Trwa ładowanie...
Przejdź na

Owsiak odpowiada Godek: "Szczerze od serca ci wybaczam. Śpij spokojnie!"

289
Podziel się:

Szef WOŚP-u postanowił skomentować słowa działaczki "pro-life", która zarzuciła mu... "lobbowanie za zabijaniem dzieci".

Owsiak odpowiada Godek: "Szczerze od serca ci wybaczam. Śpij spokojnie!"

Czasem, a właściwie coraz częściej, brakuje nam słów, by skomentować poziom debaty publicznej w sprawie aborcji. Argumenty, które badają z obu stron bywają skandaliczne, a co gorsza - nikt nie ponosi konsekwencji za rzucanie szkodliwych oskarżeń.

Jedną z osób, której poglądy trudno nazwać zdroworozsądkowymi, jest Kaja Godek, działaczka "pro-life", która na Twitterze postanowiła skrytykować Jerzego Owsiaka. Godek, o której głośno było ostatnio w związku z posadą w państwowej spółce, uznała, że szef WOŚP "lobbuje za zabijaniem dzieci" i nawiązała do... nazistowskich Niemiec:

Nie ma niepełnosprawnego dziecka, ale mnie poucza, jak to jest. Wspiera czarny protest, aborcję i eutanazję. Używa dzieci, których rodzice proszą go o pomoc, do lobbowania za zabijaniem takich dzieci. Współczesna Akcja T4 - czytamy.

Można było się spodziewać, że Owsiak, nazwany między słowami nazistą, skieruje sprawę na drogę sądową. Ten jedak postanowił pokojowo zaapelować do Godek:

Po przeczytaniu bzdur, które na mój temat wypisałaś u siebie na Twitterze, chciałbym Cię zapewnić, że nie czuję urazy, złości, nie pałam żadną chęcią zgłoszenia tej sprawy do sądu, szczerze od serca Ci wybaczam! - napisał na Facebooku Owsiak. Miedzy innymi z jednego powodu, który niech także będzie dla Ciebie prostym przesłaniem – śpij, Kaju, w tej sprawie spokojnie. (...) Zapraszam także Ciebie na nasz Pol’and’Rock Festival. Może zechcesz podzielić się swoimi doświadczeniami mamy (jako mama Kaja?). Wspaniała, festiwalowa publiczność jest pełna aktywności i chęci działania na rzecz innych ludzi. Ja i nasza Fundacja już od 26 lat przekonujemy ich do tego ze wspaniałym skutkiem, ale zawsze cieszymy się, kiedy kolejny głos wspiera nas w tych działaniach. I powiem Ci, że jak przyjedziesz do nas nasz Najpiękniejszy Festiwal Świata to, co tu dużo gadać, poczujesz wiatr we włosach. (...) szybciej bym Cię przytulił do serca, aby uspokoić Twoje emocje, niż szarpał się w tej sprawie w polskich sądach.

Godek skorzysta z zaproszenia?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(289)
Gość
4 lata temu
piękna postawa
Gość
4 lata temu
W piękny sposób jej do...j..bał. brawo Owsiak
gość
4 lata temu
Godek to kolejna fanatyczka na scenie politycznej. Im bardziej jesteś kontrowersyjny(a), tym bardziej się wybijesz.
gość
4 lata temu
Ta p***a i tak nie zrozumie
gość
4 lata temu
Owsiak jest OK..!
Najnowsze komentarze (289)
BYDGOSZCZANKA
4 lata temu
czy w bydgoszczy trafiła ją apopleksja z powodu niechęci lekarzy do jej wystąpienia w murach collegium medicum?????? pani kaju,skąd ta pycha u pani? chciała pani bydgoskim lekarzom wciskać ,co mają robić a czego nie? pani kaju!!! niecha pani osobiście zacznie zajmować się swoim dzieckiem zamiast zawracać głowę lekarzom i szlajać się po kraju ze swoją wojną.dziecko pani wymaga pani opieki ,więc niech pani nie będzie hipokrytką .kim pani jest,żeby kobiety miały pani słuchać????? dla nas -nikim! pani jest nikim ! out z bydgoszczy!
gość
4 lata temu
do koryta już się dorwała, zatem opłaciło się rwać publicznie szaty na sobie i lamentować plotąc andronyć
gość
4 lata temu
ale to przykre ze takie ku...y jak godek i pawlowicz nie ponoszą zadnej kary za sianie nienawiści
Gość
4 lata temu
Pani Godek trzeba dac 2tys na miesiąc zeby przeżyła z dziecki chorym jak ludzie żyją.Dla tej parszywej osoby już niedlugo wszystko się skończy.Parszywa osoba
gość
4 lata temu
Ona jest taka sztywna ze nie wiem jak korzysta z WC.Pozdrawiam pana Owsiaka i zyczę mu zdrowia!!!!!!!!
gość
4 lata temu
Godek to cwana jednostka która chcę robić karierę w polityce
gość
4 lata temu
ta Godek to kto ? nie znam jej. Pana Owsiaka i owszem. ale jak atakuje Pana Owsiaka to ona chyba jakaś gnida.
gość
4 lata temu
brawo Jurek!
gość
4 lata temu
ta Głodek chyba chora na umyśle?
maria
4 lata temu
Boże ! skąd w ludziach takie pokłady nienawiści??skoro ktoś broni nienarodzonych dzieci, to jak sądzę jest najprzedniejszym katolikiem, więc nie powinien zionąć nienawiścią do tych, którzy myślą inaczej. Niech pani Kaja Godek zrobi promil tego dla dzieci chorych, zdrowych, dla wszystkich dzieci ,co pan Owsiak to będzie mogła dokonywać oceny innych. Budowanie swojego kapitału na chorobie własnego dziecka to żenujący sposób na bycie w blasku fleszy. Kim pani jest pani Godek ,żeby mówić innym jak mają żyć?! Żadna kobieta nie jest wstanie wyrzucić z głowy gwałtu ani aborcji. Ale nie pani oceniać ludzkie decyzje.
Gość
4 lata temu
niech ta Pani pojdzie do szpitali na oddzialy dzieciece ile sprzetu ma naklejki WOSP to zobaczy czemu sluzy ta fundacja
gość
4 lata temu
Jak Godek tak zależy na życiu dzieci ciężko chorych to niech się zajmie tymi żyjącymi niech popracuje w hospicjum dla dzieci albo w zakładzie opieki gdzie takie dzieci przebywają.Łatwo jest zbierać podpisy ,niech posmakuje życia matek które na co dzień walczą o każdy dzień życia takiego dziecka mając świadomość,że ono wkrótce umrze!!!! Ile matek nie ma pomocy !!!! Czy ona ma tego świadomość?Pseudo obrończyni życia!!!!!
Alfred
4 lata temu
Ta pani jest niepowazna, z kim ona zagrywa? Pan Jurek to postac innego formatu, czekam na nobla, a w kolejnym roku jak zwykle wplace wiecej, to jest ktos kto pomaga
gość
4 lata temu
Kim jest pani w czarnych włosach? Wtgląda jak robot w peruce.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie