Środa 11.04.2018 21:30

Owsiak odpowiada Godek: "Szczerze od serca ci wybaczam. Śpij spokojnie!"

Jerzy Owsiak Kaja Godek

 Owsiak odpowiada Godek: "Szczerze od serca ci wybaczam. Śpij spokojnie!"

Czasem, a właściwie coraz częściej, brakuje nam słów, by skomentować poziom debaty publicznej w sprawie aborcji. Argumenty, które badają z obu stron bywają skandaliczne, a co gorsza - nikt nie ponosi konsekwencji za rzucanie szkodliwych oskarżeń.

Jedną z osób, której poglądy trudno nazwać zdroworozsądkowymi, jest Kaja Godek, działaczka "pro-life", która na Twitterze postanowiła skrytykować Jerzego Owsiaka. Godek, o której głośno było ostatnio w związku z posadą w państwowej spółce, uznała, że szef WOŚP "lobbuje za zabijaniem dzieci" i nawiązała do... nazistowskich Niemiec:

Nie ma niepełnosprawnego dziecka, ale mnie poucza, jak to jest. Wspiera czarny protest, aborcję i eutanazję. Używa dzieci, których rodzice proszą go o pomoc, do lobbowania za zabijaniem takich dzieci. Współczesna Akcja T4 - czytamy.

Można było się spodziewać, że Owsiak, nazwany między słowami nazistą, skieruje sprawę na drogę sądową. Ten jedak postanowił pokojowo zaapelować do Godek:

Po przeczytaniu bzdur, które na mój temat wypisałaś u siebie na Twitterze, chciałbym Cię zapewnić, że nie czuję urazy, złości, nie pałam żadną chęcią zgłoszenia tej sprawy do sądu, szczerze od serca Ci wybaczam! - napisał na Facebooku Owsiak. Miedzy innymi z jednego powodu, który niech także będzie dla Ciebie prostym przesłaniem – śpij, Kaju, w tej sprawie spokojnie. (...) Zapraszam także Ciebie na nasz Pol’and’Rock Festival. Może zechcesz podzielić się swoimi doświadczeniami mamy (jako mama Kaja?). Wspaniała, festiwalowa publiczność jest pełna aktywności i chęci działania na rzecz innych ludzi. Ja i nasza Fundacja już od 26 lat przekonujemy ich do tego ze wspaniałym skutkiem, ale zawsze cieszymy się, kiedy kolejny głos wspiera nas w tych działaniach. I powiem Ci, że jak przyjedziesz do nas nasz Najpiękniejszy Festiwal Świata to, co tu dużo gadać, poczujesz wiatr we włosach. (...) szybciej bym Cię przytulił do serca, aby uspokoić Twoje emocje, niż szarpał się w tej sprawie w polskich sądach.

Godek skorzysta z zaproszenia?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (396)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 396
Odpowiedz
62 6
zgłoś
gość 11.04.2018 21:31
jestem już zmęczona telewizją....
Odpowiedz
574 34
zgłoś
Gość 11.04.2018 21:32
piękna postawa
Odpowiedz
45 235
zgłoś
gość 11.04.2018 21:33
Nie zgadzam sie ze wszystkim co robi PIS, ale i tak będę na nich głosować w przyszłych wyborach - mozecie mnie hejtować, mam to w d..ie
Odpowiedz
105 15
zgłoś
Gość 11.04.2018 21:33
K. Udaje że sam zdecydował że koniec z miesięcznicami a nie że ludzie nie chce nie wierzą i nie zwariowali....
Odpowiedz
62 29
zgłoś
Gość 11.04.2018 21:33
Ojciec też ma prawo decydować!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 396