Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maciej Kot o problemach małżeńskich Żyły: "Wspierałem go dobrym słowem"

102
Podziel się

Skoczek zapewnia, że starał się pocieszać Piotra po kłótniach z żoną, choć nie wiedział, co mu doradzić.

Maciej Kot o problemach małżeńskich Żyły: "Wspierałem go dobrym słowem"
bCOyFsrp

W ostatnich miesiącach wizerunek Piotra Żyły mocno ucierpiał za sprawą wpisu, jaki jego żona, Justyna, opublikowała na Instagramie. Kobieta wyznała przed całą Polską, że skoczek zostawił ją i dzieci dla innej kobiety. W jednej chwili sympatyczny śmieszek stał się w oczach opinii publicznej nieczułym i wyrachowanym egoistą, a w Internecie posypały się na niego gromy. Z czasem w sprawę zaczęły się mieszać także osoby trzecie, sugerując, że Justyna jest impulsywną histeryczką, z którą nie da się wytrzymać.

Ta z kolei argumentuje, że jej dramatyczne zachowanie wynika z tego, że Piotr nie interesuje się dziećmi. W ostatnim wpisie twierdziła, że "od trzech dni stoi pod blokiem męża", bo dzieci tęsknią za tatą. Po chwili wpis zniknął wraz ze wszystkimi zdjęciami Justyny z mężem.

bCOyFsrr

W pranie rodzinnych brudów Żyłów angażuje się coraz więcej osób, również z pracy Piotra. Jakiś czas temu w sprawie wypowiedział się dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz (prywatnie kuzyn Justyny), który zapewniał, że problemy małżeńskie skoczka nie wpłyną na jego formę sportową.

Teraz swoje trzy grosze dorzucił Maciej Kot, który na co dzień trenuje z Żyłą. Ponieważ spędzają ze sobą mnóstwo czasu, Piotrek zwierza mu się z małżeńskich problemów. Kot zapewnia, że w złych chwilach Żyła zawsze może na niego liczyć.

Przyjaźnimy się, mieszkamy razem w pokoju na zgrupowaniach. (...) Dużo rozmawiamy, ale Piotrek to osoba doświadczona życiowo bardziej ode mnie. Nie mam dzieci, nie byłem w stanie w tym temacie mu doradzić. Wspierałem go dobrym słowem, włączeniem fajnego filmu albo po prostu zmienieniem tematu - powiedział sportowiec w rozmowie z Super Expressem.

bCOyFsrx

Justyna i Piotr są małżeństwem od 2006 roku i wychowują dwójkę dzieci: 11-letniego Jakuba i 6-letnią Karolinę. Myślicie, że dla ich dobra dojdą w końcu do porozumienia?

