choć nie można zaprzeczyć, że takie przypadki miały/mają miejsce... Kieruję swoje przeprosiny bezpośrednio do Pana ponieważ jak mi wyjaśniono, (dziękuje za maile i zwrócenie uwagi) Pańska "sprawa", dotyczyła osób dorosłych, a nie małoletnich.

A seks między osobami pełnoletnimi, przy obopólnej zgodzie to już nie moja (nasza) sprawa. Złamanie zasady celibatu pomijam, bo wg. mnie to także Pańska prywatna sprawa... oskarżany jest Pan o molestowanie, które owszem napawa mnie odrazą i jest karygodne, ale mylenie tego z pedofilią jest dużym nadużyciem. Dlatego jeszcze raz bardzo przepraszam.

Najśmieszniejsze (choć to chyba złe słowo) jest to, że ta niby wyzwolona i liberalna dziewczyna powiela najbardziej krzywdzący homoseksualistów stereotyp: GEJ = PEDOFIL = KSIĄDZ. Gratulujemy.

KOMENTARZE
(1454)
gość
11 lat temu
MUCHA, WHY????-FOR MONEY.
SAGAN
11 lat temu
JAKA JEST W POLSCE KARA ZA PEDOFILIĘ? PRZENIESIENIE DO INNEJ PARAFII...!
Red_Spy
11 lat temu
Przecież o to jej właśnie chodzi...:)
gość
11 lat temu
No cóż, gwiazdka jednego sezonu zrobi wszystko żeby zabłysnąć jeszcze raz. Poziom żenujący, ale takich właśnie doczekaliśmy się "artystów".
gość
11 lat temu
Na tych zdjęciach wygląda jak Dereszowska.
Najnowsze komentarze (1454)
Weronika9111
5 lata temu
Moge polecic dobre i tanie uslugi hydrauliczno instalatorskie na terenie Poznania hydraulik.poznan.pl ceny maja dobre.. warto
gość
11 lat temu
ona cierpi na debilizm 3-go stopnia
gość
11 lat temu
ch.... z nia ale i tak jeb... Kosciol!!
gość
11 lat temu
Ty n****u! Katolicyzm to nie sekta!
gość
11 lat temu
Żałosne i tyle. Te jej wygłupy na scenie mnie osobiście jako katolika trochę dotknęły.
gość
11 lat temu
kocham muche!
gość
11 lat temu
przecież do księdza nie mówi się Pan!!
gość
11 lat temu
boze jakiego ta dziewczyna ma powera w sobie....
gość
11 lat temu
Mucha ma ładne nogi;D
gość
11 lat temu
żałosne.
gość
11 lat temu
DOBRA JEST......:)
gość
11 lat temu
Dziwię się ludziom wysokiej klasy, którzy stają w szranki z taka nic nie wartą MUCHĄ jak mogą z nią rywalizować. To niegodne! No ale pieniądz nie śmierdzi! No nie WIELCY ARTYŚCI?
gość
11 lat temu
Paetz zmuszając do współżycia kleryków czyli uczniów - czyli był dla nich nauczycielem a jeszcze świętoszek - choć księża nie składają ślubów czystości-może być uważany za pedofila choć nie wobec prawa.Pederaści są jak diabły- uwodzą władzą ,pokazują piękno po to aby zniszczyć.Więc w*n z kościoła .
prawdziwa
11 lat temu
hejka, Ludzie widzę,iz wszystkie komentarze piszą najemnicy "pudelka" i prawciownicy PUDLA (wiem od źródła) dlatego uważancie co czytacie! a MUCHa mówi prawdę: księza to geje i pedofili taki stereotyp jak i cała religia! zakała narodu ten PUDEL, sekciarze
...
Następna strona