Ryszard Petru w końcu się rozwiedzie! "Sąd wyznaczył termin rozprawy"
Ryszard Petru
20.04.2018 20:30

Ryszard Petru w końcu się rozwiedzie! "Sąd wyznaczył termin rozprawy"

Joanna Schmidt w końcu awansuje z kochanki na żonę?

Podziel się
Dodaj komentarz

Na początku 2017 roku wyszło na jaw, że Ryszard Petru nie jest tak idealnym mężem jak mogłoby się wydawać. Romans Petru z Joanną Schmidt wyszedł na jaw przez przypadek: para wybrała się na wspólny urlop na Maderę, gdzie podczas lotu została sfotografowana przed przypadkowego pasażera. Okazało się też, że "polityczna dziewica" wcale nie jest tak niewinna jak opowiadała w wywiadach.

Skandal wybuchł nie tylko ze względu na rozwód Joanny z powództwa męża, który podejrzewał ją o zdradę, ale również z powodów politycznych. Podczas romantycznych uniesień liderów Nowoczesnej, koledzy z partii okupowali salę plenarną Sejmu, a ich protest wspierały setki obywateli.

Choć Petru i Schmidt od roku nie kryją się ze swoim uczuciem, Ryszard do tej pory wciąż zwlekał z rozwodem. Jak donosił jakiś czas temu Super Express, powodem miały być finanse. Trzy lata temu zaraz po wyborach, Petru miał przepisać na żonę znaczną część majątku ze względu na obowiązek składania oświadczeń majątkowych.

Wygląda na to, że byli małżonkowie doszli po latach do porozumienia, a pozew rozwodowy Małgorzaty w końcu został wpisany na wokandę:

Sąd Okręgowy w Warszawie wyznaczył termin rozprawy na 11 października - poinformowała Wirtualną Polskę sekcja prasowa warszawskiego sądu.

Myślicie, że Joanna już szykuje suknię z welonem?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
20-04-2018

GośćŻycie. Faceci to jednak prymitywne mózgi .Wystarczy że znajdzie się chętna która rozłożył nogi to tracą kontakt z rzeczywistością.....Byle p......ć.

20-04-2018

GośćDawać nazwiska bohaterek afery dubajskiej!

20-04-2018

GośćSą dorośli, niech robią co chcą!

22-04-2018

GośćŻenująca ta schmit! Tak sie bezwstydna p***a z nim obnosi!! Póki co ma jeszcze żonę, a i i uczuciach dzieci nie wspomnę..... Wstyd panienki … Czytaj całość

22-04-2018

Gośćjjjiii Jak powiedział pewien chińczyk, że będzie patrzył czy trzymają stendardy nowośmiesznej

21-04-2018

GośćOd czasow Madery gosc moze powiedziec pa pa polityce i robic dzieci nastepnej, ewentualnie przykucnac w jakiejs radzie nadzorczej. To juz Koniec

21-04-2018

gośći pomyśleć , że tacy ludzie nas reprezentują.

21-04-2018

GośćBrzydolllllllll......

21-04-2018

gośćPetru zamienil stryjek siekierke na kijek a ta jego dubajska baba jest paskudna

21-04-2018

gośćTrzeba przyznać ze pasują do siebie-on bezdennie głupi,ona brzydka