bCOyFsry
bCOyFsrS
KOMENTARZE
(102)
Gość
2 lata temu
Trzy dni ? Trza jej jakiś prowiant podrzucić
Gość
2 lata temu
Dziewczyny ! gdzie wasza solidarnosc ? Facet ja zostawil, bo wolal zyc bez obowiazkow, a Wy po niej jedziecie ? Oby Was to nie spotkało!
Gość
2 lata temu
Ktoś kto zna osobiście tę pare, ten wie, ze Justyna do najłatwiejszych charakterów nie należy. Ona jest bardzo nerwowa i impulsywna (delikatnie mówiąc). Nie prawdą jest, ze Piotrek nie interesuje sie dziećmi, wrecz przeciwnie (one same mogą to potwierdzić). Justyna pogrywa nie fer. A Piotrkowi należy sie medal za to, ze znosi jej wynurzenia w internecie, i ze względu wlasnie na dzieci nie odbija piłeczki i nie wdaje sie w medialne awantury.
bCOyFsrT
gość
2 lata temu
Pani Justyna powinna skorzystać z porad psychologa jest osobą zachwianą emocjonalnie wylewanie brudów w internecie to nie ta droga , szkoda dzieci oni naj bardziej ucierpią na tej walce rodziców
Gyś
2 lata temu
No i fajnie powiedział ,niby coś ,a jednak nic
Najnowsze komentarze (102)
Gość
2 lata temu
On jest doniczego że ma kasę cóżozna pracować i mieć ja na jej miejscu bym go zostawiła nirwyrazajac się innaczej
Gość
2 lata temu
Każdy niech pilnuje siebie to jest małżeństwo.wo różnie może być ona jest bardzo fajna a on tki jakiś dziwny powinna dać sobie z nim spokój jeżeli ja zostawił żyć swoim życiem znaleźć sobie faceta bo ja na to stać pieniądze szczęścia nie faja można zapracować a jest obrona babka da sobie radepozdr Pani Justynka
Gość
2 lata temu
nie. od takich bab każdy ucieka A później jest lament i płacz tych pań które uważają się za.chodzace.idealy i nie widzą w niczym.swojej winy.
Gość
2 lata temu
Kobieto zajmnij się swoim życiem idz do pracy będzie Ci lepiej poczujesz się dowartościowana .Nareszcie na coś zapracujesz sama Głowa do góry
gość
2 lata temu
Biedna dziewczyna. A ten samiec powienien sie wstydzic! Życze mu zeby tego Żyłę spotkalo dokladnie to samo co zafundował swojej żonie.Zaczaruję żeby tak sie stalo i tak sie stanie!
Gość
2 lata temu
Niech kazdy pilnuje swojego podworka
Misia
2 lata temu
Z nią to by nikt nie wyczymal wszyscy ca ja znają to wiedzą że jest nie tego Z byle powodu robiła awanturę a on nic się nie odbywał szkoda Piotra by męczył się z nią teraz będzie wypisywać jaka ona biedna a sama do tego doprowadziła wymyślają wszystko chce się zemścić na Piotrze I zniszczyć mu karierę tu tylko po co wciąga W to dzieci I miesza im w Głowie zamiast rozstać się z klasą to nie będzie pokrzywdzaona odgrywać chce zaistnieć w sieci jak Lewandowska ale daleko jej do niej skoro jest taka super mama to która mama w bikini wrzuca zdjęcia do sieci to tylko świadczy niej dobrze ze piotrvuwolnil się od wariatka
Krupcia
2 lata temu
Niech siecweznie do pracy a nie pisze głupoty chce go zniszczyć brawo Piotr ze nie musi jaka to fotka i pusta kobieta chora psychicznie żal mi dzieci ze buntuje przeciwko ojcu a on ciężko trenuje by im nic nie zabrakło raz robi wpisy a zaraz wykazuje każdy ma prawo do szczęścia tylko ona tego nie rozumie widocznie już nie wyczymal on kto by wyczymal z taką i*****a a on na Justynę pracowa i jej całą rodzinę a oni duński grzeją a on biedny zarabia żal mi bo bardzo
bCOyFsrL
gość
2 lata temu
To nie prawda co wypisuje Justyna raz robi wpisy zaraz je usuwa później ze dzieci kibicują ojcu brednie jak nie wiadomo Coco chodzi to chodzi o pieniądze podziwiam Piotra ze nie wypowiada się jak jest na prawdę całą winą jest na niego a ona powinna się leczyć I wziąść do pracy a nie czernica nikogo że niby rady sobie nie da są ludzie gdzie sami wychowują 4 dzieci ibpracuja i dają radę a nie bo wygodne życie taki PiS że czy załatwia się w zaciszu domu a nie celebrytki siebie robić porażka
Igma
2 lata temu
A kto powiedzial ze Piotr nie chce widywac dzieci........,Justyna a znzcie opinie drugiej strony bo ja nie.Piotr bardzo madrze nie wypowiada sie i nie komentuje na forum
Igma
2 lata temu
A kto powiedzial ze Piotr nie chce widywac dzieci........,Justyna a znzcie opinie drugiej strony bo ja nie.Piotr bardzo madrze nie wypowiada sie i nie komentuje na forum
gość
2 lata temu
Myślę, że zajmuje się wyłącznie dziećmi i domem i stąd problemy. Wymyśla sobie coś. Nie widzi męża to jej się wydaje, że robi nie wiadomo co. Ma problemy przede wszystkim ze sobą. Gdyby miał kochankę to by dziennikarze go dopadli.
Gość
2 lata temu
G****a baba. Nic w życiu nie jest dane raz na zawsze. Nie dziwię się piotrkowi ze puścił ja kontem bo jest prosta jak konstrukcja cepa.
gość
2 lata temu
Ta kobieta ma cechy psychopatyczne
...
Następna strona
bCOyFssn